Myje trudne: jak usunąć żywicę, smołę i komary

Jak usunąć plamy w samochodzie żywicy, smoły i komaryJak usunąć plamy w samochodzie żywicy, smoły i komaryJak usunąć plamy w samochodzie żywicy, smoły i komaryJak usunąć plamy w samochodzie żywicy, smoły i komary

pewny Plamy mówisz dzisiaj Mają cierpiał (lub raczej, samochód poniósł) sto razy. I na pewno ma również broadside znacznie wyeliminować szczątki, nawet pozostawiając śladów na ciele. Kto nie ma zaparkowany pod drzewem i po przyjeździe stwierdzono Hood i dach kropli żywica? lubktóry nie cyrkuluje przez nowo obszarze ułożonych i jest on postrzegany jako podwozie zakończony pozostałościami smoła? I znacznie częstsze jeszcze,który nie udał się w lecie Wakacje w miejscu przeznaczenia widział cały przód samochodu był pełne komarów kosztuje wtedy dużo usunąć?

żywica, smoła oraz w mniejszym stopniu, komary, to tylko niektóre z wielkich Farba wrogów samochody. Jeśli nie zostaną usunięte w terminie, mogą opuścić nasz pojazd nieodwracalne plamy, to kosztuje dużo, aby usunąć już idzie. Aby to zrobić, na rynku pewne specyficzne techniki i proste i bardzo skuteczne produkty. Trudno dostać, na przykład, usunąć żywicę tylko wodę ... i nie zawsze robią to z paznokciami: Skrobanie mogą uszkodzić lakier. następnie oferujemy porady:

Jak usunąć żywicę

1 czyść leczonym obszarem

Z każdym zwykłym środkiem czyszczącym, oczyścić powierzchnię należy traktować i gdzie następnie jest Specjalna żywica stosowana przeciw. Czy go szmatką lub mopem mikrowłókien.

2-Care Stain

próbować zwilżyć dobrze dopiero po głównych punktów z żywicy, przy użyciu tego samego środek czyszczący powyżej. W ten sposób pozostawić gotowy do zastosowania konkretnego produktu i natychmiast powierzchniowych.

3- usuwania plam

I stosowane w tym kroku własny produktKażdy rodzaj rozcieńczalnik można znaleźć na rynku określonego dla woski, tłuszcze, oleje, kleje, woski, silikony, żywice ... Acrysol 1Z, na przykład, jest jednym z produktów można znaleźć. ustawić go na czystą szmatką, a następnie kroplami żywicy. Można również stosować tego produktu na każdym miejscu i oczyścić go natychmiast z tkaniny.

żywica samochódObszar 4-check

Po zastosowaniu konkretnego produktu w każdym miejscu, Rozpuszczalnik pozostawiono do działania na około 2 minuty. W ten sposób plamy z żywicy staną się miękkie i przejdzie na emeryturę i łatwe.

5-Clean Area

Po czyszczenia plam żywicę lavar dotknięte obszary z mydłem lub dowolnego rodzaju produktu do czyszczenia, a także do mycia całą samochodu. Wynik powinien być już doskonały. Jeśli po tej farby plamy pozostają byłoby polerowane i aby ten obszar.

Jak usunąć smołę

miejsce 1-Scan

Analizuje pierwszy i jak do czyszczenia plam upewnij się, że smoła jest dominujący. Tym razem, choć można również użyć rozpuszczalnika jak określono powyżej (Acrysol zapewnia również usunąć ślady smoły), okazała się dla nas my bardziej efektywne w użyciu pewnego rodzaju żelu tanio, za jedyne 2 euro, znaleźć duże powierzchnie do usuwania plam oleju, smaru lub smołę. Super Gel jest jedną z marek, które sprzedaje. Zastosuj ten żel na kawałki papier kuchenny, bo szmatka zabrudzi się bardzo szybko.

Żel 2-Pase

Obecnie stosowane i plamy żelowe. Ponieważ produkt przechodzi pójść oglądania jak plamy znikają. Zrób to z pewną siłą i wykorzystuje całą ilość ręczników papierowych, ile potrzeba.

3 Zastosowanie Szampon

Po czyszczeniu plam, zawsze pozostaje jakiś inny produkt. Skorzystaj z okazji przemyj spieniania szamponu samochód. Użyj wiadra z wodą, szampon, a teraz sama mikro włókien szmatki. I dokładnie oczyścić całą powierzchnię.

4-Lawa samochód

I wtedy nie mycie samochodu w całości. Przed tak, sprawdzić, czy wciąż istnieją obszary poplamiona i stosować ponownie przed żelu lub rozpuszczalnika. Uczynić mycie rąk wodą pod niskim ciśnieniem.

Jak usunąć komary

Komary w samochodzie1 Clean wodą

Oczyść przód i szybę wodą pierwszy dla zwilżać. Następnie wziąć Produkt nadaje się do czyszczenia lub owadów komarów, przekonasz dużych sklepach lub w sklepach specjalistycznych. Bug Squash jest jednym z nich. Najczęściej można rozcieńczać w wodzie (3: 1, trzy części wody na jeden produkt). Umieścić wzór uzyskany w aerozolu.

2 start rozpylania

Korzystanie spray, ten konkretny produkt stosowany w całej strefie czyszczenia. Zrób to w obfitości, nie zapominając o kraty i wlotów powietrza i przednią szybę, jeśli jest brudna.

3 Zostaw to staje się skuteczne

Po stosowana z spreju mogą działać przez kilka minut produkt. Ale nie na długo, więc oni nie „jeść” farbę.

4-przemyć

umieszczone w wody i szamponu wiadro samochód. Teraz używa kożuch rękawic do usuwania komarów, moczenie w wiadrze w sposób ciągły.

5-Clean powierzchnia

Spędź rękawicę na całej powierzchni z komarami. Po działaniu, produkt zostanie osłabione i działał przeciwko owadom, będąc i znacznie łatwiejsze do usunięcia. Następnie, za pomocą węża (korzystnie dobre ciśnienie) w celu usunięcia wszelkich śladów pianki w organizmie. Wynik powinien być idealny.

Możesz być także zainteresowany:

Jak usunąć komary? Inne wskazówki

Pasty do zębów w celu usunięcia zarysowań

Home sztuczki do czyszczenia samochodu