Skoda Octavia RS TDI DSG 4×4: rzeczywiste zużycie i wrażenia

Skoda Octavia RS TDI DSG: pierwsze wrażeniaSkoda Octavia RS TDI DSG: pierwsze wrażeniaSkoda Octavia RS TDI DSG: pierwsze wrażeniaSkoda Octavia RS TDI DSG: pierwsze wrażenia

Mamy już dowody nowa Skoda Octavia RS 2.0 TDI 184 KM 4x4 DSG ytoca rozpocząć nasze wycieczki rzeczywiste zużycie na drodze. zazwyczaj że zawiera wszystkie koła samochodu napęd jest równoznaczne ze zwiększeniem wydatków paliwo, którego niektórzy oskarżają bardziej niż inne, w zależności od rodzaju trakcji, wybierając. W przypadku tej Skoda Octavia RSestamos mówisz 5. generacji Haldex różnica, najskuteczniejszy dotychczas i jednocześnie taki, który najlepiej zarządza przeniesienie momentu obrotowego pomiędzy dwoma osiami, i może osiągnąć 100%, do tylnej osi w przypadkach ciężkiej utraty przyczepności na przedniej osi. System ten jest w stanie działać nawet przed osiągnięciem poślizg przednich kół.

W połączeniu z napędem na wszystkie koła, Automatyczna z podwójnym sprzęgłem DSG czy reszta w nowym RS Skoda Octavia 2.0 TDI 184 KM, aby zawsze zachować odpowiedni bieg z punktu widzenia efektywnego, jak w przypadku wybieramy Tryb jazdy SPORT, Jest to działający w zarządzaniu silnika i zmieniać, aby zmniejszyć czas reakcji. Kolejna akcja w ten sposób jest to, że modyfikuje dźwięk wydechowy za pomocą motyla, który szczególnie myślę, że to mądry nie zwykłe systemy nagłośnienie ruch i stosując inne marki, bardziej sztuczny.

Ocenić swój samochód za darmoSkoda Octavia RS TDI DSG 4x4: Consumer prawdziwy "na dystans"

raz Mamy Średnie zużycie paliwa tej nowej wersji 4x4 na Skoda Octavia RS TDI, konkluzja znajduje się w Napęd ta sama linia innych salonach tylko na przednie koła. W trakcie drogi został utworzony z 5,35 l / 100 km spożycie mierzona przez nasze Centrum Technicznego wartość bardzo mała biorąc pod uwagę jego wielkość i wagę.

Funkcja, która pomaga 4X4 Skoda Octavia RS TDI, aby uzyskać ten rekord dobry konsument jest Inercyjny funkcja DSG, który oddziela silnik zmian korzystnych stokach kiedy zdjąć przepustnicę. Na miejskim podróży, więcej takie same, z uzyskaniem rzeczywistego zużycia zaledwie 6,66 l / 100 km, również bardzo niska dla AWD sedan i automatycznej.

Oczywiście, w hipotetycznym wartość i korzyści nie ma nic teraz, że 4x4 Octavia RS TDI DSG, umieszczając premii na równi z braćmi Volkswagen Group ... ale z dala od nich w cenie.

Możesz być także zainteresowany:

Skoda Octavia świętuje 20 lat sukcesów

Więc tanecznej 4X4 Skoda Octavia RS w śniegu

Wszystko rzeczywiste zużycie, handlu detalicznego Grupy VW i Mitsubishi