Mercedes 200D 136 7G-DCT, najbardziej dopracowana

Mercedes 136 7G-DCT 200d, kompaktowy premia jest aktualizowanaMercedes 136 7G-DCT 200d, kompaktowy premia jest aktualizowanaMercedes 136 7G-DCT 200d, kompaktowy premia jest aktualizowanaMercedes 136 7G-DCT 200d, kompaktowy premia jest aktualizowana

przed w 2018 wyłamać czwarta generacja Mercedes klasy A -pierwsze z dwóch małych vanów i teraz z tego atrakcyjnego compacto- marka gwiazda aktualizuje trzecia z niewielkimi akcentami estetycznych, ciekawych i innowacyjnych zmian mechanicznych urządzeń. Ponadto, w celu uproszczenia, na ile to możliwe, aby zidentyfikować jego różne wersje, znajdziemy Nowe nazwy z literą „D” malutki dla Diesel zamiast Akronim CDI. Wszystko do walki z nowymi rywalami miedzi takich jak Mini Clubman lub generalistów Opel Astra i Renault Megane, a także jego bezpośrednich konkurentów takich jak Audi A3 Sportback, BMW serii 1 i Volvo V40.

Z bardzo subtelnych zmian zewnętrznie możemy wyróżnić jego poprzednik przez nowy diament efekt grill, o ucieka zintegrowane w zderzaku zamiast dwóch wyjść z każdej strony, nowe wzory kół, pilotów, Reflektory pełnej LED serii oraz paragolpes Oni dążą do nadania bardziej młodzieńczy i sportowy wizerunek. Coś, co osiąga się przez pory w naszej jednostce testowej, wyposażony w sporcie "AMG Line" że do 2.289 euro zapewnia spódnice przednie, tylne i boczne specyficzne koła 18 " opony 225 / 40R18, tarcze Hamulec przedni wentylowane i perforowane, zawieszenie jędrniejsza wysokość obniżone i zarządzanie sport między innymi. Wewnątrz, oprócz innych drobnych szczegółów kosmetycznych, dodaje sportowe fotele z czerwonymi przeszyciami, tablicy rozdzielczej formowania efekt włókna węglowego, przedni podłokietnik pedały sportowe, specyficzne oprzyrządowanie, miesza skóra mikrowłókna tapicerki i górne pokryte czarnym.

Najlepsze wykończenia Mercedes Klasy A

To ciekawe, że po zapoznaniu się z informacjami przekazanymi przez marki z charakterystyką zmienionym modelu, na szczególną uwagę na jakość wykonania nie jest. We wczesnych badaniach, zarówno Mercedes A Mercedes CLA jako nie wychodzą one z wyglądu materiałów i korekt nie dają poczucie, że, na przykład, doświadczony Mercedes klasy C. Dzisiaj mamy do Mercedesa klasa a i nie mają już tej percepcji, z idealne ustawienia i bardziej wyrafinowanych materiałów.

Stanowisko kierowcy stwarza dobra ergonomia dzięki jej wielu przepisów, a szybko jesteśmy w pełni zidentyfikowane. ich nowa fotele, również zintegrowane zagłówki są bardziej komfortowy Dzięki rozszerzalny ława w 6 cm delektując się wystarczająco silny puszyste.

Przy takiej wysokiej linii talii i kolumnę C jako leżące, widoczność z wnętrza Mercedesa Klasy A To nie jest niezwykłe, ale największą z tych form opłat płaconych jest w dostęp do tylnych siedzeń; Jest łatwy do nacierania głowę jeśli przykucnął nie wystarczy. Nie jest obfite przestrzeni, aby pomieścić dziecko w foteliku. Niemniej jednak, zarówno szerokość jak odległość miejscu danych noga go w kategorii średniej. Nie tak z tułów, że nie osiąga 300 litrów -a Ibiza siedziska przekracza 60 litrów, przy studzienka ma nieregularne kształty. Przynajmniej ona ma drzwi komunikuje się z kabiny po obniżeniu podłokietnik i może prowadzić długich przedmiotów jak narty.

