Nowy Mercedes Klasy E 220D 2016: już próbowałem!

Mercedes klasy E 220D 2016 TestMercedes klasy E 220D 2016 TestMercedes klasy E 220D 2016 TestMercedes klasy E 220D 2016 Test

Oczekiwanie jest skończona i wreszcie udało nam prowadzić Mercedes klasy E 2016 Nowa generacja. Otwierasz drzwi i będzie wydawać jesteś w Mercedes Klasy S: masywne fotele z eleganckim wyglądem, z wykończeniami przedziałów drewno i aluminium... Siedzenia są bardzo wygodne i wsparcie boczne oparcia jest doceniana. Z drugiej strony, motor To jest naprawdę milczący; Jeśli jesteś w stanie słuchać, to jesteś naprawdę dostrojony ucho.

Przed kierowcą Mercedes klasy E 2016 obecny dwa ekrany 12,3 cali najwyższej wydajności. Klasyczne obszary z typowych igieł może być również najnowsza generacja Mercedes Klasa E. Wszystkie funkcje są sterowane za pośrednictwem joysticka postaci "touchpad" i przez dwa powierzchnie dotykowe na kierownicy wielofunkcyjnej.

rozmiar i projekt przeglądarka odsłonić styl prawdziwie niemieckiego producenta: pozwala użytkownikowi na przeglądanie wszystkich stacje benzynowe Obszar, z wyszczególnieniem ceny, dzięki czemu można zaoszczędzić najwięcej. Możesz również przeglądać dostępne parking. Tak, system działa na zasadzie transmisji danych stale przez Internet.

Mercedes E wewnątrz 220dMercedes E220d: parkowanie bez kierowcy

Jeśli dysk wersję Mercedes klasy E 2016 wyposażony System Park-Pilot, nie trzeba być w środku, żeby go zaparkować. Można podłączyć smartphone samochód za pośrednictwem aplikacja. Ta wykrywa miejsca parkingowego i kierowca musi jedynie opisywać kręgi z palcem na ekranie, aby podać swój telefon do samochodu droga naprzód, i działa idealnie. Nawet w przypadku wykrycia przeszkody wewnątrz garażu, rowerem zapisanego na przykład, samochód zatrzymuje się i pyta, czy kontynuować z parkingu. Jeśli ryzyko kolizji, samochód po prostu zatrzymuje się. okręgi Finger są po prostu dodatkowa kontrola: służy do wskazania samochodu, kiedy przestać, albo zapewnić pracę w ciasnych parkingach. To, że odpowiedzialny za prowadzenie szczątki ostatecznie kierowcy. Nawiasem mówiąc, w czasie parkowania z pilotem, nie może być nikt na pokładzie Mercedes E220d.

automatyczny system parkowania Park-Pilot utworów miejsca parkingowe, zarówno online, jak i na perkusji, na trasie, a kierowca może wybrać czy zaparkować do przodu lub do tyłu. Samochód informuje kierowcę, aby utrzymać rąk od kierownicy i oddzielić pedały. Następnie rozpoczyna się na parkingu. Stąd manewrowania samochód, przodu lub do tyłu niezależnie w miarę potrzeb. Na parkingu na bębnach, kierowca musi zdecydować, czy opuścić plac w lewo lub w prawo. Jeśli musisz iść wsteczny, system wykrywa ruch i ostrzega kierowcę, gdy ma wolną rękę. Nowe parkingowych Mercedes E Class Są już dość ewoluowała o wysokim stopniu wydajności i doskonałości. Wydaje się, że nie jest daleko, kiedy kierowca może wysiąść z samochodu i będzie dbać o parkingu sam.

Mercedes E wewnątrz 220dKto chce korzystać z smartphone zaparkować Mercedes klasy E 2016 w innych miejscach oprócz garażu, można użyć funkcja NFC (Near Field Communication) Telefonu: można go używać jako klucz do otwierania i uruchomić samochód. Obecnie ten współpracuje z kart SIM i Samsung S6, że mają chip NFC.

