Opel Insignia 2.0 CDTI Grand Sport recenzje i rzeczywiste zużycie

Opel Insignia 2.0 CDTI Grand Sport: zdjęcia i wrażeniaOpel Insignia 2.0 CDTI Grand Sport: zdjęcia i wrażeniaOpel Insignia 2.0 CDTI Grand Sport: zdjęcia i wrażeniaOpel Insignia 2.0 CDTI Grand Sport: zdjęcia i wrażenia

Opel wprowadza na rynek nowy Insignia Wielki sportu, Korpus 5 drzwi sedan ostatni samochód już opracowane solówkę przed nabyciem marki francuskiej grupy PSA. W Autopista.es jesteśmy już patrząc na centrum techniczne od góry do dołu, w naszych zwykłych testów i badań. I zacząłem liczyć.

Najpierw musimy wrócić do przeszłości: a 10 października 2008 otrzymał w pierwszym Opel Insignia autostrady wymianie Vectra. Zatwierdzony i jak nowy Samochód Roku, Przyszedł z silnikiem benzynowym dwulitrowy turbo 220 KM. Cztery miesiące po tym, jak rozpoczął testy bardziej interesujący i handlu wydać 2,0 CDTI 130 KM, znakowanie nam droga zużycie 5,1 l / 100 km miasta i 7,6 l / 100 (bez STOP / start) .Its waga wynosiła 1,658 kg i miał rozwój w szóstym prędkość 61,3 km / h, co pozwoliło na bardzo niskie zużycie energii. Dwa lata temu przeprowadziliśmy test z lekkich Opel Insignia ogólnych usprawnień i 2.0 CDTI, który teraz również dały 170 KM. Potem były zużycie 5,6 l / 100 km (56,7 Rozwój w 6.) i 7,3 l / 100 km, odpowiednio pomiędzy miastem i autostrady. Tak już Stop / Start urządzenie i napęd był Euro 6 W emitujący 118 g / km CO2. Wadze do 1.736 kg.

Aby przetestować nowy Opel Insignia Grand Sport

Oraz z wyraźnych odniesień Gdzie był poprzedni Opel Insignia, otrzymał dziś ponowny pełny Insignia, z jego ostatniego Grand Sport ciało 5-drzwiowej, a wraz z dokładnie takie same motor: ZA jest Euro 6, ale czas jazdy 136 g / km CO2. I pierwszą rzeczą jest to, że możemy potwierdzić ich rzeczywiste zużycie zostały zredukowane dramatycznie: niemal rzucać nas io śmieszne 4,5 l / 100 km autostrady i 5,9 l / 100 km miasto, do ważenia pełny zbiornik, który ma spadła do 1,588 kg. Bardzo uderzające i godna redukcja masy ciała, biorąc pod uwagę wzrost wielkości samochodu: mierzy nie mniej niż 4.90 m długości, co do tej pory było praktycznie reprezentacja sedan.

Opel Insignia Grand SportNajbardziej bezpośrednim rywalem Opel Insignia Sport Wielkim iw ogóle wszystkie marki zawsze umieścić swoje cele poprzez rzucanie salonach, jest Volkswagen Passat 2.0 TDI 150 KM. Ta wersja, na tych samych trasach, mamy zdobył zużycie 5,1 l / 100 km autostrad i 6 l / 100 km miasto, wyższą niż Insigni ... i że płaci Opel 170 KM, 20 więcej.

więc Dziś znaleźć tylko pojazd tej samej kategorii w naszej bazie danych udaje się zmniejszyć zużycie o jedną dziesiątą Średnio autostrady: mówimy o Mercedes-Benz 7G-TRONIC PLUS C220d 170 KM. Zużycie w mieście są identyczne.

Opel Insignia w obrazachOpel Insignia Grand Sport: Pierwsze wrażenia

I podając pierwsze notatki na temat ich zachowania, że ​​stres nam się podobało jak nowy Opel Insignia Grand Sport, chociaż nie zalecamy ręczną zmianę jeśli chcemy przenieść na miasto lub pierścień dróg, ponieważ zarząd nie jest przyjemna i mało siły retencji nam nadużywać hamulców, co jest bardzo niewygodne jazdy. Brak sprzeciwu czy to, co robimy, jest droga i / lub autostrada / autostrady. Rozwiązaniem jest zrezygnować bez wahania przez automatyczną skrzynią biegów, także teraz jest 8 prędkości.

Podobała nam się również nowy Opel Insignia Grand Sport swoje chęć kontroli i doskonałe połączenie ekranu dotykowego i przycisków przez całe życie, aby uniknąć odrywania wzroku od drogi zbyt dużo, co nam wątpić w skuteczność najnowszej partii ekranów dotykowych. Bardzo szybko można przeczytać cały test.

Możesz być także zainteresowany:

Opel Insignia Grand Sport vs Audi A5 Sportback

Opel Insignia Exlusive: tak

Opel Insignia 4x4 koła napędowe Grand Sport debiuty