Zalety i wady kupno samochodu na forum

Zalety i wady kupno samochodu na forum

Kupić samochód online jest łatwe, szybkie i wygodne, Można go kupić w dowolnym miejscu, bez konieczności przechodzenia do dealerskiej. można dostosować do własnych upodobań przez Marka, model, moc, wykończenie, kolor, liczba drzwi ... a nawet określić kwestie takie jak finansowanie lub jeśli używamy Plan PIVE.

Ale uważaj, jeśli kupisz online samochód posiada wszystkie te zalety, które omówiliśmy wcześniej, istnieje również szereg Ograniczenia powinny być brane pod uwagę. I więcej, biorąc pod uwagę duża wypłata że zrobimy. Nie wystarczy kupić kawałek odzieży w internecie o wartości 30 lub 40 euro za samochód więcej niż 15 lub 20 tysięcy euro ...

Organizacja konsumentów i użytkowników, OCU, On przeprowadził badanie Działających siedem stron Są one oferują użytkownikowi możliwość zakup nowego samochodu on-line, bardziej korzystne niż te, które spowodowałoby żadnej cenach dealerskich. OCU podsumowane w tych pięciu punktów problemów napotkanych one:

- Nie wszystkie samochody wyświetlane na stronie są dostępne. czasami Strony internetowe są wyświetlane ceny samochodów, które nie są już produkowane. Oznacza to, że po przyjeździe, wybrać konkretny model, dają ci cenę, a potem mówi, że komercyjny nie jest już produkowane i Oferują one bardziej aktualną wersję.

- kłopot Kontakt z dealerem. Czasami strona nie będzie ułatwiać dane przypisanego dealerem na sprzedaż, innym razem przydzielone handlowych nie istnieje albo nie działa w tym dystrybutorów i może się zdarzyć, że trzeba nalegać i realizować reklamę zmiana, która wydaje się być zawsze zajęty. to wszystko To może być bardzo frustrujące, gdy szukasz w internecie to przede wszystkim szybkość.

- Brak przejrzystości w cenie. często cena nie odpowiada sieci o wystawienie reklamę. Według nich, ceny online są przybliżone i wskazał korzystniejszego finansowania i PIVE.

- wielki Odległości przypisany handlowiec. W niektórych przypadkach może przekraczać 400 kilometrów, można przesunięcie w atrakcyjnej cenie. Może również być zminimalizowane z jakiejś dodatkowej pomocy jako przesyłki z pełnym zbiornikiem paliwa.

- Inne trudności. jak odmowa udzielenia pisemnej oszacowanie, twierdząc, że nie chcą wędrować budżetu „tam”, ich ceny lub możliwość reklamacji są porównywane przez dealerów i marki.

Biorąc pod uwagę powyższe, OCU oferuje szereg Wskazówki dotyczące zakupu nowego samochodu on-line:

- Po wybraniu samochodu, odwiedzić parę dealerów, żeby go zobaczyć osobiście. Więc możemy lepiej ocenić, czy cena online jest bardziej atrakcyjny niż krupiera. Czasami nawet, to może użyć „Vitual” cena do negocjacji ze sprzedawcą i odwrotnie.

- zrobić Test jazdy aby upewnić się, że wybrany model spełnia wszystkie nasze oczekiwania.

- sprawdzić, w budżecie modelu odpowiada wnioskowana i skontaktować się z dealerem, cena nie może strzelać.

- żądanie napisany dokument, w którym podział cena a ponadto, że kompensuje przesunięcie że będziemy musieli zrobić dealerskiej.

Możesz być także zainteresowany

Najlepsze marki hotelowej samochodowe

10 najlepszych samochodów elektrycznych kupić

Chcesz zwiększyć wartość swojego samochodu? Wykonaj te 10 porad

Ubezpieczenie samochodu: wiek i doświadczenie są kluczem w cenie