Volvo S90: przetestowania nowego szwedzkiego luksusowy sedan

Jedziemy Volvo S90 i V90 nowyJedziemy Volvo S90 i V90 nowyJedziemy Volvo S90 i V90 nowyJedziemy Volvo S90 i V90 nowy

z bardzo elegancki design, przestronne i eleganckie wnętrza i wydajne silniki, nowy Volvo S90 Jest on pokazany jako prawdziwa alternatywa Wszechmogący Niemieckie salony premii. Aby konkurować na równi z jego konkurentów przybywa cztery-drzwiowego stylów nadwozia sedan i pięciu, Nazywa V90, z zamiarem osiągnięcia poziomów, które udało się podbić poprzednik S80.

Tak więc, nowe modele volvo S90 i V90, że włączenie wydajnych silników i innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i elektryfikacji, Są one w stanie spełnić niemieckie salony jak Audi A6, BMW serii 5, Jaguar XF i Mercedes E-Klasa. Aby to zrobić, oprócz inwestowania sumę 11.000 milionów dolarów w badania i rozwój w ciągu ostatnich pięciu lat, rozeszli Nowość duża platforma marki o nazwie SPA (Wydany w XC90), co pozwala na dużą elastyczność i mogą rosnąć w długości i wysokości na podstawie potrzeb rozwojowych: saloon, rodzina, samochód, prąd, benzyna, olej napędowy, itd. z pewną łatwością.

online używane wycena samochoduVolvo S90: nowa elastyczna platforma

Wprowadzenie XC90 oznaczane przed i po w markę, która ma odnowić się całkowicie w ciągu najbliższych kilku lat. 2020 będzie miał pełną gamę produktów w różnych segmentach, w zasadzie wspierany silniki trzy i cztery cylindry i Elektryfikacji przeznaczonymi być ostrożnym z otoczeniem. Obiecują też, że w tym roku nastąpi żadne zgony na pokładzie nowego Volvo przez przypadek. Podejście nowego modelu jest bardzo podobna do tej stosowanej w XC90 SUV, Model, z którym dzieli się również pewne elementy projektu, w uzupełnieniu do gamy silników i Przekładnie.

Zakres suwakami pracownicy volvo S90 i V90 są one Wszystkie cztery cylindry i dwa litry - Olej napędowy i benzyna, turbosprężarki i obsługiwana przez systemy elektryfikacji dotrzeć do 407 KM w przypadku hybrydowych T8. Jak mogłoby być inaczej, są one oferowane wersje trakcji lub pełny w zależności od poziomu mocy, Jest to najbardziej potężny napęd na wszystkie koła wariantów w benzynie i oleju napędowym, wszystkie wyposażone w automatyczne skrzynie biegów 8-biegowa z przemiennika momentu obrotowego.

Volvo S90 2016Nowa gama silników została również opracowana pod modułowa architektura, z rozwiązań, które osiągają wysoki poziom energii bez uciekania się do dużych przemieszczeń, aby osiągnąć wysoki poziom mocy. Tak więc, z jednostkami czterocylindrowy dwulitrowego osiąga maksymalnie 235 KM w przypadku silników Diesla D5. Oznacza to, że podobna do pojemności silnika zwiększona pojemność i wydajność za pomocą sekwencyjne turbosprężarki dwustopniowe, plus system o nazwie PowerPulse, składające się ze zbiornika sprężonego powietrza o pojemności dwóch litrów, który jest wypełniony za pomocą filtra powietrza przez sprężarkę, zdolne w celu przyspieszenia reakcji turbo gdy chwilowe zapotrzebowanie na energię jest wymagana przez pedał gazu. Przyspieszenie obiecuje D5 jest lepszy od innych konkurentów wyposażonych silników 6 cylindra napędowego i 3 litry.

Również prezentuje inny Innowacje technologiczne w nowych silnikach DieSEL spalania, zwiększając Ciśnienie zasilania na wspólnej szyny do 2500 barów i stosując bardzo dokładne, zdolne do dostarczania do 9 dysz wstrzyknięć na cykl.

