Ford Ecosport 1,0 Ecoboost / 140: wrażenia i spożycie

Ford Ecosport 1,0 Ecoboost 140 KM: pierwsze wrażeniaFord Ecosport 1,0 Ecoboost 140 KM: pierwsze wrażeniaFord Ecosport 1,0 Ecoboost 140 KM: pierwsze wrażeniaFord Ecosport 1,0 Ecoboost 140 KM: pierwsze wrażenia

Kiedy się urodził Gama silników benzynowych EcoBoost, zwłaszcza miotający tricilíndrico z 1,0 litrowy przemieszczenia, wydawało się, że krótkim czasie „TDI” miałoby sens: to ogłosił zużycie zatwierdzony nieco wyższa niż silników wysokoprężnych. Od tamtej pory przetestowaliśmy ten silnik w Fordzie Fiesta i Ford Focus, z ręcznych i automatycznych podwójnego sprzęgła wersjach 100, 125 i 140 KM... a konkluzja jest prosta: rzeczywiste zużycie jest znacznie wyższa niż ogłoszone w cyklu homologacji, choć prawdą jest, że praktykowanie wydajną jazdę, uważając z przepustnicą, można uzyskać spójne rekordy codziennego użytku raczej mniej niż byłaby uzyskiwana większe przemieszczenie propelenty wydajności atmosferycznego i zmniejszona.

Ford EcoSport mały SUV, mamy już dowody, teraz po remoncie, zamontowane teraz najmocniejszy wariant, z 140 HP i ręczna transmisja, zużywa na naszej drodze 6,47 l / 100 km: Rozsądny figura ale podkreśla nadmiernego oporu. Podczas jazdy po mieście został utworzony z 7,19 l / 100 km, wartość spadła poniżej 7 jeśli emplease urządzenia automatyczne zatrzymanie i uruchomienie costs- kwestia, i ponownie udowadnia, że ​​to co najbardziej boli ten model jest aerodynamiczną drogi o czym świadczy, jak blisko są one zarówno zużycie.

Ford EcoSport 1.0 Ecoboost: jak to się dzieje?

Ford Ecosport jest daleko w zachowaniu wielu jego rywali, i każdy gospodarcze, w tym jego brat, Ford Fiesta. Droga będzie dusić zmiany wsparcia i ciało kołysze się więcej niż potrzeba, coś można się domyślić, na pierwszy rzut oka ich niewyrównane wymiarach.

Ford EcoSportW skrócie, Ford EcoSport nie jest zwinny SUV ani nie ma stabilność europejskiego smaku, wyglądu, gdzie rywale lubią Renault i Nissan Juke Captur grzejniku prześcignąć go. Najprościej odtwarza go z zamieszkiwania oraz doskonałą buta w stosunku do swojej długości zewnętrznej zawierała: tylko 4,01 m. Wkrótce będziemy oferować pełny test, gdzie znajdą Państwo wszystkie nasze dane.

Możesz być także zainteresowany:

Ford Ecosport przód Nissan Juke i Renault Captur

Ford EcoSport 1.0 125 KM Ecoboost

Więc był dawny Ford EcoSport