BMW 730d xDrive 7, najwyższy samochód

BMW 730d xDrive 7, najwyższy saloonBMW 730d xDrive 7, najwyższy saloonBMW 730d xDrive 7, najwyższy saloonBMW 730d xDrive 7, najwyższy saloon

Muszę przyznać, że czułem się przytłoczony usiąść, a następnie prowadzić nowy seria 7 z BMW. Jak przy innych okazjach, a także tych, które zostały ponumerowane rywali, pierwszego doświadczenia, że ​​jest 6 pokolenie seria BMW 7 Zabierze cię musiał przyswoić tak wiele nowych rzeczy, cenisz odpowiedzialną markę ty wytłumaczyć na miejscu jak działa samochód. W moim przypadku były tylko 10 minut na bardzo krótkie nie usłyszeć wiele, w stanie przetworzyć wiele i wiele nowych funkcji wdrożyć je w co będzie długa i zróżnicowana podróż przez lusas ziem.

Powiem, że kluczem do nowej seria 7 To przypomina smartphone (Z indukcyjnego ładowania w tym również mobilnych, którzy akceptują), ekran pokaz dotykowy że rzuca pewne informacje samochodowego. Z holu hotelu, w którym mieszkaliśmy, skonsultować kluczową autonomię 730d czeka na mnie na zewnątrz parking, około 300 metrów. Zauważam również w pokaz klucz wszystko drzwi i Furtki są one zamknięte. według ścieżki "mój" imponujący seria 7, otworzyć za pomocą pilota samochodu klucza i mnie w czasie rzeczywistym wskazanej na wyświetlaczu. Miał nadzieję, że do I desaparcarlo zdalnie z formularza na zewnątrz, ale to funkcja nie jest dostępny w górę listopad. I pozostaje ciekawy, że opóźnienie nie reaguje trudności techniki ale ustawodawczy. Prawo wymaga, aby wszyscy samochód że porusza się w sposób przez publiczny muszą być oczywiście dyrygent do deska. Stąd napędowy autonomiczny będzie rozwijać się według sposobu stanowienia prawa na ten temat.

W tym przypadku, ze względu na niewielki zasięg (trzeba wyrównać przód samochodu z garażu lub parkingu i możemy poruszać się tylko do przodu lub do tyłu Our 7 Series 1,5 razy jego długość -Ciało normalnie 5,10 m), wydaje się, że prawo jest dziełem specjalnie autoryzacji i one potwierdziły osoby odpowiedzialne za marki w naszym kraju, w Hiszpania będzie natychmiastowy możliwe. Zatem żadne komplikacje nie jest system konserwacja z tor aktywny, która łączy się z Aktywny tempomat, On jest w stanie prowadzą nas przez szosa, następujące trasę szyny i dostosowanie prędkości samochodu, który nas poprzedza. Jednak to wymaga naszej uwagi, a system wykrywa, czy nie jesteśmy w kontakcie z kierownicy, ostrzega nas, by przejąć kontrolę.

BMW serii 7 730d xDrive

Mógłbym napisać serial z całym sprzętem, który ma nowa seria 7, przy okazji podnieść jego obdarowanie z seria bo uznają markę panuje przekonanie, że BMW przyjść "obrane"Ale powiem tylko najbardziej innowacyjne, reszta nie jest już coś więcej zaawansowany wiemy przemysł, w przypadku seria 7 Obejmuje ona wszystko.

BMW On opracował system że rozpoznaje seria gesty nasz domyślny siła robocza przyjąć lub odrzucać wezwanie telefon, w górę iw dół objętość radiowy lub uaktywnić szybki dostęp. Zaskakujące jest to, aby zobaczyć jak samochód słucha Gestural polecenia, co jest prawdą, czasami jesteś mylić z ruchem naturalnym strony, jeśli gestykulować podczas jazdy (mówimy, że nie należy robić). Przekonasz się, że taka sama kolejność Można to zrobić z gest, ruchomy kontrola fizyczna lub dotykania wirtualna kontrola teraz dotknąć na centralnym ekranie. Wymagany?

