Volvo V40 Cross Country D2 Auto, przetestować dostęp Diesel

Volvo V40 Cross Country D2 Auto, nasze zdjęcia testoweVolvo V40 Cross Country D2 Auto, nasze zdjęcia testoweVolvo V40 Cross Country D2 Auto, nasze zdjęcia testoweVolvo V40 Cross Country D2 Auto, nasze zdjęcia testowe

Volvo V40 w 2017 zmienić latarnie który, zachowując swój kształt, teraz zawierać „podpis” ledes Volvo chrzci "młot Thora„I ukazał się w XC90. Ponadto, chociaż nawet mniej, grill, prietas siebie bardziej widoczny z nowym wykończeniem pionowymi kreskami. Z drugiej strony, w wnętrze, Najbardziej znaczącą jest Włączenie nowych kolorów dla listew ozdobnych.

Jednak to, co uczynił nam spojrzeć na to Volvo V40 Cross Country To nie jest tak dużo wyżej, ale szczypie wykonane na wersja diesel mniej energii i bardziej ekonomiczny rodziny, D2, spędzać mniej: jeśli początkowo, kiedy sobie 1.6 i miał 114 KM, homologaba z ciałem Cross Country i automatyczna skrzynia biegów -the ustawienie twarzy mniej korzystne dla zużycia 4,1 l / 100 km Średni koszt dzisiaj szczyci, Według oficjalnych danych, z 3,9 l / 100 km. V40 „Instrukcje” Dziś homologowany 3,4 l / 100 km

Volvo V40 Cross Country D2 Auto: zachowanie silnika

2.0 jak w D3 i D4- w Volvo V40 Cross Country To przydaje się nie tylko zmniejszając zużycie że rzeczywiście wykracza poza zatwierdzenia laboratoryjnego do realnego świata, ale także dlatego, że jego silnik czyni go przed legionu konkurentów z silnikami o większej pojemności skokowej, a w niektórych przypadkach mniejszej liczbie cylindrów, bardzo umyślne: jeśli to może się pochwalić jest silniejszy przy niskich prędkościach obrotowych silnika.

konsumpcja, że w sposób 100 km rzeczywiste wykorzystanie pozostaje na poziomie 5,5 l / -under ale nie bardzo nisko, w Nasz test nie rzuca jasne jak najlepszych numerów, na terytorium BMW 116d.

Volvo V40 Cross Country test D2Jednakże, korzyści to Volvo V40 Cross Country D2 Są one bardzo rozsądne i automatyczna skrzynia biegów, miękka i przyjemna, ale czasami, jak te, które występują, gdy trochę szybciej, a prędkość jest niski lub średni -in zatrzymania, na przykład poprzez zapisanie ich ostrość, a ich poszukiwanie możliwie najwyższym biegu, to może wahać się pomiędzy z co biegu na pobyt. D przechodzi w S.

Odnosząc się do Volvo V40 D2 automatyczna Auto Cross Country, to wpływa na to, że zmiana nie sztuki, lecz rozpuszczalnik, w decydujący przyczynia się komfort jazdy, poza tym, że funkcję "żeglarstwo jazda".

Volvo V40 Cross Country: tak wewnątrz

Wewnątrz kraju Volvo V40 Krzyża trwoni wlać osobowość. I bardzo udane ergonomii; widoczność z powrotem, nie tak dużo. Wśród zmian nowa V40, aby podświetlić nowy ton wykończenia deski rozdzielczej.

Jeśli chodzi o konfiguracja dashboard, volvo nadal dozuje w swoich kompaktowych samochodów ekrany dotykowe lub duży. Jeśli chodzi o klawiaturę do wprowadzania numerów telefonów, uważamy praktyczny, choć niezwykłe.

oraz wolnego miejsca w kabinie Volvo V40 Cross Country? Wysokość jest prawie z powrotem coupé i szerokość niewykonalne dla trzech pasażerów, ponieważ jest to idealny samochód segmentu kompaktowych dla czterech pasażerów. Co jeśli mogę powiedzieć to to, że prawie nie znajdzie volvo że nie oferują niektóre przykładowe dla komfortu siedzenia. Ze swej strony, tułów Ma zmniejszona pojemność ich konkurentów (275 litrów według naszych pomiarów).

Volvo V40 Cross Country: nasz wniosek

Takie zachowanie zwrotnica To nie ulega zmianie i nadal jest oznaczony przez rozsądne zwinność, bacheo chociaż komfort nie jest twoje mocne sprężyny -4 cm dłuższy niż przedsiębiorstwo asfaltowo-V40. Ma dobry silnik do jak popycha, ale nie najlepszy dla usług: wydać więcej niż inni o podobnej mocy. Że pomimo zmiany, rodzaju i planetarnej przekładni hydrokinetycznej, wskazuje na oszczędności dla rozwoju lub programowania.

Ogólnie rzecz biorąc, Volvo V40 Cross Country V40 D2 jest zadowalająca. Zwłaszcza, gdy postrzegane jako premię, jest bardziej przystępne niż inne propozycje do równej mocy i wyposażenia.

Volvo V40 Cross Country: arkusz danych

DANE TECHNICZNEVolvo V40 Cross Country Summum Auto
Silnik (*)1.969 cm3 / 4 cylindry
Moc (*)120 KM przy 3750 obr./min
Maksymalny moment obrotowy (*)28,6 mkg przy 1500 rpm
Przyspieszenie 0-100 km / h11,0 s
Prędkość maksymalna (*)190 kilometrów na godzinę
waga1,536 kg
Realne średnie zużycie5,5 l / 100 km
rzeczywiste wykorzystanie drogowego5,1 l / 100 km
Realna konsumpcja miejski6,5 l / 100
Szerokość / po140/131 cm
Nogi miejsca wstecz77 cm
tułów275 litrów
cenaOd 33,169 euro

(*). oficjalnych danych, reszta dane, mierzony przez Centrum Techniczne autostrady.

Możesz być także zainteresowany

- Volvo XC40 nowy SUV zadebiutuje w kwietniu

- Nowe w 2017 roku Volvo S90, V90 i XC90