10 najlepszych samochodów sportowych przetestowany w 2016 roku

Najlepszym sportem w 2016 roku, według naszych testówNajlepszym sportem w 2016 roku, według naszych testówNajlepszym sportem w 2016 roku, według naszych testówNajlepszym sportem w 2016 roku, według naszych testów

365 dni daleko (366 dni, w tym przypadku, ponieważ mieliśmy skok roku). na wskroś 2016, testerzy Highway samochodowe i magazyny zostały jazdy najbardziej namiętny samochody sportowe i czas. Oto Ranking top 10, na 10 samochodów, które chcieli za sportowy charakter i przyjemność z jazdy oferują.

1. Turbina S 911 Coupe

Porsche 911 Turbo S jest nasze zrozumienie najlepszy rok sportowy. Nie tylko ze względu na niezwykłą dynamikę i wydajność wyburzenia również podniesiony łatwość i przyjemność oferowaną za sterami.

2. BMW M4 GTS

BMW M4 GTS jest wyraźnie sportowy wersja opracowana na nastrój BMW M4. Zaskocz swoich Skuteczność i transmituje unikalne doznania jazdy. Samochód dla prawdziwych entuzjastów, którzy staną się pozycja ceniona kolekcjonerskim.

BMW M4 GTS3. BMW M2

BMW M2 jest obecny model, który najlepiej oddaje filozofia M. zabawy za kierownicą jest zapewniona, Jest również bardzo skuteczny i choć nie tanie, jest w zasięgu wielu gospodarek.

4. Audi R8 V10

silnik V10 potężne szczątki Audi R8 atmosferyczny i to jest coś, z zadowoleniem należy przyjąć w czasie, gdy sprężarka jest nałożony. Jest to również bardzo wyważone sportowy i wysoce skuteczne.

5. Honda NSX

Japoński producent wykazał, że Technologia hybrydowa jest ważna w sporcie wysokich lotów. Nowa Honda NSX zaskakuje również dla jego wydajności i łatwości prowadzenia, nie zapominając o jego efektywności.

Lexus GSF6. Lexus GSF

Japońska firma dostaje stanąć do wszechmogący BMW M5 Lexus GSF, sedan, który łączy w sobie sportowy charakter i przyjemność jazdy doskonałość, z pierwszej klasy komfort i wielką wszechstronność.

7. Porsche Panamera Turbo

Nowy sedan Porsche zachwyca niezwykłym dynamizmem a sensacje który jest zdolny do przenoszenia za sterami. Jest to obecnie najbardziej skuteczny sedan zakres wysoki, że można kupić.

8. Alfa Romeo Julijska Quadrifoglio

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio to samochód zdjąć czapkę. Podpisanie Biscione Udało ci się zrobić wielki samochód. Nie jest łatwo zbudować saloon średniotonowy w stanie poradzić sobie z wszechmocny BMW M3.

Seat Leon Cupra 9. 290

Przybycie Civic Type R Honda i Ford Focus RS stało się bardzo trudne, ale Leon Cupra Seat 290 posiada typ i pozostaje kategoria bardziej wyważone i skuteczne sport. Jest to również najtańszy.

10. Ford Fiesta ST200

Ford Fiesta ST200 nie jest najsilniejszym spośród swoich rywali, ale ta wersja strona oferty uczucia trudno dopasować i to jest również oferowany w cenie, która jest prawdziwa pokusa. Samochód cieszyć.