Kupić używanego samochodu: 5 porad dla nie daj się nabrać

Kupić używanego samochodu: 5 porad dla nie daj się nabrać

Glittery, widocznie dobrze utrzymane z dopuszczalną liczbą kilometrów ... i znacznie tańsze niż nowy samochód! Używany samochód może być prawdziwym rybki, jeśli szukasz, aby zaoszczędzić kilka tysięcy euro a ty nie jesteś skrupulatny czasownik Marka Achiever. Słyszeliście dziesiątki razy „ponieważ można dostać drzwi samochodowym, zaczynasz tracić pieniądze.” Na tym tle, jak atrakcyjne nie będą zakupie używanego?

To jest sedno sprawy: Państwo wiesz i sprzedawca też i trochę o swój samochód chce uzyskać jak najwięcej pieniędzy, jak to możliwe, będzie maquear wszystko, co mogę, aby można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Jak dotąd, nie ma przebojów; Ale przychodzi, gdy operacje makijaż ukryć jakąś operację plastyczną i nie go spodziewać.

tak więc, Nasza rada jest, aby otworzyć oczy i zwrócić uwagę na pięć małych szczegółów, zanim ostatecznie decydując się na pojeździe z drugiej ręki którą zachwycił Cię.

1.Comprueba liczby liczniku

Wszystkie km są możliwe towarzyszyć spójna wyjaśnień a czasami nawet są one konieczne, ponieważ jeśli starali się wierzyć, że samochód swoich marzeń, mając dziesięć lat, przejechał tylko 50.000 kilometrów, jednak wiele, że niemożliwe jest wyraźnie będzie wydawać realne jak samo życie.

Ostrzeżenia na bok, Najlepiej jest unikać sentymentalizmu i akty wiary, przechodząc do Wydziału Ruchu Wojewódzkiego zadać proste notatki w Walnym Ewidencji Pojazdów: Dokument odzwierciedla liczbę kilometrów mieli samochód, kiedy to się stało i ostatni ITV kosztuje tylko 8.30 euro.

2.Solicita wszystkie możliwe dokumenty poświadczające utrzymanie samochodu

Faktura warsztaty mają podwójny cel: z jednej strony, że warto wiedzieć, w jaki sposób dbać o pojazd jeżeli właściciel zastosował się do instrukcji konserwacji co upadł ośrodki, które części zostały zmienione ... .- a po drugie, aby sprawdzić, czy samochód nie miał żadnego poważnego błędu i jak to zostało rozwiązane.

Kolejnym plusem jest to, że dokumenty te często nagrany przebieg samochodu, dlatego też będą one służyć do porównania pierwsze dane.

3.Comprueba liczby ramy pojazdu

Numer podwozia samochodu nie odpowiada tej dokumentacji -ficha circulation- techniczna i pozwolenie lub zauważy, że został obsługiwane są wielkie słowa, ale to jest nie więcej niż rzucić okiem pod maską. Jeśli najgorsze podejrzenia się potwierdzą, mamy do czynienia przestępstwo fałszerstwa, które mogłyby obejmować kradzież obsługi pojazdu.

4. Umowa sprzedaży, musi

Co dobre wibracje dzieje jest wielki, ale zakup samochodu nie może ufać nikomu, więc To jest najlepsza rzecz pisemna wzmianka o komercyjnej eksploatacji. Zwraca sprzedającemu umowy sprzedaży, które powinny zawierać wszystkie dane na dysku, w tym kilometrów.

5.Si podejrzenie, reklamacja

nie jesteś dobry uczucie o sprzedawcy? Czy uważasz, że nie może być oszustwo? Idź do Gwardii Cywilnej i złoży reklamację: jest to jedyny sposób, aby spotkać się i zatrzymać ewentualne przestępstwo oszustwa.

Możesz być także zainteresowany

W jaki sposób kupna i sprzedaży używanego samochodu do płacenia podatków?

Dziesięć porad na zakup używanego samochodu

Kupić używane usługi leasingu samochodów i pielęgnacji!