Mercedes Coupé C220d 9G-Tronic, okrągły coupe

C220d Mercedes Coupe, testowaneC220d Mercedes Coupe, testowaneC220d Mercedes Coupe, testowaneC220d Mercedes Coupe, testowane

Tak więc, z coupe, Klasa C ma nie tylko ciało dla każdego smaku i potrzebie, ale stwarza Superlatyw excellence, w oparciu o jego niezaprzeczalnej elegancji.

I wysłać opłat, a ponadto z trzech możliwości, to jest w tym wariancie, w którym coupé większy nacisk kładzie się na sportowej, nawet dla większej sztywności wobec wymienialnej dachem płóciennym. Występuje nawet przy mniejszej mocy silników, podobnie jak w przypadku tego ostatniego z pierwszym etapie Diesel. A nawet więcej, jeśli, jak to ma miejsce w przypadku, masz AMG Sportive Finish Line (2,199 euro): nie tylko wpływa na wygląd, również dostrojenie zawieszenia, który jest twardszy niż standard; a tym bardziej bezpośredni układ kierowniczy lub kilka opon 18" przez 17" norma. Ponadto nasz urządzenie było perforowane przednie hamulce tarczowe (średnica 318 mm).

Przy tej konfiguracji postrzega w ten sposób rolkę to C220d Mercedes Coupe ze stałym bieżnika który nie jest sprzeczne ze wszystkim co dzieje się pod kołami zbyt filtrowania. Czysta jakość jazdy, ostatecznie.

A nawet więcej, z oś przednia zwinny, pozwalając cieszyć jazdy, kiedy zdecydowaliśmy się radzić sobie z C220d Mercedes Coupe, kroków do szybkiego pokonywania zakrętów, niezależnie od sposobu jej promień.

Mercedes Coupé dowód C220dJest to w większości zamknięte, gdzie czuje się co przynoszą wywoływania kolei, tylne koła,. I jest to rodzaj autoblocante reguluje moment obrotowy przenoszony do asfaltu z hamulcami. Tylko w takich sytuacjach Można zauważyć, że masa ciała wynosi około 1700 kg, który nie jest dokładnie to trochę za samochód tego typu, o obdarowany przez opanowanie na ekspresowych.

C220d Mercedes Coupé, wyjątkowa wydajność

Z ekranu nałożony na desce rozdzielczej tej klasy C można wybrać z Eco, Comfort, Sport, Sport +, praca indywidualna i adres lub ESP -z amortyzatory pneumatyczne lub amortyzatory sterowane, a także thereof- Akcelerator lub zmienić.

Może to być zarówno ręczne, takie jak automatyczne 9G-Tronic: Dziewięć relacje z krok od siebie, że idzie niemal niezauważona kierowca z wyjątkiem wskazań przyrządów. Zmiana ta również wywiera wpływ strojenia 2,1 litra podwójne turbo, z drugiej strony, bogaty w ciągu od 1500 do 4000 obr./min i może ponadto pokrywa -i również daje uży- teczność dziewiąty marsz rozwoju tak długi (81,1 kilometrów na godzinę na 1000 rpm), która jest niezbędna dla Mercedes C220d spędzić tak mało.

Jednak wdrożenie życie jest zatwierdzony przez wydajności, flairs za nic lekkiego coupe. cokolwiek nie automatycznej skrzyni biegów jest skasować tego czterocylindrowy diesel mały blok z resztą tak wyrafinowanej inscenizacji.

C220d Mercedes Coupe, livability i tułowia

pozycja kierowcy jest doskonała z każdego punktu widzenia. Obniżamy sedan, tak; ale nie o wiele więcej; a raz nie czujesz się bardziej leży niż siedzi. Przy tak dużej drzwi -faltaría więcej, nieramkowanym dla ventanillas-, To nie jest kłopotliwe, aby uzyskać dostęp do foteli (Reszta to jest z tyłu). Co więcej, podczas gdy wejście jest tak szeroka, że ​​kosztuje dip do pasa: a ramię teleskopowe o automatycznie się wygodnie w zasięgu ręki.

C220d Mercedes CoupéJeżeli jego wygląd i zachowanie dobrej okrągłości, spełnia oczekiwania zwykle generują coupe Mercedesa; to samo osiągnąć pod względem jakości -Czy wrażenie, że emanuje z materiałów lub skończył nawet najdrobniejsze przycisk jest zgodny z tym, co paga-, technologii ...

Jednakże, negatywne strony komory jest określona przez Backspace, tak że dwa tylne siedzenia trzeba zobaczyć je jako wyłącznie do ewentualnego wykorzystania: wysokość jest bardzo mała, 85 cm; i podłużna przestrzeń też prawie samochód obywatel. Wręcz przeciwnie, bagażnik jest duży, natomiast pokrywa zamyka nie mogą być otwierane bezpośrednio manipulowania go: albo klawisz lub przycisk używać wewnątrz.

Ich rywalami są 420d BMW i Audi A5 2.0 TDI, oba mocniejsze silniki 190 KM (ma prawie 10 procent więcej mocy), ale również droższe. Co do różnicy cenowej z C220d mercedesa, wzrost oznacza wyborze tej wersji coupe 1,675 euro; 400, jeśli spojrzeć na Estate, która jest jak Mercedes wzywa znajome ciało.

Mercedes Klasa C Coupe 220d dane

DANE TECHNICZNEC220d Mercedes Coupé
silnik2143 cm3 / 4 cylindry
moc170 KM od 3000 do 4200 obrotów na minutę
maksymalny moment obrotowy40,8 mkg 1.400 do 2.800 obrotów na minutę
maksymalna prędkość234 kilometrów na godzinę
Nasze daneCENTRUM TECHNICZNE AUTOSTRADA
przyśpieszenie7,54 s
waga1,697 kg
Realne średnie zużycie5,2 l / 100 km
rzeczywiste wykorzystanie drogowego4,6 l / 100
Realna konsumpcja miejski6,1 l / 100 km
Szerokość / tył139/128 cm
Nogi miejsca wstecz66 cm
tułów410 litrów
cenaOd 41,900 euro

Możesz być także zainteresowany

BMW Serii 4 Coupe vs Mercedes C klasa

Audi A5 2.0 TDI 190 KM: rzeczywiste zużycie