Nowa Kia Sportage 2016: Dlaczego diesel

Nowa Kia Sportage, lepiej we wszystkich aspektachNowa Kia Sportage, lepiej we wszystkich aspektachNowa Kia Sportage, lepiej we wszystkich aspektachNowa Kia Sportage, lepiej we wszystkich aspektach

Nowa Kia Sportage najlepsza w okolicy. ziemie czwartej generacji w naszym kraju 1 marzec z odnawiane mechanicznych, znacznie bardziej atrakcyjny i sportowy design, dużo więcej technologii na pokładzie, pokój wyższej jakości i lepsze wykończenie i krokiem naprzód w Komfort jazdy i dynamiki.

W naszym kraju, dodając możliwość łączenia silników, przekładni i poziom wykończenia, Kia oferuje szereg kompozytowego 13 wariantów, z których siedem to turbodiesel, Wystarczy, że analizowane w tym teście: 1,7 CRDi silnika 115 i 2.0 CRDi 136 i 185 KM, zarówno zoptymalizowane w tej nowej generacji są dostępne. przeanalizujemy która wersja mógł być bardziej atrakcyjne, z jego plusy, minusy i cen.

Nowa Kia Sportage 2016

Kia Sportage 1.7 CRDi 115 KM, w trzech wykończeniach

Kia Sportage w Dostęp diesel Reprezentuje silnik CRDi 1,7 litra, 115 KM i 28,5 MKG moment. W Hiszpanii ten wariant mechaniczny Jest on dostępny tylko związane z manualną sześciobiegową skrzynią biegów i napęd na przednie koła, ale z kolei spowoduje, że turbo diesel więcej Sprzęt dla dostawy Zawierał on.

Wyłączając -Dostępne wykończenie „podstawowe” sam w access- benzyny, skończą „Concept”, „dysk” i „Emotion” są dostępne. z Pierwszy poziom wyposażenia, z ledes Kia Sportage obejmuje światła do jazdy dziennej, tylne czujniki parkowania, tempomat i Bluetooth, USB i pomaga, będąc ekran 7-calowy nawigator i opcjonalny czujnik światła. w Wykończenie jazdy ", chyba najbardziej atrakcyjny i obejmuje prowadzenie asystent pasa ruchu, system rozpoznawania ruchu znak, dynamiczny asystentem wiązki, przeglądarki, czujniki deszczu i światła oraz dwustrefowej klimatyzacji. Już w Górny koniec tej wersji, „emocje”, Na ekranie przeglądarki 8 cali, nagłośnienie JBL Premium lub biksenonowe adaptacyjne dodaje.

Pierwszą rzeczą, która zwróciła naszą uwagę na pokładzie jakiekolwiek wersjach wysokoprężnych nowej Kia Sportage jest zmniejszony poziom wibracji, które czują się z kokpitu. Dźwięku, to nie jest tak cicho jak w wersjach benzynowych, ale komfort jazdy i płynnie jazdy stanowią ewolucyjny skok w nowej generacji SUV z Korei Południowej. Wariant 115 KM To może być nieco krótki dla tych, którzy poszukują bardziej zwinne odzyskanych, ale więcej niż spełnia swoją misję. z Stop obrzeża 17 cali, opona 225/60, Sportage czuje bardziej komfortowe z uderzeniami, ale utrata precyzji układu kierowniczego Oczywiste jest, z obręczy 19 cali. adres, Tak, poprawa również nad jego poprzednikiem, teraz z pomoc błyskawiczny silnik elektryczny a nie w kolumnie, zapewniając większą szybkość i zwinność w zakrętach. zdyskontowana cena wywoławcza jest 21,035 euro

Sportage 1.7 CRDi Kia ceny

- Kia Sportage 1.7 CRDi 115 KM 'Pojęcie': 25,700 euro.

- Kia Sportage 1.7 CRDi 115 KM jazdy ': 28,300 euro.

- Kia Sportage 1.7 CRDi 115 KM 'Emotion': 31.900 euro.

* Pakiet Przeglądarka + czujnik światła Concept: 800 euro.

* Pakiet Vision (panoramiczny dach): 900 euro.

* Pakiet Razem (panoramiczny dach + adaptacyjne biksenonowe): 800 euro.

Nowa Kia Sportage 2016

Kia Sportage 2.0 CRDi 136 KM, tylko w linii GT

W Hiszpanii, średni wariant 1136 KM turbodiesel i 38 MKG, najbardziej zrównoważony pod względem mechanicznym napędem i odpowiedzi, Jest on dostępny tylko z najwyższym wykończenie zakresie, zwany „GT Linia”, która otwiera się po raz pierwszy w Kia Sportage. Jako mechaniczne CRDI 1.7, wersja 2.0L otrzymuje również przelotki aby spełnić wymagania przepisów Euro6.

