Kia Sportage 2.0 CRDi 4×4 185 GT Line luksusowy SUV

Kia Sportage 2.0 CRDI 185 4x4Kia Sportage 2.0 CRDI 185 4x4Kia Sportage 2.0 CRDI 185 4x4Kia Sportage 2.0 CRDI 185 4x4

Kia Sportage SUV, który jest obecnie w czwartym pokoleniu. Jeśli na początku lat 90 trochę wdzięku koreański SUV, zaprojektowany, aby zaspokoić gusta azjatyckich, a także pochodzące z Mazda Bongo, teraz dostaniesz Model o wysokiej jakości, projektowania i produkcji europejskiej, wyposażona w wysokiej obciążeń technologicznych znacznie powyżej tego, co przeciętny pojazd oferuje rynek. Przypomnijmy powinien wrócić do swoich korzeni jak w tych 23 lat to już od bycia dość tani jakość samochodów oraz modelka i doskonale zintegrowany z rodzaju samochodu jesteś patrząc na kontynencie jak nasza. Powiedziałbym nawet, że ta najnowsza generacja Kładzie na linach samochodów niemieckich lub francuskich z większym prestiżem i rodowodu. Ze swej ewolucji wykorzystuje formułę takich marek jak Volkswagen został uruchomiony je z pokolenia na pokolenie; Zmiany, poprawia się, ale nie wydaje się na pierwszy rzut oka radykalną transformację jako tradycyjnie innych marek, takich jak Renault Mégane, zaskakując każde pokolenie z innej linii.

Widzimy więc, jak Kia Sportage On znalazł już swoją objętość i widocznie wielkość nie zmienia się zbytnio z poprzedniej generacji. Nie ma radykalna zmiana w koncepcji i znacznie mniej w swoich proporcjach a jeśli nie porównać swoje pomiary do centymetra, można nawet pomyśleć, że jest to zmiana tego, co było, że to był bardzo odpowiedni produkt. Jednak jest to nowy samochód, nawet przekazuje swój opór aerodynamiczny od 0,35 do 0,33. Ewolucja jest przede wszystkim pamiętać, czego nie widać, z wygłuszenia do użytych materiałów, od redukcji wibracji w dotyku z kontroli; To znacznie poprawiło.

ocena Internecie Twojego samochodu używanegoPrawdą jest, że jako pierwszy sprawdzian czwartej generacji rozpoczęły przez Wersja GT Linia, najbardziej wszechstronny w odniesieniu do mocy, trakcja, sprzętu lub usług i która pomaga uzyskać lepsze pierwsze wrażenie. 185 koni, AWD, górna linia wykańczania zakres GT Kia Sportage i Cena wywoławcza 38.000 euro będzie z pewnością mniej wersje popytowe jego zasięgu, cena jest utrudnienie, które zrównuje go najbardziej uznanych modeli marki, a jeszcze lepszy produkt, wiemy, że „marquitis” często nie rozumie jakość.

Zewnętrzna wielkość Kia Sportage zmieniała się głównie w walce 3 cm powyżej, a długość 4 cm dłuższy. W pozostałych środków zmiana jest niewielka. Wewnątrz praktycznie utrzymuje poziom od Prace koncentrowały się wyglądać bardziej bagażu. I już dobrą przestrzeń dla tylnych pasażerów, więc można stracić 2 cm miejsca na nogi nie zdobył to problem. Zmiana zyskał wysokość, która również bardzo potrzebne, i tułowia, które rosną w pewnych interesujących 130 litrów do 540 litrów rozpoczyna reparapinchazos wersję z zestawem. Teraz przekracza CX-5 w 10 litrów, poprawia Kuga w 40 litrów i 15 litrów plonów do Qashqai i 45 w porównaniu z CR-V. Tylna ławka nie jest śliska, tak aby przestrzeń bardziej zmienne obciążenie Kia wybrali 7 różnych pozycjach (23 do 37 stopni, oraz w pełni złożone), aby odchylić oparcie; w dolnym 3 wystarczyłoby, ale nie więcej. Gdy ustępuje plecy płaskie dno jest, która jest doceniana, kiedy nieporęczne przedmioty są przewożone.

