Jak zaktualizować stereo

odtwarzacze muzyczneodtwarzacze muzyczneodtwarzacze muzyczneodtwarzacze muzyczne

Za każdym razem, kiedy przeciągnij życie naszego samochodu, bo jak gospodarka, kupić nowy nie jest już dostępny dla każdego. I, oczywiście, że ma swoje konsekwencje. Z jednej strony, flota samochodów w Hiszpanii starzeje się razem i tak nasze samochody są mniej bezpieczne. Z drugiej strony, że część wyposażenia samochodu staje się przestarzały biorąc pod uwagę szybkość, z jaką porusza się pojazd technologia zastosowana do przodu.

To jest to, co dzieje się ze stereo. Pewnego dnia budzisz się i nagle okaże się, że Twój samochód, który nie jest bardzo stary, ale ma już swoje lata, ma radio, że tylko odtwarza płyt CD z muzyką a nawet w formacie mp3. Krótko mówiąc, trzeba uaktualnić stereo. Jakie opcje masz?

nadajniki FM

Najtańszy sposób można znaleźć na rynku jest nadajnik FM. To łączy się bezpośrednio z wyjścia słuchawkowego smartfonu lub przenośnego mp3 i emituje sygnał, który rejestruje radia FM. Przez radio wybierania mogą być wybrane utwory. Trzeba je od 5,95 euro w Norauto.

Modulator FM

Jeśli chcesz coś trochę bardziej skomplikowane, trzeba Nadajniki FM w tym port USB i karty SD. Podobnie jak poprzedni, to działa przez stację radiową i podłączony do 12V samochodowego gniazda zapalniczki. Obejmuje ona również pilota. Te kosztują 10 euro. I dalej idzie o krok, istnieje Bluetooth, dzięki czemu połączenie jest o wiele prostsze (29,95 euro).

Nadajnik FM z bluetooth

Ale gdybyśmy mieli do wyboru jeden, najciekawszą opcją jest wsparcie dla smartfonów, która współpracuje z Bluetooth, do 35,95 euro. Przyssawka chodzi o miejsce zarówno przednią szybę i deskę rozdzielczą i regulowaną głowicą obrotową. Dobrą rzeczą jest to, że to urządzenie nie tylko służy do odtwarzania muzyki z telefonu, ale funkcjonuje jako zestawu głośnomówiącego i pozwala ładować baterię telefonu.

Wsparcie dla smartphone

z instalacją

Inne urządzenia, a bardziej skomplikowane i droższe, wymaga instalacji w pojeździe. zintegrować oni urządzenie o nazwie DOC, który jest zainstalowany w radiu samochodowym i Funkcje jak w innych systemach, ale zamiast być wykonywane przez FM poprzez anteny radiowej. Wynoszą one od 185 euro najprostsze, które pochodzą z portu USB. Ale są też do 600 euro są te urządzenia, które zastępują komputera źródłowego przez samochód zespołu zupełnie taki sam jak oryginalny. Wszystkie funkcje nie dostać w samochodzie, zawiera te urządzenia: nawigacji, USB, AUX, DVD.

Urządzenie, które wymaga instalacji

Pomiędzy najtańszym i najbardziej kosztownych urządzeń wymagających instalacji znaleźć Zestaw głośnomówiący Parrot MKi9100 (160 euro), który działa poprzez rozpoznawanie głosu i odtwarzania muzyki urządzenie podłączone. Obejmuje ona gniazdo kart SD, zdejmowaną ekran OLED i pilota. Dodatkowo można zainstalować sterowanie na kierownicy.

Parrot głośnomówiący

Nowy radiowy

Inną opcją można również zobaczyć zmienić stereo. Radia sprzedawane dzisiaj, już nie włączyć płytę, ale pozwoli Ci połączenia z USB, pomocniczej i włączyć gniazdo kart SD. Ponadto, są one również funkcję Bluetooth, więc szanse na odtwarzanie muzyki są liczne i zróżnicowane.

Radio Norauto

Niezależnie od urządzenia wybrać, aby uaktualnić swój sprzęt stereo, nie należy zapominać, że Prawo bezpieczeństwa drogowego uważa poważne napęd przebiciem ręcznie z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, przeglądarek lub dowolny inny system komunikacji, ponieważ zmniejszają one wymaganą stałą uwagę do jazdy. Przestępstwa te są zagrożone karą grzywny w wysokości 200 euro oraz utratę 3 punktów.