VW Passat Alltrack, zewnętrzne utworów

Pierwszy test: VW Passat Alltrack zewnętrzne utworówPierwszy test: VW Passat Alltrack zewnętrzne utworówPierwszy test: VW Passat Alltrack zewnętrzne utworówPierwszy test: VW Passat Alltrack zewnętrzne utworów

Pod koniec września (i można zamówić) kładzie się na sprzedaż druga generacja VW Passat Alltrack, samochód wykonany na bazie VW Passat i idealne dla tych, którzy chcą korzystać z pojazdu również off-road terenu. Zewnętrznie to wyróżnia się przez wprowadzenie specyficzne zderzaki, osłona chłodnicy o strukturze plastra miodu, płyty poślizgowe (które są teraz plastik zamiast stali wcześniej, przyczyniając się między innymi usprawnień, aby zmniejszyć ciężar Passat) i rozgorzał nadkola. Jego prześwit jest podniesiony w stosunku do modelu Variant 27.5mm, i jest wyposażony w standardowy system Razem 4MOTION. Wewnątrz, zbyt wiele szczegółów Alltrack. tkanina siedzenia / Alcantara, wstawki w desce rozdzielczej, dywaniki ze szwami dwuniciowego lub drzwi wejściowych listwy stalowe.

Jest on dostępny z silnik benzynowy TSI 220 KM trzy silniki Diesla (Spełniając normy Euro 6) z uprawnieniami 150, 190 i 240 KM. Ten nowy silnik rozwija 240 KM mocniejszy moment obrotowy, który został oferowanego dotychczas w Passata: 51,0 mkg. 150 KM wersja TDI, jak ogłoszono, że marka będzie największy popyt, jest on oferowany z 6 biegową manualną skrzynią biegów, a autostrada jest bardzo wyważony w dostarczaniu momentu obrotowego i mocy, hałas i sprzęt audio. Nie zawodzi w ogóle, mimo że mniej prestacional silnik wysokoprężny, ale również najlepsze dane zapisane Zużycie: 4,9 l / 100 km, a najbardziej atrakcyjne ekonomicznie.

Pozostałe wersje standardu VW Passat Alltrack posiada automatyczną DSG podwójne sprzęgło. Pod koniec tego roku oczekuje się, że rosną stery oferują wraz z nadejściem benzyny 1.4 TSI 150 KM. Uruchomienie systemu i ostatni, początek&zatrzymać jest standardem w tym zakresie, jak również System odzyskiwania energii hamowania.

Tryb off-road

Do jazdy terenowej, ma unikalny sposób jazdy off-road. Wystarczy tylko włączyć profile przycisk wyboru jazdy na konsoli środkowej, tuż obok gałki dźwigni zmiany biegów, dzięki czemu menu Profil jest aktywowany. Kiedy jesteśmy wybierając Off-road układ obniżania aktywacji na zboczach a odstęp regulacji ABS ulega zmianie, gdy wystąpi Hamowanie na suchej off-road.

ceny

Nowy VW Passat Alltrack zostanie wprowadzony do sprzedaży w cenie, która zaczyna się na 40,290 dla wersji 2.0 TDI 150 KM, ale z Oferta wstępna cena pozostaje na 37,450 euro. Volkswagen dodaje również jeden pakiet promocja który posiada 18-calowych opon -instead od 17 niosących szeregowo, system radionawigacji "odkryj Pro" CD z funkcją odtwarzania plików MP3, oraz 8 głośników, wielkości koła zapasowego, kamery cofania i świateł LED.