Porównanie: Audi A6 2.0 TFSI Hybrydowy Lexus GS 300h vs

Porównanie: Audi A6 2.0 TFSI Hybrydowy Lexus GS 300h vsPorównanie: Audi A6 2.0 TFSI Hybrydowy Lexus GS 300h vsPorównanie: Audi A6 2.0 TFSI Hybrydowy Lexus GS 300h vsPorównanie: Audi A6 2.0 TFSI Hybrydowy Lexus GS 300h vs

Niewielu producentów postawić silny jak Lexus przez systemy hybrydowe benzyna. Ponadto, podczas inauguracji nowego GS Stwierdzili oni, że tylko włączyć ten rodzaj napędu, chociaż nasze ręce spędził kilka miesięcy temu (Highway 2830) Wersja -no dostęp Hybrid GS 250, który przestał być wprowadzane do obrotu w naszym kraju. Zapomnij o tym, ponieważ wykończenie równość była droższa, a przede wszystkim mniej niż zadowalający GS 300h nowy poziom dostępu, o wiele bardziej wyraźnie zaleca samochód. Oczywiste jest, NOT oferują diesel w jego zasięgu jest dowodem zaufania, że ​​japońska firma w ich mieszańców i, sądząc po ich Zużycie derisory, nikt nie zabraknie, ponieważ 5,2 litra prawdziwe w mieście, jak zmierzono przez nasze Centrum Technicznym w GS 300h, To jest coś, co bardzo mało wozy na jego wielkość może się pochwalić. a jeśli GS 450h, z 345 KM, okazała się już w czasie, aby być wyjątkowym modelem i doskonałą wydajnością, jego młodszy brat 300h, z 223 KM, reprezentuje bardziej racjonalną alternatywę i mniej kosztowne, ponieważ jego cena wywoławcza wynosi 45,900 euro z podstawowym wykończeniem Eco, ciasnym rysunku kosztem rezygnacji trochę sprzętu. Zakończenie sprawdzony Napęd hybrydowy jest dość kompletne „jest 3 z 5, które istnieją, ale jeszcze znaleźć coś taniej niż Audi A6 Hybrid z których twarze, dostępny z unikalnym wykończeniem.

systemy łamanie

Nie ma wątpliwości, że rejestracja "hybrydowy" Zapewnia obraz środowiska i jest synonimem wyrafinowania. Problem polega na tym, że Jest to rodzaj samochodu w bardzo szybkiej ewolucji, Modele i kilka lat temu okazało się, że najbardziej zaawansowane, zostały obecnie wyraźnie przezwyciężone, bądź w kontakcie, zachowania lub wykonania elektrycznego. Nie jest tak w przypadku Audi A6 Hybrid ale od czasu jego powstania w 2011 roku Lexus Miał dużo czasu, aby udoskonalić swój system hybrydowy, Zatrudnia architekturę podobną do Toyota Prius, ale o wyższej wydajności. Audi tymczasem używa stosunkowo prosta konfiguracja, zintegrowany automatyczny sama zmiana, gdzie elektryczny konwerter momentu obrotowego silnika. w obu Modele jazdy jest szczególnie w mieście można uruchomić w trybie elektrycznym dla jednej lub dwóch kilometrów przez naciśnięcie przycisku -lub niech system zdecydować, kiedy to zrobić, skorzystaj z jego mocnych stron w korkach, lub natychmiastowej reakcji podczas korzystania z dodatkowego zasilania baterii.

Audi A6 Hybrid - Lexus GS 300h

Ale są one bardzo różne, a które w dużym stopniu determinuje ich różnic jest rodzaj transmisji. Audi stawia na dość konwencjonalnego użytku, który przypomina mi o zmianie DSG, dzięki czemu doskonale nadaje się i dużo kontroli z naszej strony, nawet w przypadku dokonywania sportową jazdę. Tak, przełączania biegów, mimo że miękkie, lekko zauważalne. Również w trybie elektrycznym przyjdą dostrzec, ale desmultiplicar moc elektryczna silnika działa poprzez swoją siłę transmisji mogą skorzystać z takich baterii i marudzić na przyzwoitym tempie, bez spowalniania innego ruchu przy opuszczaniu światłach jeśli chcesz uruchomić w trybie elektrycznym.

W Lexus, operacja transmisji jest podobny do zmiany CVT. Czysta miękkość bez przerwy w dostawie prądu lub przejściami między jego teoretycznie nieskończone rozwoju oprócz tego, że możemy wybrać tryb manualny, w którym fijas- marsze są symulowane. Nie ma najmniejszego śladu chropowatości lub drgania, które mogłyby odjąć dystynkcję a jeśli tapases uszy, można nawet pomyśleć, że jedziesz elektryczny relaksujące. Jego napęd, choć jest mniej bezpośredni niż Audi gdy popyt silnych przyspieszeń, może dlatego jego ciepło, silnik atmosferyczny nie wzrasta tak gwałtownie odwraca, ale także przez zmianę, mniej bezpośredni, ponieważ przed silnym wymagania energetyczne muszą poczekać kilka chwil, aż silnik osiągnie swój optymalny moment strefy lub mocy dostrzegać naprawdę spójny ciąg. Podczas normalnego użytkowania, bez przechodzenia na ekstremalne przyspieszenie jest najprzyjemniejsze. Z drugiej strony, jego zarząd hybrydowy jest bardziej intuicyjne i, albo wymuszając obieg elektryczny z przycisku EV lub pozostawiając sam akt systemu, mamy większą kontrolę nad sytuacją podczas dozowania akceleratora, aby utrzymać się silnik na ciepło.

pociągi szybkobieżne

Jego stabilność i zawieszenie komfort, oba są więcej niż zasługuje na to, co można by oczekiwać dwa sedany w swojej klasie. Jak walcowanie i filtrowanie nie wykazują niezgodności, ani też nie wymaga ich stojaki jeden wysoki poziom dynamiki. Lexus oferuje nieco bardziej sportowy charakter, może za to, że napęd na tylne koła i nieco szybsze i mniej wspomaganie kierownicy, chociaż położeniu jazdy. Bardzo wyważone, utrzymuje wysoką dokładność i dobre obyczaje w każdym czasie, nawet przy gwałtownym hamowaniu w burscos wsparcia i zawodowych zmian. To samo odnosi się do Audi, że Dostosowuje się do wszystkich rodzajów jazdy bez wahania, tylko odsłaniając większą bezwładność i korpusu walca niż inne lżejsze A6 jeśli marszu w rozwiązywaniu krzywą jest wynikiem błędu jazdy lub wynikiem exajerado nadmiernym optymizmem , W każdym przypadku, elektronika osładza możliwe reakcje nie będąc zbytnio nachalne, dzięki czemu łatwiejsze i zapewniając spokój.

Audi A6 Hybrid - Lexus GS 300h

Wreszcie, Zawsze delikatna i nieco sztuczny dotyk mieszańców hamulcowych jest obecny tylko na A6, który dozuje gorzej przy niskich prędkościach. Lexus udało się rozwiązać ten problem w GS, który jest bez wątpienia jednym z najbardziej pożądanych modeli hybrydowych chwili.