Renault Megane 1.2 TCe 130 KM: rzeczywiste zużycie … i pierwsze wrażenia

Renault Megane 1.2 TCe 130 KM: rzeczywiste zużycie ... i pierwsze wrażenia

w Centrum Techniczne Autopista.es Jesteśmy już korzyści i konsumpcja nowego wariantu nowego Megane Renault pracuje, francuski kompaktowy debiutuje w tym roku 2016 nowej generacji. To przesunięcie w czasie 1,2 TCE silnik benzynowy 130 KM Turbo wtrysk bezpośredni. I pierwszą rzeczą, w naszych czasach grających konkretne testy z każdego modelu sprawdzono jakie są ich rzeczywiste zużycie w drodze. I spodziewamy się, że było bardziej interesujące rekordy w stosunku do ustępującego Renault Megane. Jest też z pewnością jasne alternatywa coraz kategoria złożone diesle.

Zużycie w mieście nowy Renault Megane 1.2 TCe 130 KM jest najbardziej zwróciło naszą uwagę: 6,4 l / 100 km w rzeczywistego użytkowania, nawet nieosiągalne dla jakiegoś bieżącego diesel. podróż komputer marka 7,6 procent w odniesieniu do ich rzeczywistego zużycia uzyskanych przez nas.

inni Szczegóły, które nam się podobało z naszych pierwszych tras z Renault Megane 1.2 TCe 130 KM jest jego wyważenie pomiędzy kołami, wspólnych w trzech wersjach benzynowych mamy przetestowane do tej pory. W kategoriach ergonomia, poprawić pozycję jazdy ruletkę regulowany lub sterowany elektrycznie oparcia (gdy dźwignia jest bardzo precyzyjne), a także w regulacji kąta oparcia.

Renault Megane 1.2 TCe 130 KMi inne Dwa ostatnie zalecenia o nowym Renault Megane 1.2 TCE 130 KM: pierwszy, Zarząd wyposażyć samochód z kołem zapasowym, ponieważ nie zagubiony bagaż mniej użyteczne przeciwko zestaw naprawczy; a po drugie, benzyna kupić sobie tę wersję 1,2 litra i 130 KM, oraz desestima 1.2 TCE 100KM w wariancie: Najmocniejszy spędza mniej i 100 nie działa nic.

Możesz być także zainteresowany:

Wszystkie ceny i wyposażenie Renault Megane w Hiszpanii

Porównanie: Renault Megane kontra Opel Astra i VW Golf

Renault Megane Grandtour w Genewie