Test: Volkswagen Golf Variant 2.0 TDI 150PS DSG, zaznajomieni z miejsca

Test Volkswagen Golf Variant 2.0 TDI DSGTest Volkswagen Golf Variant 2.0 TDI DSGTest Volkswagen Golf Variant 2.0 TDI DSGTest Volkswagen Golf Variant 2.0 TDI DSG

Znajomy mówi, że kupił Volkswagen Golf i pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy jest GTI. Można sobie wyobrazić, co ich sportowe felgi, tapicerka zdjęcia z życia i GTI wszędzie. Jednak, gdy uczyłem znaleźć rodzina, z dwóch fotelików dziecięcych za kratkami na dachu i że ma niewiele wspólnego z Sportowy i namiętny Golf miał na myśli, tak, że wychodzi w ogłoszeniu i z którym marzył, gdy byłeś młody. To prawda, że ​​różne wersje dokonały Golf stracić pasji. Nie ma już tej istoty, że nie miał innego i co sprawiło, że wyjątkowy, a jednocześnie jest to zmieniło się być bardziej praktyczne, wszechstronne i odpowiednie dla każdego widza. Jako gorliwy zwolennik GTI powie, że wersja sport wciąż zachowuje niektóre z jego pierwotnej magii, ale kiedy można spotkać znajome wzór jak ten tutaj staram, nie ważne jak dobry to jest, to nie jest już takie samo.

VW Golf Variant zdjęcia rodzinne Nowy Golf Variant To dobry samochód i ta wersja 2.0 TDI z DSG i 150 koni wydaje się bardzo godne polecenia, ale to jest pierwszy raz, kiedy poczucie Golf doskonały "urządzenie"; Ten wariant robi wszystko dobrze, oferuje dobrą jakość przestrzeni, i przesyła go nie może znaleźć jednego poważną wadę. Jest bardzo blisko do ideału, jaki powinien być samochód na codzień. Nad konwencjonalnym Golf Wariant dodaje spektakularny szyberdach (ogromne) i bagażnik 175 litrów top do wysokości przestrzeni tacy mnoży, jeśli zdecydujemy się wykorzystać tę lukę do sufitu. To jedyny powód (w swoich upodobań estetycznych Nie zadzieraj) przez który musi zdecydować między wariantem i golf 5 konwencjonalnych drzwi, podobnie jak w innych pomiarów, urządzenia mechaniczne lub są śledzone. Ponadto, jeśli szukasz miejsca na prawdziwe, nie trać czasu na samego Volkswagena patrząc na Tiguan (180 litrów pojemności) mniej niż Golf Variant nawet daje więcej miejsca na tylnych siedzeniach i istnieje również wersja 4x4 ,

Możecie wahaj się iść do Passata i zapisywanie logiczną różnicy w cenie, wydaje się rozsądne, chociaż wszystko można zarobić jest przestrzeń w siedzeniach tylnych (nie złe), ponieważ do bagażnika Golfa Varianta jest większa niż 20 litrów Passat Variant. Wniosek z tego jest to, że masz jeden z tych modeli, które są najbardziej zainteresowani tym, co odnosi się do przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej wielkości. Oczywiście nic nie ma do czynienia z Skoda Octavia Combi, ale w porównaniu do reszty kompetencji pozostaje w bardzo dobrym miejscu. Nie jest to spektakularny projekt samochodu, ale z barów chrom dachowych i ładne koła staje się atrakcyjne. Z wykończeniem Sport oferuje dobre fotele przednie. Za mało jest ergonomiczne wsparcie, które pomaga pasażer w centrum jest bardziej komfortowy niż Golf 5-drzwiowej. Puszyste w tych miejscach jest coś ciężko ... jest w smaku, jak niektórzy wolą niższą twardość i większy komfort siedzenia francuskich rywali.

VW Golf Variant próba zdjęciaZ tym silnikiem Diesel Variant porusza oszczędzić. Jednostka ta była najmniej moc dał wszystkim, którzy przeszli przez nasze Centrum Technicznego, a to nie przeszkodziło poziom prestacional było dobre. Załadowany po brzegi i działa klimatyzator nadal zapewnia dobrą odpowiedź na drodze, bycie dobrym połączeniu. Z DSG wygrywa przyjemność w użyciu, chociaż robi się wyższy niż większość jego rywali cenie. Sprawdza się jednak zrezygnowanie z kół 18-calowe o profilu opony 40 przenoszenia urządzenia (opcjonalnie), w Powoduje to niepotrzebne sucha tyłu; lepiej z 17-calowym serii koła.

Ma dobry system Stop / Start i ekologicznego trybu połączony osiąga udanej poziom konsumpcji, oferując wielki kompromis pomiędzy wydatkami i wydajności, wspólne dla wszystkich modeli grupa VW wyposażona w tej kombinacji wielowahaczowe tylne platformy i 150 KM TDI. Z tapicerką Sport przenosi wysokie poczucie jakości, zarówno toczenia i dotknąć wszystkich kontroli lub filtrowania hałasu i wibracji. W sumie wydaje się praktyczny samochód i zalecane. Inną rzeczą jest to, że cena nie będzie pasować, w którym to przypadku spojrzeć na siedzenie lub Skody, które mają podobne cechy, dotyk, i konsumpcji przestrzeni.