Porsche Cayenne Turbo S, 570 KM mocy SUV

Kontakt: Porsche Cayenne Turbo S, 570 KM mocy SUVKontakt: Porsche Cayenne Turbo S, 570 KM mocy SUVKontakt: Porsche Cayenne Turbo S, 570 KM mocy SUVKontakt: Porsche Cayenne Turbo S, 570 KM mocy SUV

Segment SUV jest jednym z najbardziej popularnych w ostatnich czasach i Porsche nie jest obcy do tej sytuacji. Jeśli ktoś nie wierzy jeszcze, że co "daje" Są teraz SUV, Oto niektóre dane do zrozumienia. z 54,004 Porsche że zostały one sprzedane w ubiegłym roku, Macan były 27 procent i 22 procent Cayenne; czyli prawie 50 procent sprzedawanych modeli są legendarna marka sportowa SUV. Wszystkie one są, oczywiście, 911 z 24 proc. Zakres Cayenne składa się z sześciu wersjach benzynowych, w jednej hybrydy, z uprawnień w zakresie od 300 KM aż do Cayenne 570 KM Niedawno pojawiła się Turbo S, przepuszczenie 416 KM S E-hybrydowych. Oskarżony jest jednak Diesel z 262 KM i prawie 7 l / 100 km zużycie paliwa.

Cayenne Turbo S Ostra Turbo S Ukrywa się pod jego maską silnika V8 4,8 litra biturbo jest on oferowany w Turbo, z poprawą gospodarki elektronicznej z osiągniętych 570 KM Zasilanie (50 KM więcej niż Turbo „do wyschnięcia”). Turbosprężarki są włączone bezpośrednio do kolektora wydechowego, aby poprawić reakcję przepustnicy i być bardziej wydajny pod względem zużycia i emisji zanieczyszczeń. Turbo S w porównaniu do poprzedniej generacji, nowy ma 20 KM więcej, 5,1 MKG większy moment obrotowy i to wszystko bez zwiększania zużycia zatwierdzony. Jego funkcje są naprawdę pierwsza klasa: 4,1 sekundy do 100 km / h, zaczynając od zera i 284 km / h, ograniczenie prędkości. Teraz wydaje się, że po raz Nürburgring jest koniecznością dla sportu, możemy zauważyć, że Ostra Turbo S Uzyskać pełny skręt „Zielone Piekło” w 7'51 „”, czas, który nie jest złe dla modelu prawie 4.9 m długości i ponad 2,2 tony.

Bez osiągnięcia tych celów, musimy podkreślić, że Ostra Turbo S nie zawiedzie miłośników wspaniałych funkcji. Jego silnik popycha ciężko i dużo złości z tylko poza 1500 obrotów na minutę i nie opiera się na chwilę, aż w elektronicznie sterowany wtrysk krótkiej (jeśli jesteśmy w trybie ręcznym w skrzyni biegów) lub przejść na wyższy bieg, gdy poruszamy się w trybie automatycznym. Tylko jedno „ale” Przejścia iść powoli i próbować odlecieć jak rakieta są dłuższe niż chcielibyśmy, ale natychmiast zapomnieć wszystkie konie, gdy silnik V8 wychodzi na pedał przepustnicy.

Cayenne Turbo SSzeregowo, Turbo S Ma długą i obszerną listę elektronika dostępne dla oswajania bez łagodzący każdy jeden z 570 KM Ich pobytu pod przednią maską. Kontrola trakcji rozkład momentu obrotowego pomiędzy osiami zmienna, System PTV Plus który jest odpowiedzialny za hamowanie koła zewnętrznego odchodzenia krzywej zmniejszyć podsterowność, dynamiczna kontrola podwozia ... wszystko jest obecne w nowym Turbo S. Oczywiście, Pakiet Sport Chrono To jest standardowo w celu poprawy niektórych, już pozazdroszczenia korzyści. Nowością i poprawić bezpieczeństwo tego silny wersji płyty ceramiczne są zamocowane za pomocą zacisków dziesięciu tłoków z przodu oraz z tyłu tłoka cztery pociągu z tarczami o średnicy 420 mm, z przodu i z tyłu 370 mm. Zdolność hamowania i odporność na ciężkiej pracy są, jak we wszystkich modelach firmy, wyjątkowym.

€ 192.590 jest ceną Cayenne Turbo S, czyli trzeba zapłacić 337 € za CV ukrywających się w silniku.