Mercedes 200 D, z 136 KM, które wydają się one 150

Silniki wysokoprężne dostępne między rozpoczęciem dostaw z d 180 z 109 KM (1,5 pochodzenia Renault) i przechodzi do bloku 2143 cm3 w 200 d z 136 KM i 220 d, przechodząc od 170 do 177 KM. 200 D może być wybrany z ręcznymi 6 prędkościach (2483 euro mniej niż wartość tej jednostki) lub Automatyczna dwusprzęgłowa przekładnia napędzana 7 7G-DCT i przód- czy wszystko trakcja 4Matic (od 7585, znaczny wzrost, gdyż również podnosi wspornik podatkowej VRT) za pośrednictwem systemu wielotarczowe sprzęgło.

Wystarczy krok na hamulec i nacisnąć przycisk znajdujący się po prawej stronie kierownicy dla żywotności silnika miedzi. wynik hałaśliwy więc I na biegu jałowym jako w toku, również aerodynamiczny, z Więcej niż 70 dBA z 120 km / h, ale tylko ruszania, aby sprawdzić jego gładkość. jest śmigło bardzo przyjemne, elastyczna tak progresywnej reakcji prowadzącej do Zagrożenie oznaczania doskonałe rejestrów albo przyspieszania lub odzyskiwania. Tak stoi poziom, a nawet powyżej, najbardziej Rywale z 150 KM zadeklarowana. Nic dziwnego, że modele, które przeszły przez ręce naszego Centrum Technicznego, jedyny, który bije go w 0-100 km / h jest Seat Leon 2,0 TDI-150, który obniża swoje piętno na trzech dziesiątych.

automatyczna skrzynia biegów podwójnym sprzęgłem pilotował także Przyczynia się do gładkości tego silnika, z przejściami między narzędzi, które zapewniają komfort i szybkość, chociaż połączenie między przepustnicą i czuć ciąg nie jest tak bezpośredni, jak moglibyśmy życzyć. Jest ona podobna do poślizgu w poczuciu zmian konwerter momentu obrotowego. Nowa funkcja debiuty żeglarstwo, na biegu jałowym silnika w pełni wykorzystuje bezwładności.

Minęło dużo mówi o przybyciu napędem na przednie koła Mercedes klasy A i ich pochodne, ale trzeba wziąć swój kapelusz do nich. Nasz bohater, w tej konfiguracji ma Doskonała trakcja, również wspomagane przez postępowości jego silnika, ale przede wszystkim oznacza Kierując doskonały front-end. z stałe i dokładne bieżnika bezpieczny błąd napędową, która umożliwia rysowanie krzywych jeden ruch koła. Co nas nie zarówno przekonać jest kombinacją sport tłumienia z kołami 18”, pozostając znacznie komfort. Czuje się mocny, bardzo mocny, ale minusem jest Suchość w który reaguje do stłuczki. Choć strażnicy leniuchowanie siły przechodzą prawie przestał niepotrzebnie, jeśli nie chcą karać nasze plecy. oferty dwa elastyczne tłumiącej ale najlepiej jest uciekać się do pilotowany; Dodatkowe 998 euro z pakietem AMG linii. Nic dziwnego, ze jest ona osiągnąć doskonały kompromis pomiędzy komfortem i wydajnością, przy kontakcie sportu nastawiane komfortu przycisku.

po ramce Jest to jedna z najlepszych kompaktowy z doskonałym przewodnikiem przedniego końca, aw tym 200 D silnik, który zapewnia dobre osiągi i rozsądne zużycie paliwa. Szkoda jego wysoka cena, jest to jeden z najbardziej pożądanych opcji w swojej klasie dynamikę i jakość wykonania.

Możesz być także zainteresowany

Mercedes klasy A 2018, 7 wariantach

Mercedes klasy 2016