Mercedes E Class 2016: kierowca niemal czuje się jak niezjedzone

Wreszcie zaczął jazdy: nowy silnik 2.0 diesel z cztery cylindry Mercedes Klasy E 220D. Na starcie, to "wydzieranie się" Delikatnie i odwrócenie dźwignię dwukrotnie Distronic. Klasa E określa prędkość przez rozpoznawanie sygnału lub przeglądarka, Jest stale dostosowuje się do prędkości pojazdu z przodu, a także pozostaje w pasie. Trzeba tylko lekko dotykać silnika dla układu pozostanie aktywny, jak ustawodawstwo nadal nie przewiduje autonomiczny napędowy. Co mamy na myśli tutaj dokładnie jazdy „dobre”? Odległość i prędkość sterowania jest płynna, nic nie samochód spokojnie poprzez ruch. Tylko w trudnych warunkach Asystent pasa ruchu keeping Jest na krawędzi: nasza droga opada gwałtownie w długim łuku w lewo, a następnie skręcić ostro w prawo, a Mercedes Klasa E ślad „Esses” i szybko odzyskuje linię. Aktywuj przerwami przez kilka sekund wystarczy, aby zmienić pas, samochód zrobi resztę. Dziwny początkowe uczucie paternalizmu szybko ustępuje dostosować się do technologia.

Oczywiście, my również przetestowany, co się dzieje, gdy nie uda się utrzymać kontakt z kierownicą Mercedes E 220D 2016. System wypomina nam sygnał dźwiękowy, a następnie zacząć zmniejszać prędkość. Kiedy niższy niż 60 kilometrów na godzinę włącza światła awaryjne, a samochód zwalnia i stopniowo. W łopatkę, Mercedes Klasa E Nie zaczynaj, ponieważ wykrywa linię ciągłą i interpretuje to nie powinny wykraczać poza to.

Mercedes E 220D 2016 wsteczw górę prędkości 130 km / h,, Nowy Mercedes E-Klasa Można nawet śledzić inne pojazdy autonomicznie. Po ustanowieniu co samochód powinien postępować, używa radar i kamera stereo, i że nawet nie trzeba oznakowań drogowych: samochód jest dokładnie taka linia, która go poprzedza. Jednak podczas testów, nasz drogi Mercedes E220d Wszedł raz na łąkę ograniczenia prawa drogi. Nie trzeba się martwić, bo to jest kierowca: o rektyfikacji kierunku.

wicedyrektor aby uniknąć wypadki to jest nowy. Na przykład, jeśli dziecko nagle pojawia się w przedniej części samochodu, pojazd jest hamowany nie tylko szybko, ale również wysyła impuls do kierownicy z kierowcą wskazujący, która strona powinna wykonać unik.

Mercedes E 220D: wydajna i wyrafinowany silnik

Nowy silnik wysokoprężny Mercedes E 220D 2016 To działa teraz z technologią etap turbo, zaawansowany system recyrkulacji spalin i rury wydechowej umieszczonego bezpośrednio w systemie czyszczenia silnika. Spokojny, spełnia swoją funkcję i pozostaje prawie niezauważalna nawet po uruchomieniu dać gazu, a my nie mówimy tu tylko o akustyka. Kroczenie autostrady, silnik trochę niewygodne choć pokazany jest ma on rozjaśniony ponad 35 kilogramów, Klasa E nadal waży 1680 kg. ich 194 KM i maksymalny moment obrotowy 400 Nm osiągnąć dobry czas przyspieszenia (od 0 do 100 km / h na 7,3 sekundy) i umożliwienia maksymalnej prędkości 240 km / h. Te ostatnie również przyczynia się znacznie aerodynamiki: zgodnie z zaleceniami producenta, ma współczynnik oporu 0,26. A zaawansowany system recyrkulacji spalin i zmniejszenie tarcia wewnętrznego dzięki cylindry powleczone bliżej i małe uczynić E220d samochód homologowany jako średnie zużycie paliwa 3,9 litra na 100 km.

Mercedes E 220d: w pigułce

Nowy Mercedes E-Klasa, z wielkiego postępu w kierunku autonomiczny napędowy i własny parking, To przekierował naszą uwagę od prowadzenia klasycznej starej szkoły z rąk na kierownicy i prawej stopy na pedałach. Ten krok w kierunku automatyzacji jest najbardziej imponujące Nowa Klasa E.

Nowe 220d E oszczędność paliwa dzięki swojej dynamice i akceptowalnym relaksujący spokojnego biegu. na przestrzeń wnętrza, Nowa Klasa E przemieszcza się w zakresie klasy S dotrze następnej wiosny z ceną początkowego 48,500 euro (Oficjalna stopa w Hiszpanii tej wersji diesel).

Możesz być także zainteresowany

- Mercedes Klasa E 2016: Jak to działa jego automatyczne parkowanie (wideo)

- Mercedes E Class 2016, ceny w Hiszpanii