Kto jest kim pod maską samochodu

Kto jest kim pod maską samochoduKto jest kim pod maską samochoduKto jest kim pod maską samochoduKto jest kim pod maską samochodu

Olej. Jest to bardzo krew silnika. Gdyby nie było mało lub zbyt dużo, można mieć „atak serca” gripaje za mającą między smarowanie ruchomych części silnika. Jeśli trzeba było włożyć wtyczkę jest zazwyczaj żółte, mają żółte litery, obejmują OIL słowo lub rysunek oleju.

Chłodziwa. Uzupełnia pracy smarującego obniżenie temperatury silnika. To jest w przezroczystym plastikowym pojemniku z czarnym korka z tworzywa sztucznego. Jeśli trzeba sprawdzić swój poziom gorąco, uważaj!. Chwycić czapkę z tkaniny dla ochrony przed zachlapaniem i otwórz go powoli.

Przednia szyba. Niebieska wtyczka, kolor wody, często identyfikują spryskiwania. Jest mniej niepokojąca, jeśli poziom jest niski, ale nie przesadzaj dodać wodę.

Płyn hamulcowy. Nawet jeśli będą prawdopodobnie nigdy nie trzeba dodawać. Tak czy inaczej, poziom musi być pomiędzy minimum i maksimum. Na ogół czarny nasadki z godła tarczy i kołowe ścieżki wokół linii zidentyfikowane.

Układ kierowniczy płyn. Najbardziej nowoczesne, z elektrycznymi pomagają adresów samochody brakuje obwód hydrauliczny, ani nie mają samochodów weteranów bez wspomagania.

Bateria. W niektórych samochodach nie znajduje się w komorze silnika, ale w bagażniku. Nie ma utrzymanie, ale w innych jest dobry, aby sprawdzić swój poziom i czasami konieczności dodawania wody destylowanej. Uznaje się poprzez wydłużony arkusz z tworzywa sztucznego, zgodnie z którymi są otwory lub osobne zatyczki.