Lamborghini przedstawia SUV do kolonizacji Marsa

Lamborghini przedstawia SUV do kolonizacji Marsa

Lamborghini wskazał wyścigu kosmicznego. Mars jako wielki cel do osiągnięcia w przyszłości, włoska firma zaprojektowała supercar SUV z którego można prowadzić podbój czerwonej planety. Pojazd, który podkreśla jego odporności na niekorzystne warunki, że załoga może być znalezione na Mars i konieczne wszechstronność funkcjonują prawidłowo po jego powierzchni.

W związku z tym duży zakład jest Lamborghini układu napędowego, który Wszystkie koła są napędzane i kierunkowe, oraz system podobny do napędu pojazdu gąsienicowego uchylona przez osiach ruchu. Z tym, SUV zyskałaby w mobilności i zdolności trakcyjnych do pokonania wszelkich przeszkód, które pojawiają.

Ponadto, Lamborghini uwierzyć, że wszechstronność pojazdu będzie niezbędna do misji Mars sukces. Dlatego wnętrze zostało zaprojektowane do transportowania największą ilość żywności i materiałów bez narażania przestronności Wnętrze. Łóżka są składane do wygrania w przestrzeni i SUV będzie miał liczbę otworów i zakamarki, aby zapisać wszystko, co potrzebne do misji.

Najlepszym tego przykładem są jego wszechstronności koła. Objęte kołpaków, jego układ napędowy pozwoli przechowywanie żywności i materiałów, ponieważ, jak już wcześniej wspomniano, brak problemów spowodowanych przez osie trakcyjnych. Lamborghini SUV jest zatem przeznaczony do przezwyciężenia przeszkody bez pogarszania komfortu i skuteczności misji.

Możesz być także zainteresowany:

Audi Quattro Lunar, samochód będzie podróżować w kosmos

Autonomiczny samochód NASA, Google i Apple drży

Antonio Banderas będzie Ferruccio Lamborghini