Volvo S90 i V90: dwa lub cztery koła

z D5 Diesel i benzyna T6, Volvo S90 i V90 mieć AWD system opracowany przez BorgWarner, która rozdziela moc pomiędzy osiami. W normalnych warunkach przyczepności, praktycznie cała siła wysłana na przednią oś, a jeśli to konieczne, można wysyłać od razu do tyłu aż do 50 procent momentu obrotowego. Nie czuje się bardzo ciężki, choć lżejszy wariant zapowiada 1.800 kg, który dodałby całą integralną transmisję.

Podczas prezentacji mieliśmy okazję Napęd D5 (AWD) w sedan ciała oraz nieruchomości i sedan T6. Z bezczynności, z prawie niezauważalny dźwięk z wnętrza, D5 zapewnia liniową odpowiedź i stanowcze i pozwala okrągły szosę cruising prędkości z bardzo niskim poziomem hałasu. Dobra gra na obszarach krętych jest również ciągnie śmigło, umożliwiając wygodny i szybki toczenia bez figury zużycie wzrośnie zbyt wysoko. Tęsknimy włączenie krzywek na kierownicy -reservadas moment dla T8-, za obsługę kolejno shifter odejmuje pewną skuteczność. T6 pokazano znacznie lepsze przyspieszenie, ale również pokazuje wydatek wyższy ciśnienia paliwa wystarczająco czuły przepustnicy. na zawiesin nie stwierdzono żadnych różnic między nimi, z możliwością regulacji twardości poduszki.

Volvo S90 i V90 2016Volvo V90, rodzina bardzo wszechstronny

cechy te same silniki i zapewnia taki sam poziom wyposażenia sedan S90, ale i zwiększoną wszechstronność. Wariant kombi V90 oferuje nie tylko 60 litrów pojemności niż sedan, przede wszystkim Ułatwia wprowadzenie nieporęcznych przedmiotów jeden duży tylnej klapy z systemem otwierania i blokady. Wysokość buta nie jest zbyt krzykliwy, ale jego szerokość i głębokość, dzięki czemu 560 litrów cubicar z zamkniętym toldilla. Ponadto samolot załadunku jest dość niska, tak że bardzo wygodny do przenoszenia bagażu wewnątrz. Menedżerowie marki powiedzieć stosując poprzeczny sprężyny płytkowej na tylnej osi, zamiast sprężyn śrubowych, Można zarobić dodatkowe litrów w bagażniku. zaskakująco, Volvo V90 długość jest mniejsza niż 3 cm salonie (4,93 m), a wysokość wynosi 1,47 m przed salonie 1,44.

Volvo S90 i V90: łączność na najwyższym poziomie

Jak spotkaliśmy się na Volvo XC90, Nowy model zawiera ekran dotykowy typu tablet, o średnicy 9 cali z intuicyjnym interfejsem dla łączności. Skoro ona może obsługiwać główne funkcje samochodu i może działać bardzo łatwo ze smartfonów nowej generacji. Jest to szczególnie praktyczne dla swoich wymiarów podczas przeglądania map, które mogą być również wyświetlane na desce rozdzielczej i oznaczeń, dzięki HUD. Ponadto, Jabłko carplay dostępna jest opcja do obsługi urządzeń z systemem iOS.

Volvo S90 i V90: Bezpieczeństwo przede wszystkim

Oprócz systemu pilot Assist, że podczas Wymaga to wprowadzenia ręce na kierownicy, Można go uruchomić do 130 km / h lżejsze, ponieważ zarządza centrum samochód na pasie i udaje się utrzymać logiczną odległość do pojazdu za pomocą radaru zbliżeniowego. Funkcja jest również wprowadzone do modelu city ​​Safety w celu wykrycia dużych zwierząt (w Szwecji występują 47.000 wypadków rocznie zwierząt). ten system Ustawa pozwala w dzień iw nocy. Zapewnia intuicyjne ostrzegawczy, wspomaganego hamowania w celu uniknięcia kolizji. Również obejmuje System ostrzegania o kolizji w tył, asystent parkowania, etc.

Możesz być także zainteresowany

- Volvo S90 i V90 nowe ceny dla Hiszpanii

- Volvo XC90: wysokiej klasy SUV

- Volvo S90 Excellence, wewnętrzna rewolucja