Co zrobić, jeśli mam pijany wypadek?

Co zrobić, jeśli mam pijany wypadek?

Zwykle nie pić alkoholu i kiedy zrobić, nie mogę myśleć jazdy samochodem. Mam jasne, co się stanie, jeśli przestanę, zrób mi czek i pozytywne. Jednak zawsze miałem na pytanie, co by się stało, gdyby zamiast rutynowa kontrola na drodze miał wypadek i policja lub straż Cywilnego zrobić mi test Alkomat: będzie bezsprzecznie winny wypadku? byłaby obciążająca powinna być odpowiedzialna?, jakie konsekwencje ekonomiczne i osobiste ucierpi?

Jazda spożywania alkoholu jest uważane za przestępstwo, niezależnie od tego, czy do wypadku. Jeśli niestety występuje i powoduje tylko straty materialne, winny wypadek będzie niemal w stu procentach przypadków, osoba, która była pijana. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy inny kierowca byli winni ¾por przykład, gdyby zabiło semáforo¾ ponieważ zachowanie pijanego kierowcę jest poważniejszy i pochłania odwrotny ¾siguiendo przez przykład, można uznać za spożycie alkoholu zapobiega się beodo dołożyć wszelkich starań, aby ograć innych coche¾.

Jeśli niestety wypadek, w którym kierowca, który spożywany alkohol spowodowało śmierć lub obrażenia other / ów osoby jest zaangażowany, robi się gorzej. Przypadek Jose Ortega Cano spowodował rzek i mórz tuszem słów w mediach. Toreador nie tylko doznał wypadku drogowego mający rzekomo pijany, ale także w fatalnym wypadku zabił jedną osobę. Europejskie Kierowcy Associates (AEA) pomaga nam rozwikłać konsekwencje, które mogą mieć dla kierowców spożywających alkohol i Siadanie za kierownicą.

Gdy wypadek drogowy nie zawsze można ustalić, jak doszło wydarzenia i który był przyczyną wystąpienia. Konieczne jest zatem przeprowadzenie odpowiedniego badania i rekonstrukcji zdarzenia, w celu zebrania dowodów, które mogą przynieść sprzeczne procesie ich potwierdzenia lub ich zakłócania. Jeżeli dana osoba umiera wypadek, trzy rzeczy mogą się zdarzyć: że dochodzenie nie jest skazany lub kto jest traktowany jako wykroczenie próby i tam jest zdanie minimum lub mogą być traktowane jako przestępstwo i skazany na karę od jednego do czterech lat więzienia, pozbawienie prawa jazdy od jednego do sześciu lat oraz konfiskatę pojazdu. Ponadto, w przypadku najpoważniejszych sterowniki kamikaze, Więzienie jest dwa do pięciu lat, Istnieje cienka i pozbawienie licencji sześciu do dziesięciu lat ma swoją siedzibę.

W przypadku, gdy zostanie wykryty alkohol dodatkowo w sterowniku ¾porque jest akredytowanym wpływ lub poprzez celu badania, okazuje się lepsze przy 0,60 mg / l w aire¾ szybkości występują cztery następujące skutki: koniecznie trzeba zająć się jako przestępstwo, z interwencją prokuratora; zdanie minimalna musi być uwięzienie dwóch i pół roku zamiast jednego roku i jeden dzień ¾lo oznacza skuteczną wejście w prisión¾, trzech lat pozbawienia pozwolenie, zrewidowane kartę i zajęcie pojazdu; Roszczenia wypłacane przez ubezpieczycieli osobom poszkodowanym w końcu będzie musiał podjąć pijany kierowca a właściciel pojazdu pomocniczo; i uzyskać karany.

Jazdy z zawartością alkoholu większej niż 0,25 mg / l, aż do 0,50 mg / l, wydychane powietrze.500 euro + cztery punkty.
Jazdy z wyższym alkoholem, 0,51 mg / l, aż do 0,60 mg / l, wydychane powietrze.500 euro + sześć punktów.
Jazdy z alkoholem niż 0,60 mg / l, wydychane powietrze. Jazda z niższych stawek, jeśli zostanie stwierdzone, że krąży pod wpływem alkoholu.Uwięzienie przez trzy do sześciu miesięcy lub grzywna w wysokości 144,000 euro lub 360 miejsc pracy na rzecz społeczności od 31 do 90 dni. Cofnięcie pozwolenia na jeden rok i jeden dzień cztery lata.
Odmówić przeprowadzenia testów oddechu lub narkotyków.Pozbawienie wolności od sześciu miesięcy do roku. Cofnięcie licencji na okres do czterech lat.
zjednoczone KrólestwoWięzienie lat 18 miesięcy do 14 lat, o regulowanej szybkości w oparciu alkoholu i stopnia rozwagi (sześć sekcji z nią). Obciążające, takie jak jazda bez prawa jazdy, ale także ograniczające, a obrażeń odniesionych przez przyczynę samego wypadku.
NiemcyPozbawienia wolności do pięciu lat lub grzywny do 365 dni. Cofnięcie licencji.
FrancjaPozbawienia wolności do siedmiu lat, do 100.000 euro grzywny. Cofnięcie licencji.
PortugaliaPozbawienia wolności do pięciu lat.
WłochyUwięzienie jednego do pięciu lat.

Reforma kodeksu karnego z 2007 r hartowanego kar dla pijanych kierowców, którzy prowokują wypadków drogowych skutkujących śmiercią, przymusowe sędziów będących nałożyć minimalną karę więzienia dwóch lat i sześciu miesięcy pozbawienia prawa jazdy i zajęcie pojazdu. Odnośnie ewentualnego zmniejszenia wymiaru kary przy zastosowaniu łagodzące winnych przystąpił do naprawienia szkody ¾en przypadek żyje, ubezpieczająca się familiares¾, stanowisko sądów jest silna, gdy jest nie do przyjęcia.

- Brak ubezpieczenia