Carwash: którzy twierdzą, jeśli coś wybucha samochód

Carwash: którzy twierdzą, jeśli coś wybucha samochód

W myjni jedna z rolek złamał lustro swojego samochodu. Otrzymasz oszołomiony i pierwszą rzeczą, myślisz o to, co mogę zrobić. W oddali można przeczytać plakat zalecające składane lusterka oraz myjnia samochodowa nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, które mogą wyniknąć. Co można zrobić? można pokryć ubezpieczenie samochodu uszkodzenia?

Według dla kierowców europejskich Associates, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to zastrzeżenia niezbicie (o burofax) uchwytu myjni i firma ubezpieczeniowa.

Zgodnie z art 147 zmienionego tekstu ustawy powszechnej Obrony Konsumentów i Użytkowników, "usługodawcy w tym przypadku lavado- tunel ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody i szkody wyrządzone konsumentom i użytkownikom, chyba że udowodni, że zostały spełnione wymagania i przepisy ustalone wymagania i inne staranności wymaga tego charakter usługi". W związku z tym, W zasadzie, właściciel pralni musi dbać o uszkodzenie samochodu, Punkty AEA.

Za bycie Usługa „autolavado„The jurysprudencja Jest to biorąc pod uwagę elementy obiekty te muszą być w położeniu bez szkody dla użytkowników, a właściciel nieruchomości, aby zrównoważyć korzyści nie trzeba mieć do tego pracownika służby z ryzykiem stojących szkody, które mogą wyniknąć z niego korzystać.

W ten sposób, będzie odpowiedzialny za myjni, którzy muszą nosić koszty naprawy lusterko wsteczne w samochodzie. Polecamy że w miarę możliwości można dostać w ręce ekspertów na obronę wydaje kierowca doradzić Ci w konkretnym przypadku.

Możesz być także zainteresowany

Nie otwierać drzwi do myjni ...

20 do domu i tanie sztuczki do czyszczenia samochodu