Nissan Navara 2017: Maroko przetestować nowy pick-up

Test Nissan Navara 2017 zdjęciaTest Nissan Navara 2017 zdjęciaTest Nissan Navara 2017 zdjęciaTest Nissan Navara 2017 zdjęcia

wydajność pola tradycyjnego SUV z wykończeń i zachowanie SUV, Są to klawisze, z którą Nissan zaprojektował Nowa generacja Navara z bardzo zadowalającym wynikiem.

Aby zwiększyć Nowy Nissan Navara 2017 mechaniczny uchwyty 2,3 litra z wyjść 160 i 190 KM, wiąże się zarówno do manualna skrzynia biegów sześć relacje, Chociaż te ostatnie mogą również mieć 7 przekładnią automatyczną. Łańcuch kinematyczny ma efektywność początkowo w sposób napęd na tylne koła, Jeśli jednak są skomplikowane warunki adhezji umożliwia łączący przednią oś, a nawet zmniejszenie przekładnię, wszystko udało się za pomocą elektronicznego systemu trakcyjnego, który obejmuje wsparcie w stromych spadków.

Układ napędowy wysokiej efektywności Nissan Navara 2017 widzieliśmy nad Erg Chebbi Sahary (Maroko), i zwiedzanie ścieżek kamiennych w podejściu do piasku.

Nissan Navara 2017z nich tak skrajne i specjalne warunki, Zauważono uprawnień nowy system zawieszenia multilink budują sprężyn, które zastępują kusze utrzymana w wersjach Król kabinie użytku profesjonalnego Nissan Navara 2017.

Ten nowy system zawieszenia Nissan Navara Jest to układ elastyczny, 20 kg lżejsze, które nie tylko poprawiły komfort pasażerów, ale udoskonalił sposoby pojazdu co znacznie bardziej stabilny i mniej nerwowy, zapewniając jednocześnie dodatkową odkryty objazd tych kół i wiele prędkości podczas czytania nierówny teren.

Pomoc elektroniczna trakcja ma stateczny ogólną tendencję wcześniejszych wersjach, aby zwolnić tylną oś na zewnątrz krzywej w kształcie poślizg tylnej osi, można modulować, aw tym przypadku w firmie jako niestabilne jak wydmy, trakcja i zarządzających oporowe w sposób ciągły.

Możesz być także zainteresowany

- Renault Alaskan, nowy pick-up francuski

- Nowy Volkswagen Amarok 2017, pierwsze zdjęcia

- Mitsubishi L200, więc jego nowej generacji

- Mercedes X-Class Concept: nowy pick-up z gwiazdą