Suzuki Vitara, to samochód, który jest wielkim konkurentem

Kontakt: Suzuki Vitara, znaczący konkurentKontakt: Suzuki Vitara, znaczący konkurentKontakt: Suzuki Vitara, znaczący konkurentKontakt: Suzuki Vitara, znaczący konkurent

Pobiera nowy Suzuki Vitara historyczna nazwa, która rozpoczęła się w 1988 roku, który miał poczesne miejsce w historii terenowe i został obecnie nieco zapomniana na siłę innych SUV-ów i przed jego komercyjnego rozwoju w kierunku Suzuki Grand Vitara przetrwała jak był atak z rywalami z roli większy artyleria jeden budżetowa.

Suzuki VitaraSuzuki, ale wciąż czekamy na wojnę i podbić terytorium virgin między Rozmiar użyteczność SUV, te przemieszczają się między 4 i 4,2 m, bez postawy potrzeby dużych terenowego Suzuki Vitara choć może zaproponować 4x4 jego nabywca i oryginalny design. Renault Captur, Peugeot 2008, Nissan Juke, który otworzył ten segment jak rozumiemy teraz- nawet Citroen C4 Cactus może być jego rywale, choć przez inscenizacji i wielkości wnętrza można nawet kwestionować modele, które poruszają się w 4,3 metrów długo, a tu już można dostać nawet Opel Mokka.

Wszystkie jego rywale z wyjątkiem Opel Mokka, bawić się z oryginalna estetyka ale wyrzekając męskość, siła, wytrzymałość ... I tu jest miejsce, gdzie można przebywać Suzuki Vitara nowy, model z uderzającym z przodu, z boku, bardzo mięśni i wszystko z centymetrach sześciennych architektury wnętrz świadczenia są doceniane, zwłaszcza w tylnych pasażerów. Ponadto, zaangażowanie różne kolory, niemal obowiązkowe w tej kombinacji Duotone czasu z innymi klawiszami dachu ... oka, nikt nie twierdzi, że mierzy 4,17 m. Myślisz, że jesteś na większej długości, modelu samochodu, który przoduje w pięciu centymetrów wysokości do swoich konkurentów ....

Suzuki VitaraMechanicznie, tylko dwie opcje na starcie, benzyna i olej napędowy, zarówno 1,6 i 120 KM. Jak skrzynie biegów, to pożegnaliśmy CVT S-cross i zmienić na Automatyczna sześć Stosunki -tylko silnik benzynowy, moment. Ponadto dwa podręczniki, Pięć relacji do benzyny i sześć dla diesla. Nie istnieją oficjalne dane dotyczące konsumpcji Diesla emisje 106 g / km CO2 powinna znajdować się w ciągu około 4 litrów podczas gdy początek zużycie paliwa 5,3 l / 100 km. konfiguracja 4x2 Będzie to pozwany, choć z możliwością skorzystania z System Allgrip już złożył jego starszy brat i S-cross cztery konfiguracje napędowe: 4x2 auto -prioriza gospodarka i problemy z wyjątkiem, gdy wykryje napęd na cztery koła, sport, śnieg i błoto tryb blokady ostatni -Ta lub trialeras stosujące pchnięcie do kół z agarre-.

Bezpieczeństwo, przewyższa jego starszego brata Suzuki S-Cross, przedstawione w ubiegłym roku i pół. W segmencie jak Suzuki Vitara wyścigów, oferta Światła LED, adaptacyjny tempomat utrzymując bezpieczną odległość od pojazdu z przodu, hamowanie awaryjne -pierwsze miasto powiadomienia, jeśli wydajność nie wykrywa kierowca zahamował, siedem poduszek powietrznych w tym kolano, z tyłu aparatu... to elementy bardzo godne uwagi. Wewnątrz, to podkreśla również niemal obowiązkowe ekran dotykowy usunąć przyciski dodawania konsoli środkowej do możliwości Połącz się ze swoim smartfonem dzielenie możliwości telefonu.

Co sądzimy o nowym Vitara

Suzuki VitaraPrawda jest taka, że ​​nowy Suzuki Vitara podobało nam się dużo, nawet bardziej niż jego starszy brat Suzuki S-Cross. Dynamicznie nie znaleźliśmy duże różnice, ale Vitara jest bardzo dobrze izolowane, nie poruszają się w wibracje i bardzo niewiele hałasu zakrada.
1.6 Diesel silnik 120 KM, który testowaliśmy, jest energiczny Suzuki Vitara w nowym, oferuje szereg bardzo silny moment obrotowy od 1500 obr./min a także odzyskiwania. Zużycie w komputerze Podróż w czasie krótkiego lądowania wykonane wokół Nicei został 6,6 l / 100 km, bardzo dobry, jeśli weźmiemy pod uwagę, że krążyły na górskich drogach z czterech osób znajdujących się na pokładzie. gładki i precyzyjny układ kierowniczy i zawieszenie komfortowe i wydajne Przyczyniają się one do bardzo łatwo i z dużą dozą pewności jazdy. Nie kołysze nowy Suzuki Vitara dużo zakrętów i pozwala duża dokładność ścieżka.

Wnętrze nowego Suzuki Vitara również wydawało się dobre rozwiązania, z więcej niż wystarczająco miejsca dla czterech osób, dobre miejsca na nogi dla pasażerów tylnych siedzeń i doskonałe nadproża. tułowia, tymczasem z 375 litrów, nie jest największym w swojej kategorii, ale to jest odpowiednie. Całkowite zakończenie jest dość dobre, choć nie miękki plastik na desce rozdzielczej Suzuki Vitara; wystarczającej otwory do opuszczenia obiektów na drzwiach, konsoli środkowej i schowku oraz Bardzo kompletne wyposażenie w górnym przedziale wersji.