Chcesz zwiększyć wartość swojego samochodu? Wykonaj te 10 porad

Chcesz zwiększyć wartość swojego samochodu? Wykonaj te 10 porad

Jeśli jesteś w Proces wyszukiwania nowy samochód czy masz pierwszy sprzedać swoje. Nie trzeba wydawać dużo na Twój obecny samochód lepiej pod każdym względem i można poprosić o nim najwięcej pieniędzy możliwe, a przede wszystkim, przynajmniej oficjalnie, że odpowiada Ci. Przed detallarte kilka porad i wskazówek, aby zwiększyć wartość swojego używanego samochodu, należy wiedzieć, że od Autopista.es proponujemy także Free Online SERVICE WYCENA, w pełni zaktualizowanych cen i dłoni profesjonalny serwis i odniesienia. Jest lepiej oficjalny rynek narzędzieKtóre w połączeniu z tych 10 porad, aby pokazać pozwala teraz o samochodzie możliwie najwięcej pieniędzy.

1. Umyj je i sprawdź, czy wewnątrz

Jeśli możesz, ręcznie i oddanie swoich pięciu zmysłów. REPASA z tkaniny microfribra całego ciała nie zapominając do czyszczenia framuga drzwi, w tym obszarze zawiasu. również Podczas przeglądania opony z określonych produktów i zapewnić dobry stan kół: To zajmie tylko pół godziny i będzie płacić mniej niż 10 euro. Następnie podnosi odkurzacza do czyszczenia szyb i dobry produkt do czyszczenia plastiku, bez przeglądu nie zapomnieć albo bagażnik. prace te powinny obejmują tapicerki: A odkurzacz parowy działa cuda z tkaniny. Jeśli są skóra, mydło i pocieranie. sprawdź tutaj 3 godzin, przez okres od 10 do 20 euro.

2- poświęcić mini naprawy

Po około estetycznie bałagan z ciało. Jakiś szczegół może wymagać interwencji profesjonalnego majsterkowiczem (oczywiście znajdziesz to znacznie droższe, oczywiście), ale jest to bardzo prawdopodobnie znalazłeś na zderzakach rozones, zadrapania, nawet trochę wyszczerbione na drzwiach uderzeniami przeciwko ścian ... W takich przypadkach, nie rozpaczaj. Sprawdź łódź ręka polskiego, szybkie, tanie i niemal cudowne rozwiązanie z wielu małych rozones. Co zrobić, jeśli nie wystarczy? Szukaj samochodu następnie odwołać farby (często znajduje się w komorze silnika), a wraz z nim, kupić pędzel retuszu w salonie, ale można również podać je w sklepach w branży. Fundamental być dokładnie taki sam kolor, nawet być już poza ciałem. Także lakier, bo w przeciwnym razie farba będzie trwać aż umyć go ponownie ... W mniej niż godzinę, w cenie między 10 a 50 euro, będziesz miał rację.

3. Są to szczegóły, które czynią różnicę

Następny krok: nie zadrapania z użytkowaniem samochodu nie można kontrolować, takich jak kierownicy lub dźwignią zmiany biegów. Ale można zadbać o kilka szczegółów do dewaluacji samochód. Od Autopista.es sugerujemy sI twoja kierownica jest skóra i jest zużyta, to retapices (100 do 150 euro). A także, że sustituyas gumy pedały, niż tylko kosztować między 10 i 20 euro Gra. Wynik jest spektakularny, nawet szuka nowej myszyNajdroższe koszt około 50 euro.

Ocenić swój samochód za darmo4. Zmień szczotki i monitoruje dziąsła

To był czas, ale nie padać dni. Wreszcie wymianie piór wycieraczek wycieraczki i przeglądu Wypychacze Funkcja tak, jak powinny. Z igłą można zwolnić typowe małe przeszkody, nawet przekierować. Sprawdzić, które również jest stan gumy uszczelniającej drzwi do korpusu i czy jest jakiś uszkodzony, substytut. Są one niedrogie, łatwo montowane i demontowane i z nich można uniknąć dużo szumu wiatru. W 10 minucie za mniej niż 12 euro zakończeniu tego etapu.

5. Nie zapomnij sprawdzić żarówki

Być może nie zauważyłeś, ale upewnij się, Twoje światła samochodu oświetlają poprawnie. Jeśli twoje reflektory są zużyte plastikowy klosz, usunąć je z nich wypadnie dzisiaj naprawdę tanio a kiedy polerowane (można zrobić profesjonalny, ale można również kupić wszystko, czego potrzeba do bardzo niewiele w każdym sklepie czy supermarkecie specjalizuje akcesoriów), są bardzo dobre i pozwalają zobaczyć znacznie dalej. W ciągu zaledwie jednej godziny i 15 euro za reflektorem, przejść do punktu 6.

6. Rozpatrzenie księżyce

innym aspektem a: przednią szybę. Musi być w idealnym stanie, a jeśli masz pęknięcie księżyca, jednak mała to lepiej niż przez zatwierdzoną zmianę przez markę lub tej samej fabryce, która jest zamontowana. Obrażenia jeśli nie iść dalej, a kupujący nie wie.

7. oczu do pasów

Toca i sprawdzić prawidłowy stan pasów bezpieczeństwa. Prostowanie taśmy oczyścić z mydłem, a po wyschnięciu aplícale smar silikonowy, występujących w okresie odbierania łatwo. Lub plama albo kroplówka. Ten produkt może być używany na dowolnej części, która brzmi stare materac. W ciągu zaledwie godziny, a za 5 euro, rozwiązać zadanie.

8. Szukasz najlepszych kawałków

Recenzje i zmienia stan przełączników, kontroli, osłon lub jakikolwiek inny element deski rozdzielczej, że uznanie i nadużywania. Spójrz na odniesienie ma nowy kawałek w sklepie części. Więc gwarantuje spektakularny lifting samochodu i zapewniając, że wszystkie elementy działają prawidłowo: aspekty, które nie mogą uzyskać udział w rupieciarni osiągnąć np.

9. Uważaj na klucze i dokumenty

Oko: powszechne jest zapomnieć Gdzie oni zachowali zapasowe klucze a może nawet, że utracone. Ale jeśli jesteś wybitny, sprzedając swój samochód posiada dwie gry o wartości między 100 a 245 euro więcej, w zależności od segmentu. Ponadto, jak jesteś ostrożny dokumentacji także powiedzieć Ci wiele samochodzie. Jeśli arkusz danych, księgowości i świadectwo rejestracji są w dobrym stanie, będziesz unikać nabywca wymaga, aby powielić, oszczędzając 150 euro, 60 euro i 30 euro odpowiednio. Również upewnić się, że książka instrukcja znajduje się: 30 euro będzie innych oszczędności.

10. Wprowadzić Autopista.es

I jeden ostatni punkt nie należy zapominać. Pamiętaj, że Autopista.es można już od dziś ocenić za darmo Twojego samochodu używanego przed wprowadzeniem go do sprzedaży, z profesjonalnym i oficjalnym narzędziem, które dadzą dokładną ceną swojego samochodu na rynku. Nie czekaj i w zaledwie 5 minut, wypełniając swoje dane osobowe i jednoznaczne stwierdzenie, co samochód, otrzymasz e-mailem wszystkie szczegóły.

Możesz być także zainteresowany:

oficjalny i darmowy wycena samochodu, tylko w Autopista.es

Najbardziej niezawodne samochody używane ręka