Seat Mii spróbować CNG gaz, samochód do codziennego

Seat Mii CNG gaz ziemny EcoFuel, dowódSeat Mii CNG gaz ziemny EcoFuel, dowódSeat Mii CNG gaz ziemny EcoFuel, dowódSeat Mii CNG gaz ziemny EcoFuel, dowód

Jeśli sam Seat Mii to jeden z małych samochody z wyższej jakości i kompleksowości, lepszy dotyk lub więcej daje poczucie bezpieczeństwa wśród rówieśników, ich wersja gaz CNG -Sprężony gaz ziemny- przyczynia się ona już nie jeden, ale dwa dodatkowe zalety w stosunku do zdecydowanej większości samochodów w swojej klasie.

Pierwsza wielka zaleta przewidziane przez Seat Mii CNG o swoich przeciwników to, że można go przenieść dwie paliw. Jaki jest najlepszy? GNC; wtórnym, dla pojemności zbiornika, benzyna- Jest to bardzo niski koszt eksploatacji, ponieważ CNG spędza trochę Mii i dlatego cena paliwa jest niższa niż benzyny lub oleju napędowego -actualmente- chociaż nie znaleźć w tej segmentu- silników wysokoprężnych. Konkretnie, a według naszych obliczeń, 3,5 € został koszt GNC dla wycieczka 100 km z Mii Ecofuel.

Drugą ważną cechą z Seat Mii jest to, że DGT przyrównuje możliwość zanieczyszczenia samochodów gazu do mieszańców, a tym samym korzyści z oznakowania ekologicznego, który daje dostęp do miast, w których, jak już się stało w Madrycie, wetuje kroku płyt lub ekologiczną.

Seat Mii EcoFuel CNGSeat Mii CNG: są zalety?

Może nie dla ciebie. A przynajmniej nie teraz. W przeciwieństwie do bardziej rozszerzonym dostawy GLP -Skroplony gaz ropopochodny- Hiszpania ma 27 punktów tankowania CNG tylko gdzie, plus kolejne 9 przewidywane wzdłuż tego roku -dato Zaktualizowany luty z 2017-. Tak, one są scentralizowane w strategicznych miastach, zwłaszcza w Madrycie i Barcelonie. Przebywania w jednym z tych miast, które zostały zabezpieczone podaży, Mii CNG lub Ecofuel, Jego prawdziwe imię, jest jednym z Najlepsze rozwiązania dla transportu miejskiego. A jeśli większość problemów jest w stanie wyświetlić w przedniej certyfikacji okno ECO, nie ma zbyt wielu samochodów, które kosztują tak niewiele lub mniej niż: Dacia w jego warianty Logan, Sandero lub lodgy, lub Fiat z panda, w obu marek, z transformacji GLP.

Seat Mii EcoFuel CNGW jego zakres, Mii Ecofuel Jest to wersja "przekształcać" 1,0 75 KM w cenie 680 euro droższe niż to. z jego 68 CV Oficjalna -Coś więcej niż 75 CV w rzeczywistości korzyści są jednak podobne do Mii 1.0 60 KM w wersji, nawiasem mówiąc, którego prawdziwe wydajność jest wyższa niż zadeklarowana.

Jak można sobie wyobrazić, Mii Ecofuel, albo karmione GNC -the paliwa przez default-lub-nie benzyny posiada przełącznik, aby przełączyć się z jednego paliwa na przeciwnym Nie jest to szybki samochód ... poza miastem. W środowisku, i jak prawie każdy inny wóz w jego mocy, będzie wymagać pewnego zaangażowania ze zmianą biegów i bardziej do przodu w ogóle "ruchy", rzeczywiście, właściwości CNG w porównaniu z benzyną wydajności wiążą się z utratą odpowiedzi i zatrzymany, ale efektem ubocznym jest koszt za kilometr równoważna miejskiego skutera.

Seat Mii CNG EcoFuel: nasz wniosek

Seat Mii EcoFuel CNG nie tylko korzysta z paliwa kopalnego mniejszy wpływ na środowisko ale na cena paliwa i sprawność, koszty korzystania z tej wersji są prawdziwe lżejsze. Nie patrzeć prędkość, ale żadnej innej jakości, które ukrycia innych Mii, zwłaszcza doskonałą ogólną jakość.

Seat Mii CNG EcoFuel. dane techniczne

pomiarySeat Mii EcoFuel CNG
Moc (*)68 KM przy 6200 obr./min
Maksymalny moment obrotowy (*)9,1 mkg na 3000 obrotów na minutę
0-100 km / h17,54 s
0-1000 m38,3 s
Realna konsumpcja miejski3,6 kg / 100 km
rzeczywiste wykorzystanie drogowego2,5 kg / 100 km
Realne średnie zużycie2,9 kg / 100 km
Frenada 100-0 km / h39 m
waga1,011 kg
Szerokość / Po136/133 cm
Nogi miejsca wstecz68 cm
tułów225 litrów
ceny12.050 euro (z rabatami)

(W gwiazdką * oficjalne dane, pozostałe dane, własnych pomiarów Centrum Technicznego autostrady).

Możesz być także zainteresowany

- Najlepszy mały samochód, który przybędzie w 2016 i 2017 roku

- Małe samochody z lepszym wnętrz rynku powierzchni