Opel Mokka 1.6 CDTI 136 KM 4×4 X recenzje i rzeczywiste zużycie

Opel Mokka 1.6 CDTI 136 KM 4x4 X: pierwsze wrażeniaOpel Mokka 1.6 CDTI 136 KM 4x4 X: pierwsze wrażeniaOpel Mokka 1.6 CDTI 136 KM 4x4 X: pierwsze wrażeniaOpel Mokka 1.6 CDTI 136 KM 4x4 X: pierwsze wrażenia

Obecnie Opel Mokka X jest jedyny model sprzedawany przez marki Niemiecki, który może nazywane SUV, od wariantu Country Tourer Insignia nie mogą być uważane za takie, mimo że napęd na wszystkie koła i większą rezerwę mocy niż standardowe sedan. I po prostu rozpocząć testowanie nowej wersji X Mokka Nazywał X jest wspólny dla wszystkich przyszłych SUV od Opel- zasilana przez znanego silnika 1,6 litrów silnika Diesla w wariancie 136 KM, jego jedynym Diesel dostępny tylko dla Hiszpanii.

Jak już mówiłem przy innych okazjach, to 1,6 CDTI Opel Mokka X Jest to miotający własnej produkcji znany z zmniejszone zużycie i łatwość, aby przejść do średnich i wysokich tonów, ale gdzie pushability low-end pozostaje jej Oczekuje. Skutkuje to tylko w trzeba zmniejszyć marsz podczas wyprzedzania, ponieważ w warunkach miejskich nie jest tak oczywiste, że niedobór.

Można uznać, że jest to Opel pierwszy własny silnik za zgodą 2.0 CDTI z Fiat- źródła stopień wyrafinowania podobny do tego z jego głównych rywali. Skrzynia biegów tego Opel Mokka 1,6 CDTI X 136 KM 6-biegowa, z precyzyjną obsługę i krótkich serii zmian. to wersja ma napęd na wszystkie koła przez sprzęganie napędza oś tylną, która zapewnia mniejszą złożoność mechaniczną i bardzo zmniejszoną kończyny tylnej w normalnych warunkach dobrej przyczepności „przeciąganie”. Ten rodzaj napędu jest odpowiedni jako Pomaga przejść na śliskiej nawierzchni sporadycznie i poprawić zachowanie w takich sytuacjach, ale jest oczywiste, że istnieje system, który może regularnie wspierają intensywne off road.

Jeśli chodzi o zachowanie, Można zdefiniować nowy Opel Mokka X jako szlachetny i łatwe do przewidzenia, Szczególnie nasza jednostka test, który był bardzo związany z hojny 225/45 R19 opony miara, zapewniając wysoką dawkę bocznej i dokładność ścieżka przyczepność, ale generującego większa VH ciągu pożądane. Nie jest to pojazd, który może pochwalić dotyczące możliwości filtrowania, ale Mokka X, nie osiągając poziom rywali premii Q2 Audi lub BMW X1, jest powyżej większości modeli ogólnych w swojej klasie.

Opel Mokka X: zdjęciaOpel Mokkla X 1.6 CDTI 136 4x4: rzeczywiste zużycie

zaktualizowana Opel Mokka X akredytuje średnie zużycie na poziomie 4,5 l / 100 km, jeden litr poniżej dane, które przelał nasze regularne badanie przebiega z Zużycie droga 5,2 l / 100 km i wydatki Zastosowanie miejski 6,1 l / 100 km. Bez znakomite wyniki, faktem jest, że rzeczywiste wydatki w obszarze szlachetnego biorąc pod uwagę ten model waży 1,500 kg częściowo ze względu na jego System AWD.

Możesz być także zainteresowany:

Nowy Opel Crossland X: tak będzie

Opel Grandland X: tak będzie

Opel Mokka X: Pierwszy test i ceny