Testowaliśmy nowy VW Polo 2017: bardzo blisko do golfa!

Volkswagen Polo 2017: Przetestowaliśmy odnowiony narzędziaVolkswagen Polo 2017: Przetestowaliśmy odnowiony narzędziaVolkswagen Polo 2017: Przetestowaliśmy odnowiony narzędziaVolkswagen Polo 2017: Przetestowaliśmy odnowiony narzędzia

Nie zmienia nazwę, chociaż jest to zupełnie nowy model oparty na Platforma MQB grupa A0dzielenie się z nowej Ibizy. Nowa generacja Volkswagena Polo To zapowiada znaczny sukces komercyjny, jak to jest Golf bliżej wielkości, jakości, technologii i sprzętu. Jest to szósta generacja modelu, który sprzedał ponad 14 milionów sztuk od 1975 roku, a trafi na rynek w połowie jesieni obok.

Nowy Volkswagen Polo: przestronne i przewiewne

nowa Volkswagen Polo2017 znacząco rośnie o edycję piątą generację od Mierzy 4,05 m długości (+81 mm) szerokości 1,75 m (+69 mm) i 1,45 m wysoki (-7 mm), z rozstaw 2,56 metrów (+18 mm), co pozwala zaprojektować dość przestronne wnętrze, z Pień pojemności 349 litrów, bardzo zyskowne sposoby zmniejszenia obciążenia. Tylne siedzenia oferują także łatwy dostęp i wystarczająco dużo miejsca na nogi i mają znacznie większą szerokość niż w poprzednim modelu. wewnątrz Nowy Volkswagen Polo podkreśla jakość materiałów stosuje się w przedziale pasażera, z miękkimi otwory rozdzielczej i dużej wentylacji ekranie dotykowym, które mogą być stosowane Nowe aplikacje do komunikowania się z smartfony (Lustro Link carplay Apple i Android Auto).

Volkswagen Polo 2017 znajdą najnowsze technologie wspomagające prowadzenie samochodu, takie jak system ostrzegania mimowolne pasy zmiany, zmęczenie system ostrzegawczy, system rozpoznawania pieszych przy hamowaniu awaryjnym, adaptacyjny tempomat, asystent autonomiczny jazdy w korkach, Nowe czujniki parkowania, kamera tylny ekran pięć lub osiem cali i konwencjonalny hamulec postojowy.

VW Polo 2017Nowy Volkswagen Polo: Silniki ekonomiczne

Zakres mechaniczny zawierać silników benzynowych, oleju napędowego i gazu ziemnego CNG z ręczny i automatyczny DSG podwójnego sprzęgła. więc, benzyna, oferta rozpocznie Tricilíndrico 1,0 TSI wersje 65, 75, 95 i 115 CV moc; dwa pierwsze wyłącznie ręcznego pudełka i dwa ostatnie z ręcznym przekładni lub 7 DSG. Najbardziej rozbudowana wersja obejmie 2.0 TSI 200 KM. VW nie ogłosił, czy będzie oferować nowy 1.5 TSI 150 KM z zamykania butli, chociaż to może przyjść później. silnikiem Diesel będzie tylko dwa warianty, zarówno z 1.6 TDI, wersje 80 do 90 CV pierwszy z ręcznym lub DSG do 90 CV, wyłącznie 7 DSG.

Nowy Volkswagen Polo: bardzo zwinny

Volkswagen PoloW naszym pierwszym kontakcie na pokładzie VW Polo 2017, Mamy tylko miał możliwość krótko dysk 1.0 TSI 115 KM w wersji, bardzo miły, energiczny i łatwy w prowadzeniu. Przez cały czas Czuje lekki, zwinny i przekazuje zaufanie kierowcy. Aż do 3500 obr./min jest dość cichy; powyżej tego reżimu głośnego, pompą lub bez drgań. Okazuje się łatwo do 5500 rpm i rzeczywiste zużycie, dynamiczny testu, nie przekracza 6,5 ​​l / 100 km.

Dynamicznie czuje się jak Segment Model kompaktowy C, jako nowe wymiary Volkswagen Polo -Więcej szerokość i rozstaw ejes- zbliżania się do tej kategorii. Zawiesiny, twarde, ale nie niewygodny, skutecznie kontrolować drgania ciała, podczas gdy precyzyjny układ kierowniczy pozwala na zarejestrowanie samochodu w łukach o maksymalnej łatwości, zawsze przenoszenia dużo zaufania do kierowcy.

Możesz być także zainteresowany:

VW Polo, samochód produkowany w Hiszpanii ... i nieuchronne nowej generacji!

Tak będzie nowa Skoda Fabia i Volkswagen Polo 2017

Wszystkie nowe plany i przyszłość samochodów Volkswagen