W tym punkcie zasilania, Linia mety „GT” i obejmuje felgi aluminiowe 19 cali w opony 245/45, coś, co wpływa znacząco na zachowanie samochodu pozytywnie, bo jak możemy rozpoznać po tuningu zawieszenia Kia zostały dokonane na podstawie tej opony. Poziom wyposażenia, „GT Linia” zawiera szczegóły estetyczne, które zapewniają bardziej sportowy wygląd, ale nie standardowe technologicznie.

I to, że w pewnym Sportage Systemy wspomagania kierowcy i bezpieczeństwo są zarezerwowane na „luksusowe opakowania” opcjonalne tylko na tym poziomie wyposażenia: przypadek systemu hamowania awaryjnego w systemie ostrzegania miasta tylny ostrzegawczy ruchu niewidomych lub zestawu słuchawkowego, który otwiera się na wykrywaniu przedłużoną obecność przewodzącego bramą dla około 5 sekund w tylnej części samochodu.

Jak już wspomniano, jest to bardziej zrównoważony opcja o ile dynamika dotyczy. Odzyski są zadowalające i Pchnięcie jest bardzo dobra, transmitowanie silnik bardzo delikatnie i wyrafinowanie, i obręcz ma 19 cali sportowy i bardziej reaktywne zachowanie, nie patrząc jak nic niewygodnego z nierównej powierzchni. Oraz z napęd na wszystkie koła dostępny (Opracowany przez Magna), który działa jako trakcji 4x2 gdy potrzeby nie trzeba napęd na cztery koła, czy można go zablokować w stanie trafi przycisk 4x4. Jeśli musimy podkreślić negatywne jest to, że można wybrać tylko ten moment, z mety „GT linii”, która podnosi znacznie rachunek: 28,552 euro rabatu.

Kia Sportage 2.0 CRDI 136 KM ceny

- Kia Sportage 2.0 CRDi 136 KM 'liniowej' GT 4x2 Manual: 33.400 euro.

- Kia Sportage 2.0 CRDi 136 KM 'liniowej' GT 4x4 Manual: 35,400 euro.

Luksusowy pakiet * Cena: 1.700 euro.

Nowa Kia Sportage 2016

Kia Sportage 2.0 CRDi 185, dostępny automatyczny

Górny koniec Kia Sportage reprezentuje tę wersję, dostępną tylko z Napęd na cztery koła, ale z Możliwość wyboru automatycznego przełączania konwertera. Najwyższy poziom mocy sprawia, że więcej wariant wydajność i które można uzyskać bardziej elastyczne i dynamiczne.

zmiana konwerter momentu obrotowego, jednak, To nie jest tak skuteczny jako podwójnego sprzęgła dostępnej w zakresie paliw. zmiany DCT Jest to nowo opracowany i będzie dostępny w Kia, oprócz benzyna turbo 177 KM, jeszcze w tym roku w wersji 136 KM diesel (Liczba ta wzrośnie do 141 KM). 4x4 dodaje również trochę większe bezpieczeństwo jazdy, więc na pewno ta wersja jest najbardziej zalecane dla każdego, kto chce wszystkie technologie dostępne i mogą sobie pozwolić na płacenie wyższej przedziale cenowym, z rabatami oferuje on od 33,052 euro.

Kia Sportage 2.0 CRDI 185 KM ceny

- Kia Sportage 2.0 CRDi 185 KM 'liniowej' GT 4x4 Manual: 37,900 euro.

- Kia Sportage 2.0 CRDi 4x4 automatyczna linia 185 GT: 39,900 euro.

Luksusowy pakiet * Cena: 1.700 euro.

Nowa Kia Sportage 2016

nasz wybór

idealnie Kia Sportage 2,0 CRDi 136 KM skrzyni biegów, z napędem na przednie koła a kończąc jazdy 'lub, jeżeli to niemożliwe, „Emotion”, obie wersje nie są dostępne w Hiszpanii. Jednak wciąż udoskonalane dotyk, który opuścił ten pośredniego wariantu podstawowego 115PS, przez stronniczość mechanicznej i obręczy 19 cali, chociaż ma do uciekania się do Linia urządzeń „GT”. Ze zniżki można skorzystać z tej wersji 28,552 euro. Jeśli nie trzeba, że ​​dodatkowe wsparcie mechaniczne, wersja 1.7 CRDi w wykończeniach, które mogą być omówione wcześniej, czego szukasz.

Możesz być także zainteresowany

- Nowa Kia Sportage 2016, można korzystać z wideo

- Kia Sportage 2016: potwierdzone cen dla Hiszpanii

- Kia Sportage 2016, wszystkie emisje CO2 i zużycie