Jak odmgławianie okna samochodu: sztuczki

Jak odmgławianie okna samochodu: sztuczki

Chłodniejsze dni jest łatwy do szyb samochodowych, zwłaszcza gdy dostęp do niej po chwili zaparkowany na zewnątrz zamgławiania. Jest to wynikiem różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz tak, że para wodna otoczenia osadza się na wewnętrznej stronie szyby. Kryształy są zamazane łatwiejsze, kiedy wilgotność otoczenia jest, podobnie jak w zimne deszczowe dni lub w wilgotnych pomieszczeniach jako obszarów przybrzeżnych lub góry. także łatwiej zacierania więcej pasażerów w pojeździe trzeba, pot i wilgoć, ponieważ wzrost pojazdu.

wystarczać umożliwiając odporność cieplną szyba -Niektóre samochody nosić go na przedniej szybie i retrovisores- i wprowadzają w powietrzu zewnętrznym, nigdy recyrkulacji wnętrze, podłączenia klimatyzatora w odpowiedniej temperaturze (18 lub 19 ° C) i skupianie podmuch powietrza szyba przednia i boczne okna, z wentylatorem pomiędzy nimi. Staczać się w dół okna i lekko nigdy nie pocierać szmatką lub tulei odmgławianie. Kiedy nagle szkło mgieł, co przyciąga nas jest, aby szybko przechodzić tkaniny, tkaniny, a nawet rękę, jeśli nie mamy nic bliskie. Ta akcja ma na skutek ograniczonego czasu, a także usuwa nagromadzone na szkle, pozostawiając brud oznacza pył desempañarse. Należy unikać ręcznego czyszczenia. Gdy wszystkie szkła czyste, zastosować warstwę produktu anti-fog, która będzie przydatna dla nowych problemów, które pojawiają się z zimna.

Należy pamiętać, że najlepszym sposobem, aby zapobiec lub zmniejszyć zaparowania jest pod warunkiem, że mogą wystąpić. Jeśli w wilgotnej i deszczowy dzień cztery osoby wprowadzić samochód, na przykład, a nie otwarte okna, należy pamiętać, że kryształy przyćmił szybko, więc trzeba jeszcze skierować gorące powietrze do nich przed zamgławiania na ciepło.

Możesz być także zainteresowany

- Usunąć rysy w świetle reflektorów z pastą

- Opony tips uratować tych, którzy nie korzystają

- Sztuczki, aby usunąć owady szyby samochodu

- płyn wycieraczek: jak zrobić domowy sposób