Kontakt: Kia Carens, wykładniczy postęp

Kia Carens, wykładniczy postępKia Carens, wykładniczy postępKia Carens, wykładniczy postępKia Carens, wykładniczy postęp

Bardziej zwarta niż wzorowe to doprawia, nowy Carens pokazy nowoczesny i atrakcyjny wizerunek, radykalnie różni się od tego, co byliśmy przyzwyczajeni w ostatnich latach. Mimo że jest lekko krótszy minivan z poprzedniej edycji, ma rozstawu osi pięć centymetrów wyższy, pozwalając zwiększyć pojemność bagażnika i przestrzeni dla pasażerów kwadratów drugim i trzecim rzędzie, jeśli zdecydujemy się dwa dodatkowe przestrzenie, które mają dodatkowe 700 euro.

Kontakt: Kia Carens, wykładniczy postępmyślący wszechstronność, To zaprojektował wnętrze funkcjonalne, podziurawiony z otworami do osadzania obiektów i na drugim w rzędzie siedzeń o 30 cm aby zmieniać pojemność wewnętrzną lub bagażnik. wewnątrz szerokość jest nieco fair trzech dorosłych pasażerów, ponieważ centralnym placu jest nieco węższy. Aby rozwiązać ten problem, można przesunąć o kilka centymetrów do przodu lub do tyłu z zamiarem, że ramiona pasażerów pozostają abutted podróżować bardziej komfortowo.

W każdym przypadku, pojemność bagażnika wynosi 536 litrów w wersjach pięć jednomiejscowe 492 litrów w siedmiu z dwóch miejsc w trzecim rzędzie pozaginane lub 103 litrów jeśli podróżują z siedmioma siedzeniami rozmieszczone. Dwa ostatnie miejsca są możliwe tylko dla dzieci lub małych rozmiarów turystów, jak również jest nieco węższa, nie oferują dużo miejsca na nogi.

Benzyna i olej napędowy

Kontakt: Kia Carens, wykładniczy postępZasięg do sprzedaży w Hiszpanii, od końca kwietnia, Obejmuje ona wersja benzynowa 1.6 GDI 135 KM, natomiast nie oczekuje, aby osiągnąć 166 KM 2.0 na naszym rynku. Ci, którzy przybywają i być w centrum zakresie będzie wyposażony w dwie możliwości Silnik Diesla 1.7 CRDi, w ich Warianty 115 lub 136 KM moc, początkowo wyposażony przekładnia manualna sześciobiegową. Nieco później, w wersji 136 KM będzie miał sześć-biegowa automatyczna skrzynia biegów z konwerterem momentu obrotowego.

To trwa komfortowy, z miękkie zawieszenie baranie, Podczas trzymania korpusu na zakrętach i dość dokładny adres, z możliwością regulacji poziomu pomocy trzy różne poziomy'Normal', 'Comfort' i 'Sport'. Jeśli chodzi o silnik Diesla, 136 hp wariant wydaje się najbardziej wskazane wg modelu filozofii, bo choć ma szczególnie duże i obszerne ciało, jest to specjalnie zaprojektowane dla podróżujących modelu obciążenia wygodnie. Odpowiedź jest dobry z bardzo niskich obrotach i wyświetlane silniejsze pokonać 2,000rpm. Tymczasem, nie ma dużej różnicy w zużyciu pomiędzy tymi dwoma opcjami Diesla 0,2 l / 100 km dla bardziej wydajne, co nie jest bardzo istotne w celu utrzymania.

sprzęt Jest to jeden z obszarów, gdzie marka pożyczył szczególną uwagę, w tym aspekty związane z bezpieczeństwem i komfortem. W zależności od poziomu wyposażenia, Koncepcja, układ napędowy i Emotion, Może to mieć takie elementy jak system Zawiadomienie o niezamierzonych zmian pasów, reflektory ksenon, kamera cofania, automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, panoramiczny dach szkło, autonomiczny system parkowania, układ zaczynając inteligentnego klucza, dotykowy ekran nawigacji do siedmiu cali, etc.

Maksymalna pojemność wewnętrznej

Kontakt: Kia Carens, wykładniczy postępJednym z aspektów, gdzie bardziej wpłynęło na markę, aby poprawić wszechstronność została w możliwości dostosowania wnętrza do potrzeb klientów. Tak więc, oprócz oferowania przewijalnych Siedzenia 30 cm, ma składane oparcie pasażera z przodu, Jest zapewniając Użytkowa długość do 2150 mm. Obejmują również wymiary tułowia o szerokości 1109 mm i wysokości 766 mm, do sufitu. Oprócz chłodnia schowek, Są one ułożone otwory w panelach drzwiowych, na dnie gniazda drugiego rzędu, lub w bagażniku, która pozostaje zasłonę w razie potrzeby.