Nowy Nissan X-Trail 2.0 dCi 177 KM: mamy już przetestowane

Nissan X-Trail 2.0 dCi 177 KM, dowódNissan X-Trail 2.0 dCi 177 KM, dowódNissan X-Trail 2.0 dCi 177 KM, dowódNissan X-Trail 2.0 dCi 177 KM, dowód

z 01 stycznia 2017 Będzie on dostępny w sieci dealerskiej nowej wersji silnika Nissana 2,0 i 177 KM X-Trail, większy SUV marki w naszym kraju.

Pojawienie się tej nowej gamy silników nie pociąga za sobą zmiany w wyglądzie i zarówno zewnętrznie i wewnętrznie Nissan X-Trail pozostaje jak wiemy.

aż do teraz, Nissan X-Trail silnikiem Najmocniejszy diesel Było to 1,6 dCi 130 KM. Umyślnego mechaniczną ale w pewnych sytuacjach, pozostaje niski nacisk, na przykład podczas jazdy z przyczepą. Teraz mówi, że Nissan nowy 2.0 dCi, nawet w tych przypadkach, wydajność pojazdu będzie więcej niż wystarczająco, aby utrzymać dobre tempo.

Nissan X-Trail 2.0 dCi 177 KMInnym z nowy Ta wersja 2.0 dCi jest to, że można w połączeniu z CVT X Tronic i trakcja do cztery koła, dotychczas nieistniejące możliwość. Można również wybrać tę samą zmianę do napędu przednich kół. Również 2.0 jest dostępny z sześciobiegową manualną stosunków i napędem na wszystkie koła lub koła przedniego.

Nissan X-Trail 2.0 dCi 2017: za kierownicą

nowy 2.0 dCi 177 KM To była wyraźna poprawa w ciągu 1,6 dCi wykorzystywanych na wersji high-end. 47 KM więcej to sprawia, że ​​znacznie mniej zwinny niż jego brat.

w droga, Ta nowa wersja Nissan X-Trail zachowuje dynamicznie lepiej 1,6 dci 130 KM. Zauważalne, oczywiście dodatkowe 47 KM. I dużo. Pierwszy kontakt zrobiliśmy z Wszystko wariant Tryb 4x4i z automatycznym CVT przekładnia bezstopniowa. I jak z tego typu zmian, reakcja silnika przepustnica nie jest natychmiastowe, chociaż jest wysoki plotka, że ​​pochodzi z mechaniki.

w moja opinia, zmiana CVT ma dużo większe wykorzystanie OUT asfalt. To prawda, że ​​wycieczka zrobiliśmy to przy niskiej prędkości i obszarów błotniste. Ale nawet utworów, które były bardziej suche i bardziej jędrne powierzchni, tym Nissan X-Trail Jest on widoczny w stanie zaspokoić 90 procent kierowców: nigdy nie znajdzie podobne sytuacje, które wprowadziły nas do przetestowania możliwości samochodu. dodać, że dziurawe tory zawieszenie jest szczególnie wygodne. Ale to nie znaczy, Drogowa pływaka lub huśtawka więcej niż jest to pożądane.

Nissan X-Trail 2.0 dCi 177 KMNissan X-Trail 2.0 dCi: jego wyposażenie

to Nissan X-Trail 2,0 Staje wersja górny koniec Model. Jako taki może mieć niezwykłą sprzętu. Na przykład można zamówić dwa dodatkowe fotele składane w bagażniku. Dotyczą one zmniejszać ładowność, od 550 litrów Dostępny w pięciu siedzeń do 445 w siedmiu. W przypadku, gdy wszystkie pozycje są wypełnione są 135 litrów przestrzeni bagażowej.

między sprzęt komfort i można zamówić elementy jak częściowego otwarcia szyberdachu z Elektryczne, oświetlenie wnętrza przez ledes przednie fotele szybkie ogrzewanie, na kubki ogrzewane lub chłodzone, System audio NissanConnect z 7-calowy ekran dotykowy i podłączenia telefonu komórkowego poprzez Bluetooth.

Nissan X-Trail 2.0 dCi, ceny

Jak już wcześniej przewidywano powyżej, ta nowa wersja Nissan X-Trail 177 KM Będzie on dostępny od początku stycznia. W oczekuje marki monopolizuje jedną trzecią całkowitej modelu sprzedaży w przyszłym roku. Będzie on dostępny w trzech wersjach wyposażenia (Acenta, Tekna i N-Connect) i począwszy od ceny 31,750 euro (4x2 Acenta z automatycznym Xtronic) i 40.675 euro Tekna 4x4 Xtronic.

Możesz być także zainteresowany

Nissan Qashqai i X-Trail Black Edition, limitowany więcej sprzętu

Nissan X-Trail sprzedaż Hybrid X-Trail bardziej ekologiczne

Porównanie Mitsubishi Outlander 220 di-150 4WD 7 plz vs Nissan X-TRAIL 1,6 dCi 130PS