Pilnie potrzebujesz gotówki? Pionki samochodzie!

Pilnie potrzebujesz gotówki? Pionki samochodzie!

Dla celów praktycznych, mając samochodu jest taki sam jak posiadanie jakichkolwiek innych dobrych: W pewnym momencie, to Jest on wymieniony na pewną kwotę pieniędzy. Oprócz tradycyjnych sprzedaży, że „mutacja” może zmaterializować w wysiłku, podobny do tych, które na pewno już wiesz, takie jak biżuteria lub antyków. Jednak główną różnicą między nimi jest to, że w przypadku pojazdu, nadal można cieszyć się nim, o ile płacisz miesięcznie składki religijnie.

Jakie są warunki?

Zobowiązanie to prendatario kredytW zamian za majątek ruchomy, który jest zdeponowany w jednostce, która go udziela, w tym przypadku samochód, właściciel otrzymuje kwotę pieniężną. Każda jednostka stawia warunki, od rodzaju pojazdu, który akceptuje, modelu i wieku.

Ponadto, samochód musi być w imieniu wnioskodawcy, to musi być jedynym właścicielem samochodu. W wypadku, który miał opłaty lub należności na samochód, muszą być przekazywane z góry firma udzielająca kredytu: może odrzucić operację.

Jaką wysiłków istnieją?

- depozytowe

Jest to standard zobowiązanie: pojazd jest unieruchomiony i strzeżone przez firmę udzielającą kredytu na czas, który został uzgodniony. W zamian właściciel otrzymuje pewną sumę pieniędzy. Aby odzyskać samochód, należy zapłacić co zostało wcześniej określone.

W tym trybie można dostać więcej pieniędzy, ale będziesz musiał obejść się bez samochodu.

- Bez wychodzenia z pojazdu

Właściciel otrzyma opłaty za samochód, ale nadal korzysta. Musisz płacić miesięczne płatności na rzecz firmy kredytowej, ponieważ w przeciwnym razie będzie ona stać się właścicielem samochodu.

Przez nie opuścić pojazd, nie stracą mobilność, ale otrzymują mniej skuteczne.

- Zarządzanie Sprzedażą

Spółka przewiduje właścicielowi kawałek pieniędzy wynikające z przyszłej sprzedaży pojazdu i jest odpowiedzialny za znalezienie kupca.

Masz zaliczkę, ale będzie to zależeć od ostatecznej sprzedaży.

- Kupno samochodu

Pożyczkodawca daje wartość pojazdu i jego właściciel kupuje.

Kwota zależy od cen, które zwykle nie jest bardzo hojny.

Ile dasz mi za samochód?

Wyceny dokonywane są według dzienniku urzędowym sprzedaży używanych samochodów, Ganvam podoba. W najlepszym wypadku, na pewno do zaoferowania, 70 lub 80 procent wartości pojazdu, chociaż zwykle odsetek wynosi między 50 a 60 procent.

Jakie opłaty będę płacić?

Sformalizować zobowiązanie umowne, kwota pojawić ma siedzibę i czas aby odzyskać samochód. Oczywiście, interesy pożyczonych pieniędzy zwiększenie ostatecznej kwoty masz do spłaty; jeśli nie w uzgodnionym czasie, można stracić pojazdu.

W przypadku, gdy wybrali Pożyczki bez wychodzenia z pojazdu, Nadal można korzystać z samochodu, ale będziesz płacić miesięczną opłatę, która obejmuje interesy tego kredytu daje wyobrażenie, Jest to rodzaj podnajmu własnego samochodu.

Czy lepiej zastawić lub pożyczyć pieniądze w banku?

Jeśli to, co potrzebne jest gotówka i pilnie, zastawu samochód jest najszybszym rozwiązaniem; banki są bardziej restrykcyjne w udzielaniu kredytów i dłużej reagować.

Jeśli możesz poczekać, być może bank jest najlepszym rozwiązaniem, jak warunki finansowe firm Pożyczki są zwykle wyższe.

Gdzie zastaw samochodu?

Z kryzysem gospodarczym, Mają mnożyły firm, które oferują pożyczki W zamian za pojazdem, zarówno źródeł prywatnych i firm. Proszę Niektóre przykłady, jeśli masz potrzebę:

www.prestamoportucoche.net

www.gedesco.es

www.flexicar.es

www.empenocoches.com

www.avalacontucoche.com

www.empeño-of-coches.es