Car2go jak działa usługa Madryt

Jak to działa Car2goJak to działa Car2goJak to działa Car2goJak to działa Car2go

Jestem pewien, że widziałem zaparkowane na ulicy jakieś ponad 300 samochodów car2go i myślałeś Gdzie te samochody? Kto może prowadzić? Jak można wypożyczyć? Gdzie mogę zostawić? Car2go jest wypożyczalnię 100% elektryczne pojazdy do poruszania się po centrum miasta, pracy bez stałych stacji wynajmu, czyli Można je znaleźć w każdym rogu i użytkowania.

Dobrą rzeczą jest to, że w samochodzie Car2go, być elektryczny, można przepłynąć przez obszarów mieszkalnych regulowanych w obszarach tranzytowych i parkingów BE (Zielony i niebieski strefa). Ponadto, Nie trzeba się martwić o ładowanie akumulatora samochodowego, Car2go który jest odpowiedzialny. W żadnym wypadku nie będziesz miał dostępu do samochodu z poziomu baterii mniej niż 20 procent.

co do Wady: nie zawsze znaleźć samochód w pobliżu swojej pozycji Car2go, pomimo flotą 350 jednostek; i Przestrzeń jest ograniczona, ponieważ są dwumiejscowe samochody. A jeśli wziąć pod uwagę, w zależności od tego, jak długo masz zamiar korzystać z usługi, można dostać się droższe niż korzystanie z transportu publicznego.

Można zaparkować za darmo w SER

Co zrobić, aby korzystać z usługi car2go

Jedyne wymagania to www.car2go.com zarejestrować i sfinalizować wypożyczalnię zawsze w granicach M-30. Car2go dba o resztę. Użytkownicy płacą jedynie za rzeczywiste korzystanie z usługi 0,19 euro za minutę, bez opłaty miesięcznej lub rocznej. Wszystko jest wliczone w cenę.

1.Registro w internecie. Będziesz musiał wpisać swoje dane osobowe, dane z prawa jazdy, numer PIN i karty kredytowej dane lub debetowej. Rejestracja jest bezpłatna do 31 stycznia 2016 r.

2.Validar prawo jazdy. Odbywa się to tylko raz i jest wykonywana w jednym z 35 punktów Car2go rozproszonych po całym mieście. Będziesz musiał pokazać swój dowód osobisty, prawo jazdy i QR kod drukowany podczas rejestracji. to walidacja To zajmie tylko pięć minut.

3.Dónde są samochody. Aby zlokalizować najbliższy samochód elektryczny Car2go musi korzystać z aplikacji. Mapa wskaże, które pojazdy są najbliżej Twojej lokalizacji i poziomu naładowania baterii. Można zarezerwować samochód przez 30 minut.

4. Jak otworzyć samochód. Pojazd ma na przedniej szybie z tablicy elektronicznej, która pokaże podstawowe informacje o samochodzie, to znaczy, jeśli jest on wolny i poziom baterii. Car2go otworzyć aplikację, kliknij „Rozpocznij samochód”, a po kilku sekundach, samochód zostanie otwarty.

Gdzie mogę jechać 5. Dla. Raz wewnątrz, książka instrukcja i key'll znaleźć podstawę do prawej strony ekranu dotykowego. Trzeba wprowadzić numer PIN, który został użyty podczas rejestracji. Weź klucz i uruchomić samochód. można zacząć cieszyć się wakacje.

6.Donde zostawić samochód po zakończeniu czynsz. Pamiętaj, że możesz jechać gdziekolwiek chcesz, tak długo, Po zakończeniu służby w granicach M-30. Będąc elektryczny pojazd jest zwolniony z Ser Zone, więc można zaparkować w dowolnym miejscu, pod warunkiem, że nie jest zakazane.

7. Co zrobić z kluczem. Po wyłączeniu silnika samochodu, system prosi táctil- -through ekran jeśli już zakończone podróży lub jeśli po prostu podejmowania stop. Jeśli masz zamiar się zatrzymać, trzeba wziąć klucz do zablokowania samochodu, a następnie otworzyć go ponownie. Ale należy pamiętać, że „taksometr” trwa i nadal będzie pobierana co minutę. Jeśli po zakończeniu podróży, zostawić kluczyk z powrotem na stojaku i na zewnątrz samochodu. Zamknięcie odbywa się automatycznie w ciągu 15 sekund.

ekran dotykowy z dostępnych opcji

Możesz być także zainteresowany

-Co się dzieje z samochodów car2go?

-One Way wynajem godzinowa Bluemove

-wynajem Womencar Europcar dla kobiet