Honda Civic Type R, to najszybszy GTI?

Test Honda Civic Type RTest Honda Civic Type RTest Honda Civic Type RTest Honda Civic Type R

nowa Honda Civic Type R nie jest normalny samochód, w sposób oczywisty tak, ale to też czuje się pojechać. Jest wiele się zmieniło w porównaniu do ubiegłego na wewnętrznej ale koncepcja sport jest taka sama. Gdy istnieje poważna zmiana fanów motoryzacji nachylenie ikona przyjąć. BMW M3 nie powinny przekształcić się w M4 i uczynić turbo lub turbo Porsche nie mają całą swoją 911 i jeszcze, w obu przypadkach zrobili bardzo dobre samochody, które przewyższają ich poprzednicy w ogóle. Zawsze będzie "nostalgia" z uczuciami lub mechaniczny dźwięk ale nie ma wyboru, ale poddać się dowodów. A Typ R, który nie tnie przy 8.500 obr./min nie jest godzien miana Type R? Widziany i smakowały jak mówię tak, że jest gotowy do nawet przewyższa go. Zobaczmy dlaczego.

Poprzedniego Honda Civic Type R miał najlepszą klatkę swojej kategorii, przynajmniej w odniesieniu do sportowego charakteru. jednak Nie mogłem nic zrobić przeciwko swoim rywalom, wszystkie z turbodoładowaniem, większa moc i lepsze osiągi. Bezużyteczny przejść szybszym łuku pomiędzy krzywą a następnie, jeśli łza krzywą głowę. Teraz, wysłać emisji bardziej niż kiedykolwiek, Honda Type R zostały przekierowane koncepcję nowe wymagania nie rezygnując całość charakter VTEC który ma wielu zwolenników. Stosuje się 2-litrowy aluminium o zmiennej wlotowe i wylotowe, zmieniając czas, a wysokość (nie zawsze otwory teoretycznej). Ta większa kontrola pozwala podjąć wiele z doładowaniem, który również korzysta z elektronicznego zaworu podtynkowego, z których istnieje większa indukcja kontrola ciśnienia. Rezultatem jest 310 KM przy 6500 obr./min z cięcia 7000 okrążeń! i maksymalny moment obrotowy 40,8 mkg od 2500 obrotów na minutę; to znaczy, że Honda poświęcił 1,500 okrążeń tych mitycznych 8.500 obr./min poprzedniego rzecz znacznie szybciej i mniej potężny silnik Gastón pełniejsze, ale ciągle pojawia samej górze, gdzie wszyscy lubiący technologii VTEC chce być. Nie przegap intercooler powietrze / powietrze lub chłodnicę oleju do zmian. 6-biegowa manualna skrzynia biegów ma bliższych relacji niż zwykle, krótkich seriach dźwigni (40 mm) i odrobiną ras, które zaprasza do zabawy z nim na zawsze. Różnica jest samoblokujący spiralny z dobrze wyważony i do codziennego użytku sportowego kretyn, z którym Honda twierdzi, że padł 3 sekundy Nurburgring.

Rama CIVC Type R ma wszystko, czego potrzeba do życia między krzywymi. Trudno w postaci tabeli, ale nie jest to zaskakujące, ponieważ wcześniej tak było. Zwiększa ścieżek, wzmacnia i rozjaśnia wahacze i oddziela przedni trzpienia, który dodatkowo do wytrzymywania większych obciążeń bocznych zmniejsza "efekt" autoblocante na kierownicy. Za twardnieje drążek skrętny w H. przyjmuje czasie rzeczywistym adaptacyjne amortyzatory, że w twardości ms różnią kompresję i rozszerzenie w każdym kole niezależnie dostosować do różnych faz przyspieszania, hamowania lub zakrzywione, a Wybór trybu + R twardnieje 30 procent.

