Więc bilet ruch jest stosowany: 5 przycisków

Więc bilet ruch jest stosowany: 5 przycisków

Szybka wypłata jest karmel, z którymi mamy oszukać miarę grzywny są zainteresowane. Kierowcy, zapisz wysiłki również może być sterylny, wolą płacić połowę kwoty. ale jako kierowca nigdy nie należy zapominać, że masz prawa podobne obowiązki. A jeśli były łamane są w karze nie bójmy się uciekać.

może brak informacji w tej sprawie, a zatem ignorancji, zabiorą cię do wybrania drogi a priori łatwiejsze. Dla nas, że jesteśmy: tu zostawić kilka Klucze do odwołania bilet ruchu i mają wiele szans na wygraną odwołanie.

1. Wszyscy niewinny, dopóki nie udowodni inaczej

Pierwszą rzeczą, którą trzeba mieć na uwadze to, że fakt, grzywny wskazuje, że popełnił przestępstwo, nie sprawi, że winny. Hiszpańska konstytucja zawiera w artykule 24 Prawo do domniemania niewinności każdego obywatela i który zawiera sterowniki. Oznacza to, że jeżeli kara jest niesprawiedliwa lub nie coś w postępowaniu w sprawie naruszenia, jesteś w pełni prawa do odwołania.

Pamiętaj, że chociaż władze, ustanowione przez prawo, uznawane są za dokładne, domniemanie niewinności jest ten, który chroni obywateli i w żadnym wypadku nie jest pierwszym w ciągu sekundy.

2. Kluczem do zasobu: testy

Nie tylko administracja i agencje mogą dostarczyć dowodów na reklamację -Ratyfikacja agenta, świadectwo tego samego, dowód prawidłowego funkcjonowania mechanizmów wykorzystywanych lub dowodu fotograficznego są najbardziej habituales- ale jako kierowca, można sprawić, że twoje.

Brak widoczności sygnału, zgubienia lub jego braku w miejscu, gdzie mogą być usankcjonowane test. Ponadto, zapewniono przez administrację, że ukarał cię zdjęcie nie zawsze jest możliwe badanie. Przykład tego znajdujemy w przypadku światłach „multones” miasta Rivas Vaciamadrid.

Ponadto, każdy Błąd w świadectwie agenta lub że nie można udowodnić prawidłowego działania radaru Oznacza to, że sędzia daje prawo do usankcjonowane.

3. W jaki sposób mogę złożyć odwołanie?

Kierowcy mogą dowiedzieć się, czy mamy grzywną na wiele sposobów: albo poprzez zawiadomienie na miejscu lub później w miejscu zamieszkania lub jeśli widzimy opublikowane w BOE pośrednictwem centrali elektronicznej DGT (DEV). Raz jesteśmy świadomi sankcji, Prawo stanowi, że masz 20 dni niniejszych zastrzeżeń Państwo za stosowne.

Po złożeniu zarzutów, administracja informuje nas lub że Wprowadzamy do zasobu, na co mamy 15 dni, albo że nie są one na tyle, więc będziemy musieli zapłacić grzywnę.

4. płacą połowę lub bronić swoich praw?

Jest bardzo ważne, aby wziąć pod uwagę, że jeśli przedstawić argumenty, to prawo do szybkich płatności zostanie anulowana. Między innymi dlatego zapraszamy do zmniejszenia o 50 procent, musi zapłacić grzywnę w ciągu 20 dni. Oto diatribe, ¿odstąpić od bronić swoich interesów, czy nie?

Od Pyramid Consulting przypominają nam, że Jest to bardzo ważne, że cenimy skarga otrzymana przed uruchomieniem oczy zamknięte na początku płatności: Musisz dokładnie przeczytać grzywny. Jeśli my nie możemy dowiedzieć się, w końcu, wystąpił błąd w nim, że nie było mnie kto prowadził samochód, który sam ustawić bilet parkingowy uregulowana lub że nie było w tym czasie w tym miejscu naruszenie.

5. Co sądownie?

Podjąć decyzję o wniesieniu do sądu karę ruchu jest coś, że łódź szybko, zwykle wyrzucić. Prawdą jest, że wybierz sądów będzie przydatna tylko gdy mówimy o wysokim poziomie grzywny i udziałem odejmowanie niezwykłą liczbą punktów licencyjnych.

Być może ze względu na ogromną dezinformację na temat opłaty sądowej, najbardziej powszechne przekonanie, że jak idziemy do sądu kosztuje, nie ma już sens zdecydować się na tę opcję. Ale rzeczywistość jest taka, że osoby, jak zapisano w ustawie, Są one zwolnione z opłaty sądowej.

Jednakże, która sama nas kosztują, to prokurator i adwokat. To gdzie my możemy ocenić, czy opłaca się korzystać z usług wielu stowarzyszeń, które istnieją w grzywien zasobów Hiszpanii. Prawdą jest również, że w zależności od ich zakresu lub co Cię umowie, koszty obsługi prawnej i adwokat być włączone czy nie.

również, jako jednostki są zobowiązane do zapłaty pewne koszty, które są procentowo od kwoty kary. Koszty te, z braku sędziego na swoją korzyść, będą ponoszone przez administrację, a także skradzionych i wysokości grzywny.