Porównanie: BMW serii 3 ActiveHybrid vs Infiniti Q50 Hybrid 3,5 AWD

Porównanie: BMW serii 3 ActiveHybrid vs Infiniti Q50 Hybrid 3,5 AWDPorównanie: BMW serii 3 ActiveHybrid vs Infiniti Q50 Hybrid 3,5 AWDPorównanie: BMW serii 3 ActiveHybrid vs Infiniti Q50 Hybrid 3,5 AWDPorównanie: BMW serii 3 ActiveHybrid vs Infiniti Q50 Hybrid 3,5 AWD

Rozważmy hybrydowy samochód podczas wykracza poza ekologia lub zużycie. Prawdą jest, że większość myśli o takim samochodzie i pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy jest Toyota Prius, model z dużo ekologiczny urok, ale musimy rozpoznać otworów nikogo z odrobiną pasji w jego żyłach. Teraz, jak usunąć obraz Prius Właśnie mówiłem umieścić na swojej głowy (które, jeśli nie myślał o niej pierwszy w Lexus), przypominam ci, że na rynku istnieją samochody jak dwa są porównywane tutaj, że przyczyniają się do ekologii pewną dozą życia. BMW 3 ActiveHybrid i Infiniti Q50 Hybrid nie tylko nudne, ale również spełnione; mają prestacional bardzo dobry poziom i zużycie logiczne czasów, gdzie ma benzyny samochód ponad 300 KM i podobnych korzyści wydają się zbędnym luksusem.

Porównanie: BMW serii 3 ActiveHybrid vs Infiniti Q50 Hybrid 3,5 AWDBMW rozpoczął karierę w świecie hybrydy w serii 3 i 5 z Technologia zaprojektowany, aby być dokładnie odwrotny od samochodu jak Prius. Nie zaniedbuj dobrych uczuć ze sportowego na dźwięk, a hybrydyzacja wolą rozpocząć potężne 35i i oferują większą moc 340 KM sedan zamiast samochodu, który llegará- ekologicznie idealne, ale nudny. Infiniti robi to samo, również zapewniając szerszy zakres niż nawet wyposażony wersja AWD, jak Q50 tego porównawczych, albo Ciekawy układ bez prowadzenia kabli "połączenie fizyczne" (Z wyjątkiem redundancji bezpieczeństwa) pomiędzy kołem kierownicy i układ kierowniczy.

Celem hybrydyzacji jest obniżenie emisji CO2 i tym samym zużycie paliwa. Zarówno dostać go w pełni, choć są samochody, w których średnie wydatki nadal jest wrażliwy na jazdę, zwłaszcza w BMW. dotrzeć 100 kilometrów na godzinę mniej niż 6 sekund, km waha się około 25 sekund i osiągnąć Średnie zużycie paliwa (Przeprowadzenie ciche, jasne) 7,3 i 8,2 litra na 100 km Myślę, że prawdziwy wyczyn co sugeruje, ile on wyprzedza świat motoryzacji Pamiętaj ostatni samochód musiał konsumpcji benzyny była w połowie tak? Jestem przekonany, że nie połowa była równie szybko lub silniejsze niż którykolwiek z tych dwóch. Jeśli koncentrujesz się i patrząc na większą wydajność podczas jazdy, odkupując część elektryczną, można pobrać zarówno przeciętne wydatki na pobyt w pobliżu 4 lub 5 litrów, ale jeśli da się wykorzystać tę moc, aby uzyskać korzyści, widać wartości zużycia blisko 15 litrów; trzeba znaleźć kompromis, który widać, że jest bardzo dobry w obu.

tylko fazy elektryczne
Porównanie: BMW serii 3 ActiveHybrid vs Infiniti Q50 Hybrid 3,5 AWDW obu przypadkach napęd elektryczny, aby przesunąć samochód służy jedynie jako elektryczny lub benzynowy silnik wsparcia. Różnica polega na tym, że BMW nie można przenieść sto procent energii więcej niż 80 km / h a sama Infiniti, może zachować Rejsy 120 km / h do kilku kilometrów. Jak widać działa system i inny zauważy, że Infiniti używa napędu elektrycznego dłużej jednak zużywa dodatkowy litr. Odpowiedź na to mamy trzy ważne punkty, jeden jest waga, drugiemu Wyższe straty tarcia AWD Japoński i wreszcie termodynamiczne korzyści z sześciu cylindrów BMW, już w konwencjonalnych wersje pokazane jako jeden z najlepszych silników na rynku w ich relacji pomiędzy wydajnością i zużyciem. Oba samochody są bardzo ciężkie, ale ja Infiniti 100 kg wadze 2 ton; zbyt Średnia wydajność poszukiwanie saloon.

trwają Zapraszamy na spacer. w BMW Został poszukiwanej piękne ucieczek dźwiękowe gdy silnik jest uruchomiony termiczny. To wszystko jest dobrze i miło, ale całość pozostaje dystynkcja ponieważ nawykowe cisza marsz jest tracona w hybrydach; nie widzi go jako wady, ale raczej jako cechę; Osobiście mnie lubi. Co lubię najmniej jest to, że i to pierwszy napęd hybrydowy, w którym po uruchomieniu silnika spalania wewnętrznego transmisję daje trochę gula, a jeśli zbyt termoparę, kto ją posiada. Z tych rzeczy Infiniti "więcej Prius". Wszystko dzieje się płynnie lub rafinacja i dopóki dokładnie nie ulec intensyfikacji odkryć silnik benzynowy.

Porównanie: BMW serii 3 ActiveHybrid vs Infiniti Q50 Hybrid 3,5 AWDDynamiczne zachowanie się dwóch mnie nie przekonał. To nie jest złe, ale myślę, To nie jest do czego oczekuje się od tych modeli. BMW 3 ActiveHybrid Prowadzi się wiele, ale potem czuje się bardzo ciężki i nadmiar ciało kołysze, jak jaki kiedykolwiek widziałem zrobione w BMW. Widać to nawet wtedy, gdy nie robi jazdę sportową. Jeśli normalnie nic się nie dzieje, ale to prawda, że ​​nie potrzebujemy 306 KM części termicznej i wysokim poziomem prestacional a jeśli kombinacji Państwo więcej hybrydowy konsument. przypadek Infiniti Q50 To jest inna. Ramę Lubiłem go i widzę go mimo wagi, bardziej zrównoważone niż jego rywal. jednak adres "by Wire" matowieje montaż. Podobnie jak jego konkurent, jeśli jesteś spokojny, który w końcu jest droga do Go-to miłe i bezpieczne, ale jeśli umieścisz tryb sportowy i masz iść szybko trzeba walczyć z adresu, który myśli o sobie i że czasami nie jest dobra. Ten system to przyszłość, ale ten samochód Płacisz za przejazd będzie nowość.

Są dwa dobre samochody, ale nie najlepsze wersje swoich odpowiednich zakresów. BMW mniej przechyły nadwozia i byłby idealny z konwencjonalnego układu kierowniczego Infiniti stawia na linach tradycyjne niemieckie sedany z którym konkuruje. Pierwszy problem powinien zostać rozwiązany w oparciu opcji M, ale do widzenia komfortu, ten ostatni ma tylko rozwiązanie, jeśli zdecydują się na Diesel Q50.