Volvo XC60: wypróbować nowy SUV z wszystkiego najlepszego z XC90!

Volvo XC60: Wszystkie zdjęcia nowego SUVVolvo XC60: Wszystkie zdjęcia nowego SUVVolvo XC60: Wszystkie zdjęcia nowego SUVVolvo XC60: Wszystkie zdjęcia nowego SUV

Być może pojawienie się Volvo XC60 nie jest przełomowa, ponieważ ten nowy SUV patrząc entroncar jednocześnie z udany przeszłość pozostawia i uzupełniać go ze słupkami bramki, które dają tak dobrych rezultatów w jego starszy brat, Volvo XC90. Dlatego mają one estetyczne DNA z Przód rodziny i tych optyczny z już zwykle nowy język stylistyczny Thor Hammer przez flagi.

Ale nie tylko to, co nowe akcje Volvo XC60 ze starszym bratem XC90: możemy również znaleźć rodzinę mechaniczną z 5 konfiguracjach silnika już wiedzieliśmy: XC60 254 CV T5, T6 i T8 320 KM hybrydowy wtyczka 320 + 87 CV w sekcjibenzyna i wersje D4 190 CV i D5 235 w rozdziale diesel. również wewnątrz Myślisz, że umieścić kontrole Volvo XC90, choć trzeba będzie stosować się do postrzegania szczegółów, które są o jeden krok poniżej: trudne zadanie, chyba że efekt optyczny centralnego ekranu, który wygląda nie jest mniejszy.

co do design, jakość, łączność, komfort i bezpieczeństwo, wszystko Dobrą rzeczą volvo XC90 jest sklonowany to XC60 -Nie jakąkolwiek wadę, ponieważ tak zrobić wszystkie Premium- marki. Życie wyjątkowa płyta, z wielkich wykończenia, materiały rozpieszczona z eleganckim wyglądem, który przekazuje spokój, harmonię, spokój ... Wszystko bardzo poręczny z dużym centralnym ekranie verticalized że po przyzwyczaić się łatwe, szybkie i intuicyjne. Przód przeglądarka skrzynka sterująca zdigitalizowane reprezentacja między przednimi zegarów projekcyjnych i informacji kolor na przedniej ściance. przycisk i wybór trybów jazdy zacząć od diamentowa kontroluje również ... jak w Volvo XC90. wygodne, bardzo wygodne fotele dla pasażerów przednich, gdyż kilometrów przejechać i przejść bez resenting z powrotem ...

Tyłu, w nowym Volvo XC60 jest poprawny wymiar przestrzeni dla dwóch osób znajdujących się na stronie, od centrum będzie musiał przejść intruzyjną tunel transmisyjny. Zwraca uwagę w tym nowym SUV rzeczy podnieść nogi do dostępu / dół tylnych siedzeń, oprócz spotkanie przestrzeń, aby pasowały do ​​nieco wąskie nogi i drzwi, które można otworzyć pewną więcej. Ale po przejściu tego w górę / w dół, jego najwyższej jakości wnętrze kontrasygnowany przez prawy bucik 500 litrów zdolności nieco większy niż Volvo XC60 saliente- iz bardzo regularnych kształtach.

Volvo XC60Volvo XC60: w górę

Dynamicznie my doprowadziły w nowym Volvo XC60 D5 wersji 235 KM, który charakteryzuje się kompromis między wydajnością i dynamizm. Jest to średni SUV bardziej zwinny niż górna XC90 jest to samochód, który popycha energicznie od dna i najlepszych spektakli z automatycznym osiem prędkość llanear sprawia, że ​​rozkosz bez poziomów hałasu silnika i przekazuje tylko długie zmiany, zbyt długo na świadczenia konsumpcji. I tutaj pojawia się kolejny z atutów: praca akustyczna izolacja akustyczna sprawia, że ​​wnętrze średniego tempa na autostradzie zastanawiam się, czy jechać do oleju napędowego lub benzyny.

Ponadto, Spneumatyczny USPENSION w naszej jednostce testowej XC60 połyka wszystko, aby poczuć się drogi na pokładzie latającego dywanu ... nawet jeśli obliczu strażników kłamie. Volvo XC60 SUV to znacznie bardziej zrównoważony niż jego starszy brat-Języki nie tylko estetyczne oko z lepszych proporcjach, ale także w dynamicznym rozdziałem, gdzie XC60 D5, na przykład, ogłaszado przyspieszenia 0100 km / h 7,2 sekundy, o maksymalnej prędkości 220 km / h, a średnie zużycie 5,5 l / 100 km dla emisji CO2 144 g / km. Wielki samochód.

Możesz być także zainteresowany:

Volvo XC20: nowy SUV Audi Q2 rywal?

Volvo XC40 nowa: przyjazd w 2017 roku

Volvo rozpocznie swój pierwszy elektryczny w 2019 roku