Każdy szanujący R GTI i mają różne tryby jazdy porusza się w stanie normalnym lub sportowe. W przypadku Civic Type R stanie naturalnym jest sportowy i + R zmienia się wymiar. Jego twardość i sport tylko zobaczyć reakcje porównywalne do tych z Renault Megane Trophy i Michelin SportCup2, pozostawiając resztę jako modele bardziej dotyku burżuazyjnej, niezależnie od tego, jak szybko są. Seat Leon Cupra jest bardzo szybki i łatwy w prowadzeniu, Type R jest równie, ale również sprawia, że ​​nieustannie wiedzieć nosisz samochód wyścigowy, z zaletami i wadami, które pociąga za sobą; Jest to dysk twardy. Zobowiązuje się stosować do powiedzenie, że nie żądło jak świerzb, ponieważ jest to dla klienta, który właśnie szuka pewnych uczuć i wartości, przede wszystkim dzięki któremu będziesz bardzo zadowolony. Tak sucha notatka wybój na szyi, ma słabe promień skrętu i tylny spoiler denerwuje widoczność ... ale nie obchodzi. Brzmi ładnie i wydaje się, że zawór spustowy jest przechowywana w schowku, bo słuchać stale pracować tak, jakby to była WRC. wygląd tabeli wywierały nacisk na pedał hamulca lub gazu i wody, temperatury, ciśnienia doładowania, ciśnienie oleju i temperatury oleju, a Miernik siły G. Jeśli chcesz, możesz mierzyć czasy okrążeń, przyspieszenie od 0 do 100 km / h lub 400 metrów i powiadamia wpiszesz kolory diod LED optymalny czas zmiany biegów F1.

Silnik ciągnie od dołu tak delikatnie lub mocno jak pytasz. Jeśli przyspieszenie głębokość sprawia wrażenie, że niewiele jest niska, czuje się sprowokowany przez jego doskonała trakcja bo jeśli spojrzeć na liczniku sobie sprawę używasz dużo. Przód jest bardzo posłuszny i chyba Frenes później rzadko zabraknie wierzchołka. Lubię swój kierunek jak Megane RS Trophy, jak dotąd moje odwołanie. Na tylnych kosztuje wypadają i jeszcze jest bardzo szybki, najszybszy kompaktowy, która przeszła przez nasz czasomierz w Inta. To było 5 dziesiąte szybciej niż León Cupra, jakim król kompaktowej A. Continental SportContact6 który jest standardem lubiłem dużo. Musi brać pod uwagę, że prace samoblokujący zawsze sprawia, że ​​opona do cięższej pracy niż normalnie i w tym przypadku bardzo dobrze znosił brutalne traktowanie i ciągły obieg i oferują dobre korzyści. Jeśli toczenia w obwodzie można służyć, ale zawsze lepiej iść z Michelin SportCup lub Continental ContiForceContact; a ponieważ zmiany można poprawić hamulce trochę więcej o sporcie niż standardowych tabletek. Nasza jednostka hamowania osiągnięty ponieważ kilka kilometrów miałem sytuację, że został rozwiązany z upływem kilometrów i nie było problemu w obwodzie.

Wnętrze jest ładny, z Wielkie fotele i wiele dodatków. Na przestrzeni jest największym spośród swoich rywali również segmentu największych bagażniku. Zmiany za zgodą dwóch miejsc, W ten sposób zarabia amplitudę chociaż nie był bardziej zachować normalny Civic 3 miejsca; 3 drzwi, jakby rozumiał lepiej. Życie z Honda Civic Type R jest przyjemność dla zmysłów, a to oznacza, że ​​jeśli nie jesteś pasjonatem to może skończyć się dość. To nie jest irytujące, nie twarde, ani bardzo niedyskretny, jeśli patrzeć na męki w środowisku niezbędną, ale nie może czuć się tak samo. Jeśli przyjrzeć się bliżej jego wyposażenie i oferowane dużo sportowego, do 34.500 €, że koszty nie wydają mi się dużo (€ 37,000 jeśli zdecydują się na GT zakończyć naszą jednostkę). Test Internet ustawić swoich rywali, a zobaczysz, że koniec jest to, kto ma najlepszą cenę. Możesz myśleć, że mi się podobało, ale nie jesteś zły, kochałem. Widzę jego estetyczny nadmiernie agresywny, ale to jak osobistych upodobań. Prawda jest taka, że ​​im więcej jazdy mniej zależy Ci, jak to jest na zewnątrz, ponieważ miłość. Honda zrobiła wielką pracę we wszystkich sekcjach. Jeśli chcesz śledzić dni i będzie działać pamiętać, by nie zmienić to adaptacyjne amortyzatory i zawieszenie idzie świetnie.

Możesz być także zainteresowany

Porównanie: Peugeot RCZ R kontra Seat Leon Cupra 280

Porównanie: Seat Leon Cupra Seat Leon Cupra 280 vs 265

Honda Civic Type R Seat Leon Cupra vs

Márquez, Pedrosa, Bou i Monteiro za kierownicą nowego typu Honda Civic R