Jam ucieka licencję samochodu: nowy Yamaha 125

Omija zacięcie z licencją samochodu: nowy Yamaha N-Max i TrójmieścieOmija zacięcie z licencją samochodu: nowy Yamaha N-Max i TrójmieścieOmija zacięcie z licencją samochodu: nowy Yamaha N-Max i TrójmieścieOmija zacięcie z licencją samochodu: nowy Yamaha N-Max i Trójmieście

Czas jest teraz, bardziej niż kiedykolwiek, złoto. I tak jest i potrzeba gwarantuje nam mobilności w mieście zanieczyszczeniom środowiska coraz bardziej duszno kierowca dni. Gęstość miejskich korkach i zwiększa jednocześnie, zaczynają ustanowienia nowych protokołów w celu ograniczenia dostępu do samochodów jak ochrona środowiska. Przed tym ostatnim sytuacji, która trafi do bardziej w najbliższych latach, a dziś są nowe alternatywy z którego do pokonania jakichkolwiek trudności wynikających do codziennej mobilności a także posiada obecnie jeden z tagów wydajny pojazdów w nowej kategoryzacji DGT: nowy skuter 125. To właśnie sprawia, że ​​trzeba mieć licencję samochodów w życie budżet, a nawet mniej niż 3000 euro.

rozwiązanie Dlatego, aby w pełni korzystać z codziennej mobilności jest oferowana dzisiaj Yamaha z nowym zakresie 125: N-Max i Trójmieście, dwa różne skuter dostosowany dla wszystkich użytkowników i stosować do obsługi bez wcześniejszego doświadczenia w świecie i motocyklowych z aktualnej licencji B1. Niewątpliwie zarówno reprezentowania i przyszłość mobilności.

Yamaha 125 skuter Yamaha N-maks pozwoli na ominięcie korków w ruchu miejskim miasta z bardziej konwencjonalne pojęcie skuter 125. Tak, to jest wyposażony silnik sztuka, z nowoczesnym systemem zmiennych faz rozrządu w stanie zapewnić bardzo dobrą wydajność i bardzo niski pobór: Będziesz poruszać się z nią wydatków tylko jeden litr na 45 kilometrów. Ten nowy model wyróżnia się wyjątkowo niewielkich rozmiarów, co zapewnia obsługa bardzo prosta dla mniej doświadczonych kierowcy. Propozycje, oczywiście, miejsca, aby pomieścić kask, który nie zwalnia cię od posiadające bardzo niskie siedzenie tak, że łatwo jest dotrzeć do ziemi i wykonać dowolny manewr. Jej nowe koła 13-calowe daje bardzo dobre zachowanie wśród ulic i ABS jako standardowych funkcji, oferując maksymalne bezpieczeństwo podczas hamowania nawet na mokrej kroki firmy lub malowane zebry. Jak widać, nie ma wątpliwości Najbardziej interesującą alternatywą do ucieczki zacięcie przez urzędowego cenie tylko 2,849 euro.

Yamaha TrójmiastoYamaha Trójmiasto: opcja 3 kołach

Jeśli Yamaha N-maks reprezentuje najbardziej konwencjonalne pojęcie skutera, Yamaha Trójmiasto 125 jest umieszczony za najbardziej innowacyjnego wzoru aby dostać się wokół miasta. Ten elegancki model wyróżnia posiada 3 kołach, dwa z przodu w celu zapewnienia dodatkowego zabezpieczenia jeszcze wyższe. Ten nowy system, opracowany przez firmę Yamaha, nie należy dodawać zbyt dużo objętości zapewniając dobrą urabialność. Zawieszenia są niezależne i nie mogą być zamknięte, tak, że światła drogowe muszą postawić stopy na ziemi, aby utrzymać jak każdy skuter. Wszystko to pozwala faktycznie jazdy na każdym rowerze, oferując większą zmianę zabezpieczeń poprzez przechylanie i hamowania. Na nowym Yamaha Trójmieście jest w wersji z hamowania połączonego (Jego oficjalna cena jest tylko 3,699 euro) Naciśnięcie dźwigni tylny hamulec działający na lewej strony z przodu i z tyłu. Jest on również dostępny inny wersja z ABS, coś, co podnosi jego cenę (4,199 euro), ale nadal oferuje wyższy poziom bezpieczeństwa aktywnego. Jak N-Max, może pomieścić kask i hak z tyłu tarczy.

W skrócie, Yamaha prezentuje dzisiaj dwa nowy skuter 125 przystosowany do wszystkich odbiorców... kto jest gotów do ucieczki zacięcie i ograniczeń mobilności nadchodzące.

Możesz być także zainteresowany:

Ryż Yamaha Sports Concept: samochód sportowy Yamaha

Yamaha Racing Abarth 595 Fabryka

Motiv.e Yamaha: Yamaha elektryczny samochód