2017 Mercedes Klasa E Kombi: dowód luksusowy rodzinny

Test Mercedes Klasa E KombiTest Mercedes Klasa E KombiTest Mercedes Klasa E KombiTest Mercedes Klasa E Kombi

Nowy Mercedes Klasa E Kombi zaskakuje projekt bardzo stylizowany, Nowoczesne i miękkie kształty. Nic więc dziwnego, że została wnioskiem o dynamiczny i sportowy wizerunek, w odniesieniu do typu nadwozia, która staje się coraz bardziej popularne, szczególnie wśród młodszych klientów, miłośnik sportu i rekreacji na świeżym powietrzu. Należy zauważyć, że na rynkach, takich jak Niemcy dwa z trzech Klasa E Kombi są sprzedawane, coś podobnego dzieje się we Włoszech, a na naszym rynku ledwo sięgają 15 procent, chociaż odsetek ten wzrasta.

Oprócz atrakcyjności, Nowy Mercedes Klasa E Kombi 2017 Można również pochwalić niezwykła przestronność wnętrza. Ma Bagażnik o pojemności 670 litrów że może osiągnąć 1820 litrów jeśli tylnymi siedzeniami. Te mogą być replikowane w proporcji 40/60, a pozostała powierzchnia jest całkowicie gładka, co znacznie ułatwia transportowania dużych przedmiotów. Jednakże objętość przedziału bagażowego mogą przejść 700 litrów gdy położenie tylne oparcie 10% pionowa jest wybrany. ładowność biegu 745 kg i oprócz Estate Pozwala ona do 2.100 kg holowania. Dla tych celów zaleca zawieszenie pneumatyczne Air Control ciała Jest oferowany jako opcja i że zawsze pozostaje nieruchomy poziomej. Można również zamontować trzeci wiersz, zaprojektowany specjalnie dla małych dzieci i co znacznie zwiększa uniwersalność tej wersji.

Mercedes E-Klasa klapa tylna Mercedes Klasa E Kombi 2017 cechy systemu Seria napęd elektryczny i opcjonalnie można mieć system, który umożliwia przekazywanie stopa uruchomienia niższy tylny zderzak. Jest również możliwe, aby zatrzymać klapy tylnej, w dowolnej pozycji ograniczania kąta otwarcia w celu uniknięcia zarysowania na płycie, gdy na przykład, wysokość sufitu garażu jest ograniczona.

2017 Silniki Mercedes Klasa E Kombi

Nowa Klasa E Kombi Będzie on dostępny z Te same silniki jak sedan, chociaż początkowo oferta jest ograniczona do E 220d z 194 KM, podczas gdy benzyna są dostępne PL 200 250 184 i 211 wysokociśnieniowym. Wśród Diesel później również dotrzeć wariant dostępu E 200d 150 KM i potężny E 350d z silnikiem o pojemności 3 litrów sześć cylindra. W benzynie podaż wzrośnie z PL 300 2-litrowy silnik z turbodoładowaniem 245 KM, również przyjść na rynek Hybrydowy wtyczka o nazwie E 350e.

W zależności od wersji, będzie oferował sześciu przekładni manualnej lub automatycznej 9G Tronic logicznie jest najbardziej poszukiwany przez publiczność. również Będzie on oferowany w napęd na 4 Matic w niektórych silnikach innej opcji do rozważenia jest tłumienie Elastyczność Elastyczność sterowania sterowania i opuszczane wysokość 1,5 cm. Cena E 220 d Estate € 53.350, 52.100 € na E 200 i € 57.200 na E250, co stanowi wzrost o 3 do 5 000 euro dotyczącej hatchbacka.

Możesz być także zainteresowany

Nowy Mercedes Klasa E Kombi: ceny

Nowa Klasa E Mercedes 2016 widziany od wewnątrz

Przyszłość Mercedes-Benz: nowe samochody przybyć