Kia Sportage

Wnętrze jakość Kia Sportage lubi to, Stosowana materiału. Deska rozdzielcza jest z tworzywa sztucznego, ale najlepiej z tworzywa sztucznego znalazłem na rynku. Jest miękka, przyjemna w dotyku, a nawet symuluje dekoracji szew jakby tapicerowanych ręcznie. Jeśli ta deska rozdzielcza zabrać go Jaguar XE, miejmy nadzieję, Brytyjskie alabaríamos jakość wykończenia, ale w tym przypadku trzeba firma mniej efektowne a priori. Nie będzie widać złe dopasowanie lub kawałek desentone. Ergonomia jest dobra i jest dużo miejsca. A tylne siedzenia zobaczyć tylko ich kopii niewielka wada w jego centralnej części, nieco bardziej niewygodne niż w bocznych siedzeniach. Sprzęt ma wszystko od ogrzewania lub chłodzenia kierownicę w siedzeniach do kompletnego sprzętu multimedialnego. Nie zabraknie czegoś brakuje. Oczywiście, jeśli chcesz Kia Sportage AWD można zdecydować się tylko na tym połączeniu kończąc albo wysokoprężnych 185 lub 136 koni lub benzynowym silnikiem 177-konnym, na tyle oddalony od 17.000 euro kosztuje najtańszy Sportage że sprzedaż reklamy z wizerunkiem GT Line.

W stosunku do poprzedniej generacji Kia Sportage poprawiła cały dynamiczny udział, dotyczące konkurencji zapewnia znakomitą jakość toczenia z dźwiękoszczelność kabiny i niskie wibracje. Stabilność jest poprawna oraz pomoce elektroniczne wykonywać swoją pracę, jeśli to konieczne. Układ napędowy posiada przycisk, aby zablokować centralny mechanizm różnicowy być stosowane tylko w sytuacjach bardzo skomplikowanej przyczepności, Sytuacje na którym opona sportowa w opony 245/45 19 nie są przeznaczone. W każdym przypadku jest to, że znowu coś o sumie i bez reszty, jak kontrola zniżania. Off-road to działa dobrze w taki sposób, że nie są łamane, z większą ilością powikłań szansą limuzyny; Na koniec limit kładzie asfalt i opony profil. Ograniczenia te zawrócić na asfalcie, gdzie ta sama opona pomoże nagrać najlepszą kategorię drogi hamowania, wraz z dobrym układem hamulcowym przystosowanej do 1,743 kg ważył 19 kg więcej niż przed z więcej sprzętu.

Kia Sportage

Kia Sportage ma adres nadmiernego „Touch elektryczny”, że masz do tego przyzwyczaić, ale poza tym bardzo miły jazdy na gładkość, z jaką to wszystko. To znacznie szybciej niż wcześniej do równego silnika i szybsze niż większość jego konkurentów. Oznacza to, że z samochodu przy pełnym obciążeniu nie żądamy więcej mocy do wyprzedzania bezpiecznie. Zużycie jest jej niedokończony biznes, i że poprawiła się w stosunku do poprzedniego dzięki usprawnień silnika i rozwoju zmian. To nie ma krytycznego wydatki, ale zużywają więcej niż większość jego konkurentów; brakuje Start / Stop, prawdopodobnie jedynym urządzeniem elektronicznym, że brakuje. W tej generacji zwiększyła zdolność do zbiornika 4 litrów, który jest zwiększenie autonomii.

Podsumowanie jest to, że jest to dobry samochód, z argumentów, by stać się punktem odniesienia w segmencie, zwłaszcza jeśli zdecydować się na tańszą silnika. W pierwszym tygodniu z nim prawdopodobnie znajdziesz codziennie nowy gadżet elektroniczny, bo masz wszystko. Prawdopodobnie z silnikiem 136 koni jest jeszcze lepszy produkt, ponieważ ten typ samochodu nie wiele cech zażądał 3.000 euro i tak kosztuje mniej doceniane. Zatrzymuję się z wyrafinowaniem, przyjemności w obsłudze i przede wszystkim kompletne wyposażenie. Te marki premium są coraz częściej pozostaje mniej argumentów niż wartość i wizerunek marki.

Możesz być także zainteresowany:

VW Tiguan 2016

Hyundai Tucson 1.7 CRDi 141 KM 7DCT

Hyundai Tucson 1.7 CRDi 1.6 dCi vs Nissan Qashqai

Nissan Qashqai dCi 130 4x4i 360 przeciw Renault dCi 130 4x4 Kadjar Mod X