Trzech samochodów łańcuch kolizja: co lub co do winy?

Trzech samochodów łańcuch kolizja: co lub co do winy?

Co powszechnie nazywamy kolizje łańcuchowe częściej niż chcielibyśmy wystąpić oni. Gdy stoimy w korku w świetle ... samochód, który poprzedza nas stracić kontrolę lub hamulca w odpowiednim czasie i zderza się przed naszym samochodem tyłu. W przypadku, gdy tak się stanie, nasz samochód przez przesuwanie awarii zamachu stanu do pojazdu z przodu, pileup już się odbyła.

Teraz musimy zabrać się do pracy i zacząć wypełnienie części ubezpieczenia. Można podać wiele zmiennych, ale najlepsze i bardziej obiektywne rozwiązanie będzie w dźwięku, Mamy Mario Arnaldo, prezes europejskich Associates samochodowych (AEA) powiedział. Jaki dźwięk? Tak, możemy wyjaśnić.

Wyobraź sobie, że zatrzymał się na światłach przed sobą i nie ma samochodu. Inny pojazd za sobą i uderza swój samochód, zaraz potem wpadać przodu. Pierwszy samochód z tej trójki jest tym, który jest zapisany w tym bałaganie. Twoja firma ubezpieczeniowa nie będzie musiał umieścić euro bo nie spowodował uszkodzenia nikogo i niczego. Samochód za trzeci, moglibyśmy powiedzieć, to winę za wszystko, ale to będzie zależeć od tego, co mówią świadkowie. W tym przypadku musisz poprosić kierowcę pierwszego samochodu, który był naprawdę, co po raz pierwszy usłyszałJeśli usłyszał lub nie pierwszy hit zanim otrzymał. Oświadczenie to będzie niezbędne do ustalenia, czy trzeci samochód dba o wszystkich wydatków lub jeżeli drugi samochód powinien dbać o szkody pierwsze, a które podkreślają drugi samochód nadal stał i rozbił się przed przed pierwszą.

Wszystkie zmienne pomiędzy samochodem pileupu

¿Co zrobić sterownik Drugi samochód, który jest jednym z trzech? zebranie informacji dla pokazują, że już stojąc na światłach w momencie napędu łańcuchowego. Jeśli tak, to czy Seguradora trzeci samochód, który będzie musiał być odpowiedzialny za wszelkie szkody: tył pierwszego samochodu, przed drugim, z tyłu w drugim i trzecim froncie.

Jeśli nie można niczego udowodnić, trzeci ubezpieczyciel samochodu będą argumentować, że drugi nie zachować wystarczający odstęp bezpieczeństwa albo on pierwszy na samochód z przodu przed otrzymaniu uderzenia od tyłu, aby uniknąć konieczności zadbać o wszystkie wydatki. Jeśli drugi samochód jest ubezpieczony od wszystkich ryzyk Twój ubezpieczyciel będzie musiał przejąć tył pierwszego samochodu i przed drugim samochodzie. Jeśli masz tylko dalos osobom trzecim, Twoja firma ubezpieczeniowa zapłaci jedynie uszkodzenie samochodu z przodu, ponieważ ich własny będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni.

Więc wiesz. Gdy pary na światło ustawionej ucho więc może się zdarzyć.

Możesz być także zainteresowany

Ubezpieczenie samochodu: wiek i doświadczenie są kluczem

10 wskazówek, jak powstrzymać

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo