Grzywny umieścić więcej półciężarówki i ciężarówki

Grzywny umieścić więcej półciężarówki i ciężarówki

furgonetki i ciężarówki są ponownie pod kontrolą ruchu z nowym Specjalna kampania nadzór że DGT przeprowadzone do dnia 21 lutego. W tej samej kampanii przeprowadzonych rok temu, więcej niż 80.000 takie pojazdy były monitorowane i raportowane ponad 11.000, prawie 14 procent kontrolowanej.

W przypadku Samochody dostawcze, i jak to ma miejsce z samochodami i motocyklami, Przyspieszenie jest najczęstszym wykroczeniem wśród kierowców. Przez około rok temu, rozpoczęła działalność radary rozpoznawać i rozróżniać typ pojazdu w pytaniu może dokonać reklamacji dostosowany do, najniższą dopuszczalną maksymalną prędkość w tych pojazdach, niż w samochodach osobowych, 100 lub 90 w linki autostrad, w zależności od pojazdu i 80 lub 70 konwencjonalnych dróg.

Po drugie, zajmują grzywny za nie mający ITV, aby pamiętać, że te pojazdy muszą przechodzić częściej niż samochody osobowe, i nie posiadające ubezpieczenia obowiązkowego. Inne problemy z dokumentacją pojazdu lub kierowcy są trzecią przyczyną porządku między dostawczych i ciężarowych. Obserwowani przez nieużywania z pasa, który wciąż jest w toku problemem w tego typu pojazdu. Ponadto często występują kary za nadwagę, stresu i mniej korzystna od alkoholu i leków.

W przypadku wózków, nieprawidłowości w tachografie czasy jazdy zajmie większość grzywny. pójdą wady techniczne pojazdów oraz nadwagi i złego załadunku lub rozmieszczenia tego. Zamknąć rankingową niestosowania pasów bezpieczeństwa i alkoholu i narkotyków pozytywnej

Zawrócony wojna

Ponadto, ponieważ rok temu DGT zaczęła informować Dyrekcję Generalną kar transport lądowy popełnionych przez kierowców recydywistów, tak, że oprócz kar dla kierowców-śledztw własnych firm, w których pracują, są jeszcze do rozważenia przedsiębiorstw, które dokonują bardziej poważnych przestępstw, tracą zdolność do pracy w naszym kraju.

Możesz być także zainteresowany

kierowców Van są bardziej narażone na awarię

Dostawczych i motocykli, w wielu wypadkach enmersas

10 wskazówek, aby pamiętać, aby przenieść się do wynajmu furgonetki