Infiniti QX30: test nowego SUV Premium

Infiniti QX30 napędzająInfiniti QX30 napędzająInfiniti QX30 napędzająInfiniti QX30 napędzają

upadek SUV Infiniti Q30 Jesteś tutaj. Przeciwko tej kompaktowej części, Infiniti QX30 Zawiera on różne zderzaki, progi, nadkola, dodaje, relingi dachowe, koła 18 cali i logicznie jeden Większa odległość od ciała do ziemi, osiągnie 20.2 centymetrów, w celu ułatwienia korzystania off-road.

Infiniti QX30: pasuje do Q3, X1 i GLA

Gdy chcesz zrobić, że stosowanie Campero, Infiniti QX30 również posiada efektywny napęd na wszystkie koła, chociaż w Q30 zakresie istnieją także różne wersje AWD. Tak, w przypadku tego nowego SUV ofercie mechanicznego jest ograniczone, do tej pory, silnik 2.2D 170 KM -4,9 l / 100 km, 0100 km / h 8,5 s- związany z przekładnią Automatyczne 7DCT dwusprzęgłową, z siedmiu prędkościach, jak wskazuje jego nazwa. Pomimo koncentrując się wyłącznie na tym silniku, osoby odpowiedzialne za Infiniti potwierdzić, że model ten jest wyposażony w każdej intencji stojących do kompaktowego SUV-niemieckich znaków, czyli Audi Q3, BMW X1 i Mercedes GLA.

Rzeczywiście, Infiniti QX30 wykorzystuje sama platforma SUV Marka Star, ponieważ nie możemy zapominać, że ponieważ w tym czasie Q30 Dzielił rozwój z najnowszej generacji Mercedesa klasy A, który jest również postrzegany w Niektóre kontrole i wewnętrzne szczegóły modele japońskiej luksusowej marki należącej do Nissana. To nie przeszkadza projektanci Infiniti dały silną osobowość estetycznej QX30, o czym świadczy jego pojedynczej przodu z tym podwójna siatka arch co daje wyraźną tożsamość rodziny lub oryginalnej aukcji w kształcie półksiężyca na tylnych słupków obok okna.

Infiniti QX30 testInfiniti QX30: wyrafinowanie i technologia

I walczyć w kategorii SUV premii, Infiniti QX30 również zapewnia wnętrze z wysokiej jakości wykończenie, z wykorzystaniem eleganckich materiałów, takich jak skóra i Alcantara Nappa tkaniny z bardzo zwieńczenia starannością. Są dwa poziomy wyposażenia dostępne, premia z dużym wyposażeniem, które obejmuje już konieczności przeglądarka i system multimedialny z 7-calowym ekranem, tylne czujniki parkowania, elektrycznie składane lusterka, ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu lub czytnik znaki.

w Premium Tech urządzenie jest bardziej wzbogacona w świateł LED, System adaptacyjnego oświetlenia głównego, System dostępu i keyless start, elektryczne fotele z przodu, skórzana tapicerka i tylne wspomagania parkowania kamera.

Infiniti QX30: dobre uczucia

Ale niech dynamicznie znaczenia. Więcej niż sto kilometrów doszli do Infiniti QX30 od obrzeżach Madrytu do dróg prowadzących do Zachodniego Sierra tej społeczności, wchodzących nawet w prowincji Avila. Kręta ścieżka, która pozwoliła nam cieszyć się kontroli tego SUV, dzięki niezwykły nacisk (35,7 mkg przy 1400 obrotów na minutę) z turbo-zwykle sprawne działanie silnika, aczkolwiek z pewnym dźwięku w exigentes- przyspieszeń oraz doskonałą wydajność jego podwójnego sprzęgła przekładni automatycznej, zwłaszcza poprzez wykorzystanie łopatki kierownicy i wybrać program sportowy do bardziej bezpośredniej odpowiedzi.

Infiniti QX30 2.2D 170 AWD Okazał wielkie opanowanie zarówno najszybsze sekcje, takie jak te związane i wolniejszych zakrętach, bez utraty przyczepności zauważalną wyłączyć je w silne przyspieszenie i trajektorii rysunkowych dobrze, bo gdy wydaje się, aby uzyskać jakiś efekt podsterowności rozkład momentu obrotowego na tylną oś -może dotrzeć 50: 50- tworzy gładką korekta pomaga zamknąć skręty.

Infiniti QX30 wnętrzZawiesina ma Infiniti QX30 jędrniejsze ustawienia w Q30, ale nie tak dużo jak Mercedes GLA. W każdym razie, Są one również zawierać ruchy ciała pomimo wyższej. Można powiedzieć, że skuteczność jest tam, ale prawdą jest też, że SUV japońskiej marki nie osiąga sprawność niektórych rywali, może postrzegane mniej ciężkie w pewnych ruchów. W każdym razie musimy czekać na spotkanie z naszym Centrum Technicznym na stokach INTA zweryfikowania tych pierwszych wrażeń i danych kontrastu przeciwko zegara.

Infiniti QX30: ceny

Jak na przestrzeni pasażerskiej, Infiniti QX30 nie różni się w stosunku do Q30, lub zmienić pojemność bagażnika wynosi 368 litrów lub 430 litrów jeśli dodamy dostępnej przestrzeni dna podwójnego, w którym znajduje się zestaw do reparapinchazos jest standardem. Teren ładunku ma wysokość 71,5 cm do pokrywy tacy bagażu i ma głębokość 80,7 cm.

Informacja ta została już wspomniano ceny Infiniti QX30, chociaż od marki potwierdziły, że wersja 2.2D 170 KM 7DCT QX30 AWD Premium posiada specjalną cenę wprowadzające 33,900 euro.