SUV i bardziej niezawodny rynku SUV

SUV o mniejszych przekrojach czasowychSUV o mniejszych przekrojach czasowychSUV o mniejszych przekrojach czasowychSUV o mniejszych przekrojach czasowych

kiedy kupować samochód, niezawodność modeli mamy na myśli, że jest jedną z najważniejszych wartości, gdy zdecydują się na jedną lub innego pojazdu. Chcemy, aby nasze samochody trwają nas jak najwięcej, tak bardzo, że z instytucji stale pamiętać, że hiszpańska flota starzeje się z roku na rok.

W związku z tym, badania dotyczące wiarygodności modeli na rynku Są one tak ważne. JD Power to firma, która wykonuje jedną z Analiza niezawodności najbardziej prestiżowych na świecie. Koncentrując się na rynku amerykańskim, to jest zawsze dobre referencje, ponieważ wiele z SUV-ów i samochodów osobowych, które pojawiają się w badaniu niezawodności również do obrotu na rynku europejskim, tak, odpowiednio dostosowane do standardów homologacji Stary kontynent.

Następnie, uprzejmy do Ranking niezawodności Problemy SUV z krótszym czasie, zgodnie z Raport JD Power 2017.

1. X3

BMW X3 SUV To wspiął pozycji do zdobycia pierwszy ocenami, uprzywilejowana pozycja osiągnięta dzięki doskonałej równowadze pomiędzy odpowiedziach zebranych w swoich badaniach, w których kupujący podkreśliły zarówno niezawodność jego elementów zewnętrznych, takich jak nadzór wewnętrzny, coś, co nie zdarzyło się w swoim poprzednim sprawozdaniu, gdzie była wyraźna różnica między zadowolenia klienta za dobre zachowanie z biednych wewnętrznych poprzednich modeli.

BMW X32. Chevrolet Silverado HD

to dramatyczny pick-up w 2014 otrzymał najwyższą ocenę z JD Power tak dalece jak to możliwe awarie mechaniczne są zainteresowane. Analityk podkreślił niezawodność elementów mechanicznych, aby podnieść go na drugą pozycję na liście. Chevrolet Silverado HD można nabyć jedynie w czterech wersjach, ale to, co widzimy, wszystkie z nich są odpowiedniej jakości, aby nie żałować zakupu.

3. GMC Yukon

GMC największy SUV, Yukon zamyka ostatnie miejsce na podium. Ich silniki są wysoko cenione w badaniu, ale gdzie indziej podkreślił imponujący SUV w jakości swoich wewnętrznych materiałów, zarówno w tkaninach i podzespołów elektronicznych.

4. Honda Ridgeline

W tym przypadku, ocena JD Power nie walnie umieszczając ten pick-up proca wśród najlepszych modeli, które możemy kupić. Reakcje konsumenci zyskali japońską firmę umieścić swój model na czwartym miejscu, gdzie główną atrakcją jest jego wnętrze komfort i zawiesin. Ten pojazd został wycofany w 2015 roku, ale popyt i uznanie publiczności dokonał Honda cię z powrotem do życia wraz z aktualizacją na tym 2017 roku.

5. Hyundai Tucson

Wielki znany w naszych drogach, Hyundai Tucson On osiągnął pół stół dzięki JD Power dobrych wycen, zwłaszcza w silniku. Co do oceny konsumentów, jej właściciele podkreślił dobrą jakość jego zawieszenia i sprzętu elektronicznego, ale słabnie w innych sekcjach, takich jak podsufitki.

6. Lexus

popularne Lexus SUV to kolejny z modeli, które skalować wiele stanowisk wejść do top 10. W poprzednim badaniu, analiza dała dobrą notatkę opcji mechanicznych, jak w tym roku, ale w opinii konsumentów, którzy podświetlone piski i niektóre grzechotka kiedy przeniósł miasto, skazany będzie niższa. Teraz te problemy spowodowały w najnowszej aktualizacji, który zwiększył swój ogólny znak.

Kia Sportage7. Kia Sportage

Kolejny zwykły nasze miasta i drogi. Kia Sportage To zdobył wprowadzić między 10 a SUV SUV bardziej niezawodny Dzięki dobrej pracy jej napędowych i dobrej jakości w innych sekcjach, w których nic szczególnie wybitne, ale nie nadmiernie karane.

8. Nissan Murano

Nissan otrzymuje notatkę do niezawodność silnika jego Murano przez JD Power. Jednak jakość wykończenia i wyposażenia wnętrz nie są na tej samej wysokości, a nie będąc zły, sponiewierać japoński SUV, spychając go do niemałej pozycji ze względu na silną konkurencję.

9. Toyota 4 Runner

Podobnie jak w przypadku Nissan Murano, Toyota dostać dobrą notę ​​w ich 4 Runner Jeśli chodzi o niezawodność silnika. Niemniej jednak, widzi swój model może osiągnąć dziewiąte miejsce ze względu na system informacji i rozrywki niepraktyczne. Ponadto, jakość innych materiałów są po prostu błędne, co również pomaga poprawić swoją pozycję.

10. Toyota FJ Cruiser

ten swoisty Toyota SUV z retro powietrzu Jest to najbardziej kompaktowy z listy. Podobnie jak w innych przypadkach japońskiej firmy, motoryzacji Toyota FJ Cruiser Jest bardzo dobrze oceniany, ale konsumenci nie podążały ocenę JD Power i podkreślił jakość jej wnętrzu zamiast wiarygodności modelu.

Możesz być także zainteresowany

- Peugeot 3008 i Skoda Kodiaq, SUV z najlepszych projektu 2017

- 10 samochodów i 10 najlepiej sprzedających się SUV w lipcu

- SUV objawienie roku: Veiling, XC60, Stelvio, 3008, C-HR, Ateca ...