Kontakt: Ford Tourneo Courier, mała rodzina

Kontakt: Ford Tourneo Courier, mała rodzinaKontakt: Ford Tourneo Courier, mała rodzinaKontakt: Ford Tourneo Courier, mała rodzinaKontakt: Ford Tourneo Courier, mała rodzina

Oferta w segmencie B wydaje się nieskończona. Ford wprowadza te dni zakresie wykańczania Tourneo Courier, Lekkich stać Minivan, Należy zauważyć na jego szerokości i zmniejszenia wielkości uniwersalność. Wykonane na podstawie B-Max i Partii, szuka odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, jak nam powiedziano, aktywnych rodzin do ofiary, w taki sposób, projektowania i estetyki nośność i przestrzeń wewnętrzna. Jej więcej niż 708 litrów Obciążenie rozszerzenia do 1656 z rzędu tylnych siedzeń składane w dół (w jego długości 4,17 m i o szerokości 2,06 wysoka 1,72), niektóre jego najlepsze argumentów. Może pomieścić do pięciu pasażerów. Dostęp do tych tylnych siedzeń jest łatwe i wygodne od szerokich bocznych drzwi przesuwnych, łatwe otwieranie.

Ford Tourneo CourierWewnątrz znajdziemy Wiele elementów gamy samochodów, Ford. najpierw deska rozdzielcza, bardzo poprawne, z bocznymi własnych modeli marki wyposażony SYNC (Z AppLink, sterowana głosem, od września), z 3,5 calowym MFD (opcjonalnie do 800 euro). Stanowisko kierowcy jest wygodne, wszystko pod ręką i oferuje własne niezwykłe wyposażenie samochodów w swoim segmencie. z obowiązkowe kontroli stabilności ESC oraz Hill Start pomoc, wspomagania hamulców, EBD, kontrola kołysać trailer i czujnik światła i deszczu. W swoich zabytków są rywale lubią Citroen Nemo, brzęczyk Peugeot Fiat Qubo lub.

W skład zakresu Tourneo kuriera bardzo proste. Dwa pakiety wyposażenia Trend i Titanium oraz trzy silniki, dwa napędowy Duratorq TDCi 1,5 i 1,6, 75 i 95 KM, odpowiednio, i jeden benzyna 1,0 Ecoboost 100 KM. Jest to segment, w którym istnieje małe silniki benzynowe, jeden świetna okazja, aby zabłysnąć silniki Ford EcoBoost zawartość. Chociaż większość sprzedaży trafi w kierunku dwóch Diesel, faktem jest, że zachowanie benzyny i paliwa, informuje 5,2 litra mieszanej konsumpcji treści, Idź się trochę bardziej w rzeczywistym teście, będą zarabiać więcej niż mogłoby się wydawać. Jest zwinny. Wszystkie silniki są powiązane z pięciobiegową manualną skrzynią biegów, łatwym w użyciu i bardzo gładka.

Cena Tourneo Courier od 16,380 euro części z transportem i zawiera podatku, co odpowiada 1,0 EcoBost 100 KM oraz diesel 17,780 euro, który jest tym, co kosztuje 1,5 TDCI.