Kia Optima 2017 próbny wóz najbardziej interesujący

Kia Optima sportowy samochódKia Optima sportowy samochódKia Optima sportowy samochódKia Optima sportowy samochód

Nowa Kia Optima została uruchomiona pod koniec 2015 roku w wersji sedan i zrobił to z jednym silnikiem wysokoprężnym 1.7 CRDi 141 koni . Następnie ogłoszono, że zakres ten jest uzupełniony o nowych wersjach, takich jak ciała rodziny, plug-in hybrid i nowych silników lub wykończeń. Teraz rodzina rośnie i już przetestowane Zakres 2017, który zaczyna wysyłać w październiku tego roku. Oprócz wariantu Diesel, możemy teraz cieszyć się Optima sportowy samochód (względne), zupełnie nowy poziom GT Linia zakończeniu wersji sport GT benzyny i ciekawy plug-in hybrid. Spójrzmy na każdy oddzielnie.

Optima sportowy samochód (rodzina Optima)

Kia Optima sportowy samochód

Optima SW przed salonie zapewnia nowy bagażnik 552 litrów. Jego konstrukcja jest oparta na prototypie Sportspace marki prezentowane w Genewie 2015. Utrzymuje długość i szerokość sedan i rośnie tylko o 5 mm wysokość z relingami dachowymi włączone. Jego zdaniem czołowej, Jest identyczna sedan i tylko zmian w projektowaniu tyłu. Podobnie, tylne siedzenia nie zmieniają swoje miejsca. Dodaje podział w formacie 40:20:40 tylnego oparcia, z dwóch zewnętrznych siedzeniach, które można złożyć z bagażnika sama z uchwytów znajdujących się z tyłu, w celu uproszczenia zadania. Taca jest na zawiasach i ma Komora oddzielania sieci również rozszerzalne. Ta taca ma Przestrzeń pod podłogą, gdzie można zaoszczędzić Nie przejmuj się kusić wszystkie kopie zapasowe, gdy zginął. Raz zabity, jest całkowicie płaskie dno, bez uciążliwych etapów. W podłodze bagażnika są dwie szyny boczne, które służą do umieszczenia różnych systemów, aby zapobiec ładunek iść ruchu podczas jazdy. Brama posiada napęd elektryczny, Funkcja zestawu głośnomówiącego, gdyż otwiera się automatycznie po wykryciu bliskość klucza. Sportowy samochód Kia Optima jest dostępna z silnikiem 1.7 CRDi 141 koni i nowego 2.0 T-GDI benzyny i 245 KM, a także podstawowych wykończeń i GT Line. Trafi do sprzedaży w październiku 2016 i nie zostały jeszcze zgłoszone ceny. Podkreśla jego poziom wyposażenia i ogromnej baterii nowych systemów już pomyślnie badania w Kia Sportage, takich jak automatyczne hamowanie, aktywnym tempomatem, zawiadomieniu lub tylnej niewidomego ruchu miejscu wśród wielu innych.

Kia Optima GT

Kia Optima GT

Kia Optima GT Jest to najmocniejszy samochód że Kia opracowała dla Europa. Jest on dostępny z dwoma ciałami, i typu kombi i przychodzi jako awansować sportowy którego oferta Kia w nadchodzące modele. On przemyślane 8 nowych samochodów do roku 2018, w tym potężny cztero-drzwiowy hatchback i coupe duża będzie usytuowany. Dostrojona Nürburgring (Niemcy), GT jest Optima 10 mm niżej niż w innych wersjach Optima, niesie sztywniejsze sprężyny i nowe zawieszenie o zmiennej, modyfikuje twardości niezależnie każdy tłumik. Wykorzystuje nowy silnik 2.0 turbo 245 koni, pierwszy model Kia cię zabrać. Jest wykonana z aluminium i pozwala na kilka ciekawych możliwości. Osiąga 100 km / h na 7,4 sekundy, i osiąga około 240 km / h Prędkość. Jest to napęd na przednie koła, automatyczna skrzynia biegów z konwerterem momentu obrotowego o sześciu prędkościach. Silniejsze hamulce wyposażone o średnicy 30 mm, z odpowietrzeniem płytach górnych. Obejmuje on aktywny system dźwiękowy, który modyfikuje samo w zależności od wybranego trybu jazdy; Ma rezonator w kokpicie, który oferuje bardziej sportowy dźwięk w trybie Sport, obracając dyskretny w trybie normalnym. Poziom wykończenia bardziej kompletna i różni się od typowych rozwiązań w wielu szczegółach estetycznych. To wykończenie jest również dostępna dla reszty Kia Optima, tworząc wersje GT wiersza. Ich zachowanie jest sport sedan. To nie jest tak radykalne i szybkie i bezpieczne, bez wpływu na komfort ich zbyt wiele.

Optima Plug-in Hybrid

Kia Optima Hybrid Plugin

uwolnienie wtyczki hybrydowego Optima - lub Optima Plug-in Hybrid- Przyjdziesz na nasz rynek w roku 2017. Jest to interesująca hybryda z autonomii wtyczką 54 km. Informuje średniej emisji w ciągu pierwszych 100 km tylko 37 g / km CO2. Zastosowano silnik czterech cylindrów i dwa litry 156 koni z dodatkiem innych 50kW elektrycznego zintegrowanego przed skrzynią. Pobiera połączeniu pojemności 205 koni, z maksymalnym momentem 38,2 mkg. Posiada przycisk za pomocą którego można wybrać pomiędzy dwoma trybami jazdy, jeden w pełni elektryczny i innej wersji hybrydowej. Jest co ładunek elektryczny po lewej przedniej i flipper To trwa 5 godzin, aby naładować w stu procentach domowej sieci elektrycznej. System posiada także odzysk energii kinetycznej, jest w stanie naładować do 25 procent zakresu elektrycznego. oferty Poszczególne elementy aerodynamiczne, które poprawiają odporność na wiatr. Przedni zderzak i modyfikuje siatka otwiera lub zamyka w zależności od temperatury silnika, bardziej wydajne i usprawnione. Jest to uzupełnione przez bardziej aerodynamiczne koła projektowania i konkretnego tylnym zderzaku. Działanie tej wersji wydawało zadowalający. Być może mniej opcji dostępnych Prowadzenie europejskiego hybrydowych, ale jego prostota jest również mile widziane. Zero emisji autonomia jest najlepszy na rynku, tak aby pozytywnie mówić będzie, jeśli porównać z obecnym rywalem.

Możesz być także zainteresowany:

Kia Optima 2016 ceny i wyposażenie

Kia przyszłość: samochód sportowy i wodór

Kia Niro HEV: Testy i Ceny pierwszy hybrydowy SUV Kia