Można również mieć tabletka usuwany z dowolnego pasażer regulują również wiele z funkcje z wygoda i multimedialny dostępne, które są nieograniczone. Wynajęcie odpowiedniej opłaty można zrobić swoje seria 7 WiFi jest dostępny i zobaczyć terminali zewnętrznych i wewnętrznych ekranów umieszczonych na placach kopii, co Google świat stawia na wyciągnięcie ręki. Trzeba powiedzieć, że dla środowiska jasność, przestrzeń, materiały, ustawienia, cisza przekładniowe i własnym jakość z walcowanie samochód jest znacznie więcej niż wyjątkowy.

Na pewno widzieliście i lubi jak pasażer, ale zapewniam cię, że dyrygent jest kolejnym uprzywilejowany seria 7. wygoda To jest coś, co jest w ogromnych ilościach domyślnie w sposób reprezentacja sedan i nawet jeśli jest lepszy od drugiego może być referencje, tym razem BMW ma on melodia seria 7 w której odczucia gładkość i filtrowanie ewentualnie są one osiągnięciu najwyższego poziomu konkurencji. zawieszenie to jest pneumatyka w dwie osie (Poprzednio tylko z tyłu) i aktywne amortyzatory, jak stabilizujące które minimalizują rolkę ciała.

Znany jest w poleceniu BMW który pozwala wybrać pomiędzy trybami jazdy ECOPRO, wygoda i sport, Debiut tryb czwarty: adaptacyjny. adaptacja zatem dynamika między wielu parametrów wpływających na zawieszenie, nie tylko reaguje czas prawdziwy nieprzewidziany oczekuje, również wiedzieć jaką tracings cyrkuluje w celu uzyskania informacji System nawigacyjny, a także przez czytanie przednia kamera To sprawia, że ​​ruch, który poprzedza nas i układ drogowy. Komfort jazdy jest niezwykły, a zatem bardziej niesamowite jest to, jak zwinny też to czujesz. Jeśli powiem, że BMW przygotowała podróż, która wykonała kilka miesięcy przed Opel Adam S w swojej międzynarodowej prezentacji i jeszcze wiele odcinków retorcidísimos Rallie Portugalia, Można zorientować wiadomości chciał również przekazać markę.

BMW serii 7 730d xDrive

że "dopasować"Turn i uruchomić seria 7 jak ma to miejsce na tych drogach masz dużo zasługi. uwolnienie "cięcie" To będzie 5.10 m, 14 centymetrów mniej niż wersja długa bitwa. To pokolenie jest większy niż poprzedni, ale także ogłaszane 130 kg mniej waga. W jej jednolitej powłoki i nadwozia w połączeniu stal wysokiej wytrzymałości, z płytami aluminium i listwy CFRP, lub innymi słowy, od polimery wzmocnione włóknem węglowym. Zresztą ITS zwinność i manewrowość ukrywa więcej, a mianowicie adres integralny (Opcjonalnie) już otwarty seria 7 powyżej, ale w tej generacji podporach trakcja xDrive 4x4 (Opcjonalnie w zależności od silnika). z 4 koła ciągnięcie i kierowniczy, uczucie bezpieczeństwo i skuteczność to jest brutalny. Nieoczekiwanie, saloon takiej wielkości "mimo" i "Zmierzyć" tak niewiele ich przewodnikiem w górzystym dwujezdniowej. usunięto pierś BMW i słusznie kształtować połączyć wygoda i dynamizm od nowa seria 7, gdy a priori, jeśli zdefiniować konfigurację dla pierwszego, nieuchronnie założyć zobowiązań w drugim i vice versa.

Nowa seria 7 To będzie w hiszpańskich dealerów natychmiast. Zakres będzie początkowo z wersja diesel (730d) silnikiem 6 cylindrowy 265 KM 3.0 i wersja z benzyna (750ja) Silnik 4.4 V8 Turbo 450 KM, zarówno związane z automatycznymi 8 stosunków z funkcją bujania. Sztandar na 750i, xDrive jest dostępna na stronie 730d a podwójna opcja Ciało. Na później już ogłosił 740E wersja hybrydowa.