Co zrobić, jeśli stracisz swoje kluczyki

Co zrobić, jeśli stracisz swoje kluczyki

Nie zdają sobie skalę problemu, dopóki nie stało się z nami. Utrata kluczyki Można zniszczyć naszą podróż. również zostaw nam klucze w samochodzie z nim i zamknięte. Co możemy zrobić? Firma wynajmu samochodów Sixt przygotowała poradnik jak działać, aby uniknąć takich sytuacji, aw razie ich wystąpienia, wiedzieć, jak się zachować.

Przede wszystkim należy zauważyć, Znaczenie ma dwie kopie kluczy samochód. Jesteśmy zbyt leniwi, aby wykonać kopię, ale o ten kielich rezerwacji kluczyk pojazdu daje spokój. W przypadku, gdy jeden z zestawów kluczy jest stracony możemy rozwiązać ten problem znacznie wcześniej i taniej. Oczywiście, jeśli jesteś w podróży, należy pamiętać, aby zabrać ze sobą kopię. Cokolwiek byś mieć go w domu 300 km.

Jak postępować w przypadku zgubienia kluczyków

Jeśli nie masz kopii kluczy lub jeśli masz to, ale naprawdę nie nosił, gdy trzeba zrobić, to są kroki, aby rozwiązać ten problem.

- Zadzwoń do wypożyczalni. Jeśli wypożyczyć samochód z wypożyczalni, roztwór do utraty kluczy jest łatwe. Masz tylko jedną kopię kluczy, ale czynsz firma samochód ma inną kopię, i będzie odpowiedzialny za rozwiązywanie problemu.

W tym względzie, Firma Sixt ma „ochronę” usługa drogowego że 5.95 euro Aktualizacja obejmuje:

- Klucz strata: Sixt rozwiązuje problem wybiegu spędzeniu zapasowego klucza, transport lub wysyłkę wspomnianego klucza, a operacja holowania pojazdu zastępczego.

- Zapominając przycisku wewnątrz samochodu: Sixt zakłada koszty otwierania samochodu przez producenta pojazdu lub przez jednego z partnerów, holowanie operacja i zamiennych samochodów.

- Zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej. To zależy od polisy ubezpieczeniowej masz wynajęty. Niektóre zasady obejmują poszukiwanie i pilną wysyłkę drugiej kopii kluczy samochodowych.

-Wezwać serwis marka samochodu. Niektóre marki samochodów usługi klient oferuje usługę odbioru z drugiego klucza, zrób kopię i dostarczane przy minimalnym koszcie.

Jeśli straciłeś dwa zestawy kluczy samochodowych

- Zadzwoń markę samochodu. Mark jest odpowiedzialny za dostarczenie nam informacje potrzebne do rozwiązania problemu. Musimy udowodnić własność pojazdu zapewniając naszym ID i dokumentację samochodu. Cena różni się w zależności od marki, rodzaju pojazdu i czy nie możemy zachować kodu klucza (dostarczonego przez samochód). To może kosztować od 30 do 300 euro.

- Zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej. Niektóre polisy ubezpieczeniowe oferują zastępczy samochód podczas zrobiliśmy kopię kluczy samochodowych.

Po zamknięciu samochodu z wewnątrz kluczy

Jeśli zablokujesz swój samochód i zostawił kluczyki w środku, masz problem, oczywiście. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej aby uniknąć ponoszenia dodatkowych kosztów. Istnieją różne sztuczki, aby odblokować samochód, ale większość z nich może doprowadzić do uszkodzenia pojazdu. W tym sensie, firma wynajmu samochodów Sixt poleca unikać otwierania samochodu na własną rękę ponieważ tego rodzaju szybkich rozwiązań często nie rozwiązuje problemu, a wręcz przeciwnie, tworzą inni. Ponadto, możliwe uszkodzenia, które mogą wystąpić w samochodzie są często kosztowne i zazwyczaj nie są objęte polisą ubezpieczeniową.

Możesz być także zainteresowany

Wistiki pomaga znaleźć kluczyki

G-tag, twój lokalizator samochodu ... i klucze