Sztuczki, aby usunąć owady szyby samochodu

Sztuczki, aby usunąć owady szyby samochodu

Szczególnie w cieplejszych porach roku, za każdym razem, kiedy zakończył naszą podróż przyjrzymy Myśleliśmy najczystszych samochodów na świecie i okazało się, że zapełnia niezliczone owady kryształy, ciała i tablicy rejestracyjnej. Co można zrobić szybko i sprawnie? Pierwszy działać szybko. Im dłużej pozwolisz, błędy zatrzymany, tym bardziej będą one przylegać do płytki samochodu.

Aby oczyścić komary osadzonych w samochodzie, to jest przede wszystkim zmiękczają powierzchnię wodą przed stosowaniem nie chemiczny pulverizaremos jeśli arkusz jest gorący nie odparowują bezpośrednio. Na rynek produktów, które są substancje oleiste, które zmiękczają martwe owady i pomagają późniejszego usunięcia. Można stosować ją szmatką i ogólnie jak długo odpoczywać na ciele około 10 minut. Ach! Nie używaj go na przedniej szybie lub okien, ponieważ jest to trudne do usunięcia oleistej substancji.

ale Jeśli masz konkretne produkty lub nie chcą wydawać pieniędzy, uwaga kilka sztuczek więc czyszczenie jest również skuteczne. Na przykład, ręczniki nasączone wodą z dodatkiem środków czyszczących w gospodarstwie domowym, obejmujące obszar noc, zmiękcza pozostałości. Po zmiękczeniu za pomocą ręcznika lub gąbek do usuwania ruch kołowy. Nigdy nie używaj gazety pocierać lub suche, które mogą pozostawić plamy na lakierze, i upewnić się, że powierzchnia jest na tyle mokre, aby nie zarysować, tak że Zapomnij o pomoc do luffy kuchnia, nawet na kryształach -terminarán estropeados-. Ponadto, wycieraczki powinny być wykorzystywane wyłącznie na szkle, a nie na ciele. Praktycznym rozwiązaniem jest gąbka owinięty w płótno bawełniane wywiera nacisk bez zarysowań.

Po wyjęciu z ciała owadów, to najlepiej, aby dać samochód dobrą kąpiel, aby usunąć wszelkie pozostałości lub produktu użyłeś.